[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka (2011-2016)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 1021
x 394

[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Ja też myślę, że dobiją do 10 edycji "Must Be The Music". W jednym z wywiadów Nina Terentiew powiedziała, że oglądalność w przypadku tego programu nie jest aż tak ważna. Dla niej najważniejsze jest to, że dzięki niemu mamy nowe gwiazdy muzyki. Podejrzewam, że nieprędko ten program zniknie.
12 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Post autor: Trzeciak »

Jestem ciekaw, czy gdy program, będzie osiągał wyniki rzędu 1,5 mln, przychody reklamowe spadną, a np. zwycięzca programu wielkiej kariery nie zrobi, to też tak samo będzie mówiła?
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss »

Głupie gadanie. Oczywiście, że głównym celem tych programów jest kasa. Aż żal patrzeć, co się stało z MBTM. Śledzę program, ale już bez takich emocji i uwagi. Nie bez znaczenia jest też fakt, że w odróżnieniu do np. Voice'a, twórcy nie mają wsparcia ze strony autorów formatu. Jakby nie mówić, program byłby znacznie lepszy gdyby nie emisja co sezon. Zmiany realizacyjne też mi się przestały podobać.
Obrazek
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: embi »

Dzisiejszy, ostatni półfinałowy odcinek dość średni, ale za to w finale są uczestnicy których typowałem - Katarzyna Świątczak oraz Dharni & K-Leah.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

1 miejsce: Dharni & K-Leah - awans do finału
2 miejsce: Katarzyna Świątczak - awans do finału

Czy półfinał był średni? Raczej niezły, ale nie porywający. Mam wrażenie jednak, że jurorzy podczas wczorajszego półfinału zbyt bardzo się czepiali - szczególnie Kora, która (nie wiem dlaczego) porównała muzykę Riffertone do muzyki dla osób poniżej 13 roku życia. Zgodziłbym się ze Sztabą, że takiej muzyki nie ma za wiele na polskim rynku, choć na pewno nie dorównują m. in. do duetu Szumilas & Zaborski (zwycięzców "MBTM 5"). O ile awans Dharni & K-Leah zdecydowanie zasłużony, o tyle awans Katarzyny Świątczak, to jednak (przynajmniej mam takie wrażenie) efekt tego, że głównie osoby młode wysyłały SMS-y - sama uczestniczka ma ledwie 16 lat i jest na razie najmłodszą finalistką tej edycji programu. Swoją drogą chyba pierwszy raz w historii "MBTM" podczas programów na żywo był tak nieoczekiwany zwrot akcji. Początkowo uczestniczka dostała tylko jedno "TAK" od Kory, która zaczęła się czepiać orkiestry Piotra Wrombla za aranżacje (choć chyba taka krytyka jest niezasłużona, szczególnie, jakie aranżacje zespół Piotra Wrombla przygotowywał podczas poprzednich pięciu edycji). Chwile później Adam Sztaba poprosił uczestniczkę by zaśpiewała a'capella, i po chwili z 3x"NIE" zrobiło się 4x"TAK".

Najbardziej mi jednak szkoda Kasi Sochackiej, bo jako jedna z nielicznych miała własny materiał idealnie nadający się na finał. Cóż, wygląda na to, że najbliższy finał będzie najsłabszy w historii programu. Dlatego liczę, że oprócz duetu Dharni & K-Leah mocno w nim namieszają The Sixpounders i PeterBeth.

Wczoraj także ogłoszono terminy precastingów do 8. edycji "MBTM":
*1 czerwca - Gdańsk (precasting w ramach festiwalu "Top Trendy" w Sopocie) - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto - ul. Jana Heweliusza 22
*6 czewca - Warszawa - Pałac Prymasowski - ul. Senatorska 13/15
*7 czerwca - Kraków - Nowohuckie Centrum Kultury - al. Jana Pawła II 232
*8 czerwca - Wrocław - Hotel Mercure Wrocław Centrum - Plac Dominikański 1

Jak widać do nowej edycji będzie wyjątkowo mało precastingów, bo tylko 4. Po słowach Niny Terentiew nt. nowej edycji programu, oraz tego, że "MBTM" (po sukcesie reaktywacji "Tańca z Gwiazdami") stracił miano głównej lokomotywy ramówkowej Polsatu i jest trochę w cieniu tanecznego show oraz po tym, że tak mało będzie precastingów - coraz bardziej mam przekonanie, że nowa edycja będzie robiona nie z rozsądku, a na siłę.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
drobekkinka44
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: drobekkinka44 »

Ja mam wrażenie że ta edycja jest najsłabsza z wszystkich, które do tej pory były.
DAWIDKI
Obserwator
x 7
x 21

Post autor: DAWIDKI »

Najgorsza i pewnie zwycięzcą będą "Piękni i Młodzi" co będzie oznaczało upadek MBTM.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Tylko nigdy jeszcze nikt nie wygrał programu awansując z drugiego miejsca do finału. Wygranej "Pięknych i Młodych" się nie spodziewam.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

Post autor: wiatriwoda »

Gościem specjalnym finału będzie Donatan i Cleo.
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
x 3
x 2

Post autor: Jacko09 »

Ciekawe co powie Adam Sztaba :) Pamiętał jak z lekceważeniem potraktował kiedyś Sylwię Grzeszczak(lub wg A.Sz.: Grzeszczyk).
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator

Post autor: TapMadlFan »

W 5 sezonie Mam Talent był taki przypadek że w półfinale duet wszedł do finału z miejsca 2-go i wygrał Finał
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
x 3
x 2

Post autor: Jacko09 »

Tak Delfina i Bartek, a zaraz za nimi był duet taneczny taneczny, który o dziwo też awansował w półfinale z 2 miejsca dzięki głosom jury, więc @Trzeciak nic nie jest przesądzone i wszystko jest możliwe.
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Dziką kartę RMF FM otrzymała Paulina Czapla stając się 9. finalistką "MBTM 7". Jutro poznamy ostatniego finalistę. :) Naprawdę świetna decyzja.

Dodam jeszcze, że podczas finału poznamy zdobywcę nagrody specjalnej w wys. 25 tys. zł. Taka sama nagroda zostanie przyznana w ósmej edycji programu: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 127&type=1
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Ostatnie głosowanie internetowe w tej edycji wygrała Kasia Sochacka zdobywając 32% i 3200 zł. Jednak to nie wystarczyło, by znaleźć się w finale. Tym samym decyzją użytkowników FB - dziką kartę uzyskał zespół Rootzmans zamykając stawkę niedzielnego finału.

Czyli młody długowłosy perkusista znów będzie w finale, bo był już rok temu w piątej edycji. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

Coś jurorzy "MBTM" mieli w niedzielę zły dzień :) :
http://rozrywka.dziennik.pl/plotki/arty ... ablik.html