[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka (2011-2016)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 24

[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Święta, zobaczymy za tydzień. Wszyscy nadawcy stawiają na programy na żywo, na półfinały i finały, a ja i tak wole castingi.
▲waldus_5
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

Święta i ładna pogoda mają na te programy swój wpływ. Teraz zbliża się majówka i nie spodziewał bym się dużej widowni w najbliższy weekend. Chyba, że się ochłodzi i będzie lało...
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: embi »

Dziś na TV4 w ramach promocji pasma "Szóstki" leciały 2 odcinki oryginalnej, brytyjskiej wersji MBTM. I co tu mówić, przy oryginale polska wersja to majstersztyk :D Bardziej obszerne i efektowniejsze studio, no ale w UK chyba wystarczy im coś takiego. Prowadzenie też wypada na plus polskiej wersji, zwłaszcza obecnością dwóch prowadzących brakiem "green roomu"(poprawcie jeśli źle :)) w "macierzystej" edycji.

Trzeba dodać, że w każdym odcinku LIVE brytyjskiej edycji występuje 5 wokalistów/zespołów/instrumentalistów.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 23
x 21

Post autor: Dijon »

W Wielkiej Brytanii chyba ten program leciał częściej niż co tydzień.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3433
x 1549

Post autor: Trzeciak »

dumbo93 pisze:Dziś na TV4 w ramach promocji pasma "Szóstki" leciały 2 odcinki oryginalnej, brytyjskiej wersji MBTM. I co tu mówić, przy oryginale polska wersja to majstersztyk :D Bardziej obszerne i efektowniejsze studio, no ale w UK chyba wystarczy im coś takiego. Prowadzenie też wypada na plus polskiej wersji, zwłaszcza obecnością dwóch prowadzących brakiem "green roomu"(poprawcie jeśli źle :)) w "macierzystej" edycji.

Trzeba dodać, że w każdym odcinku LIVE brytyjskiej edycji występuje 5 wokalistów/zespołów/instrumentalistów.
I dlatego nie dziwię się, że w Wielkiej Brytanii program okazał się klapą. Z resztą rynek brytyjski rynek medialny jest o wiele bardziej wymagający od polskiego.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss »

Brytyjska wersja była inaczej skonstruowana niż nasza. Najpierw caaaały pierwszy odcinek było gadanie o tym, jacy jurorzy są fajni i o zasadach programu. W drugim i kolejnych odbywały się normalne castingi. Później jury wybrało półfinałową 15. Przed każdym godzinnym (przynajmniej w Polsce jest to godzinny program) odcinkiem na żywo jest 40-minutowy program o 5, która wystąpi w tym odcinku. Pewnie odcinki były emitowane 2 razy w tygodniu, bo całość ma chyba 16 odcinków. Studio w oryginalnej wersji takie sobie, ale w końcu użyto go tylko do trzech godzinnych programów... A jeśli chodzi o samą oglądalność...kanał Sky1, na którym był emitowany program ma oglądalność na poziomie 1%, więc nie dziwię się, że programowi nie udało się osiągnąć sukcesu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3433
x 1549

Dziś o godzinie 20:00 odbędzie się ostatni półfinał I edycji programu "Must Be The Music - Tylko Muzyka". Na półfinał zaplanowano specjalny występ Kory ze swoim zespołem. Dziś poznamy także 7. i 8. finalistę, który wystąpi za tydzień w Wielkim Finale. 9. wybierają internauci przez Facebooka.

EDIT z 22:40 - i znamy 7. i 8. finalistę, którzy za tydzień zawalczą o 100 000 zł i występ na Top Trendach. Zostali nimi : Marcin Czyżewski (moim zdaniem bardzo dobra decyzja - należało mu się) i Rotten Bark. A oto jak wygląda lista finalistów programu:

1. Conrado Yanez
2. Tomek Dolski
3. Piotr Restecki
4. Zespół "Little Breaver
5. Zespół NOKO
6. Zespół ENEJ
7. Marcin Czyżewski
8. Rotten Bark
9. ?????? (prawdopodobnie będzie to zespół "PodobaMiSię" lub Tomasz Cebo - trwa głosowanie na Facebooku).
Pozdrawiam, Trzeciak
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

Rotten Bark pozytywne zaskoczenie ze strony widzów. Tym bardziej, że widać tu pasję i dążenie do celu. Finał jest bardzo dobry. Mam nadzieję, że dołączy do nich Olivia Livki. W finale jest różnorodność i to jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss »

Wczorajszy odcinek oceniam bardzo pozytywnie, ciekawe, różnorodne występy. Nie było nudno. Myślę, że Tomek Cebo mógłby wejść do finału gdyby bardziej zadbał o nagłośnienie swojego występu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3433
x 1549

ARTUR B. pisze:Mam nadzieję, że dołączy do nich Olivia Livki.
To już raczej niemożliwe. W rankingu Olivię Livki wyprzedzają Tomasz Cebo i zespół PodobaMiSię i tych dwóch mają największe szansę na "dziką kartę". Choć uważam, że ona zasłużyła na finał. Ale cóż - nie ma sprawiedliwości w takich konkursach.
Pozdrawiam, Trzeciak
zielarz155
Użytkownik

Post autor: zielarz155 »

Szkoda, że Tomasz Cebo nie przeszedł - dla mnie był lepszy niż to całe Rotten Bark.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 14

Post autor: telefan »

Moje typy jak zwykle odpadły. Ja liczę na to, by nie wygrał Dolski, któremu się programy pomyliły. Taka jest chyba mentalność ludzi, że wolą słodkie dzieci i młodzież (patrz Mam talent, szczególnie ostatnia edycja).
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 170

Post autor: wislok »

Skoro jest dobry,dlaczego miałby nie wygrać. Jeśli regulamin programu zezwala na udział osób niepełnoletnich to są oni uczestnikami na takich samych prawach jak pozostali. Choć uważam,że powinno być ograniczenie wiekowe,od 16 lat jak w X-Factor. Bo później są takie sytuacje,że odrzucają osobę,tylko dlatego,że jest za młoda,to sytuacja niefajna dla takiej osoby i pewna dyskryminacja pomimo regulaminu.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3433
x 1549

telefan pisze:Moje typy jak zwykle odpadły. Ja liczę na to, by nie wygrał Dolski, któremu się programy pomyliły. Taka jest chyba mentalność ludzi, że wolą słodkie dzieci i młodzież (patrz Mam talent, szczególnie ostatnia edycja).
Zupełnie się nie zgadzam. Dla mnie Tomasz Dolski jest dojrzałym i unikatowym artystą mimo młodego (15 lat) wieku. Dojrzałym, bo gra świadomie, a unikatowym, bo jeszcze nie widziałem kogoś, kto świetnie gra na skrzypcach w tle muzyki nowoczesnej. Jeżeli kogoś mamy oceniać tylko po wieku, no to przepraszam. Najlepiej przytoczyć przykład pewnej starszej od tego chłopaka pani z dwoma "d" w ksywce.
Poza tym to jest program akurat dla niego. Tu liczy się tylko muzyka - a to co ten chłopak uprawia jest muzyką z wyższych lotów.
wislok pisze:Choć uważam,że powinno być ograniczenie wiekowe,od 16 lat jak w X-Factor. Bo później są takie sytuacje,że odrzucają osobę,tylko dlatego,że jest za młoda,to sytuacja niefajna dla takiej osoby i pewna dyskryminacja pomimo regulaminu.
Tutaj jurorzy mają rację. Nie można robić "na siłę" z dzieci "gwiazd" i "gwiazdeczek", bo mogą nie utrzymać ogromnego ciężaru sławy. Mimo, że zasady programu nie zakładają żadnych ograniczeń. No i nad tym jest dyskusja w programach o tego typu zasadach, która trwa od kiedy pojawił się "Mam Talent!" w TVN-ie. Wystarczy przypomnieć 1. edycję, a właściwie finał i jedno nazwisko - Klaudię Kulawik.
Warto dodać, że z dzieci, to w finale "MBTM" jest tylko zespół "Little Breaver".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: embi »

KRRiT chce zakazać mediom (m.in. telewizji) odsyłania do Facebooka. Jak myślicie, czy może to zaszkodzić Must Be The Music, jeśli chcieliby zrobić drugą edycję ?
Polsat-Włącz Emocje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”