[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka (2011-2016)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloIpla »

Zgodzę się, że drugi odcinek był jeszcze lepszy od poprzedniego. Nawet nie zauważyłem, że Paweł Orleański był lektorem pierwszego odcinka. Z góry uważałem, że to prowadzący komentuje xD A co sądzicie o tym głosowaniu na facebooku? Czy zwycięzcy rzeczywiście przypadli Wam do gustu? Ja powiem Wam, że oddaje zawsze na 2 czy trzech uczestników i to zawsze oni są na pierwszych miejscach xD Przynajmniej kasę zarabiają za to, że śpiewają.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Post autor: Trzeciak »

Finał I edycji programu "Must Be The Music - Tylko Muzyka" odbędzie się 7 maja o 20:00 - wtedy rozegra się ostateczna bitwa o 100 000 zł i występ na sopockim festiwalu "Top Trendy". Co ciekawe tego samego dnia finał ma konkurencyjna "Bitwa na głosy" w TVP2. Więc walka o widza rozgrywa się się na naprawdę ostre boje.

EDIT: Dzisiejszy odcinek choć najbardziej profesjonalnie zrealizowany, to jednak najnudniejszy ze wszystkich. Przede wszystkim może i dlatego, że nie było za dużo wtrąceń, tylko same występy. Jednak ich dobór, sprawiał, że wszystko kręciło się jakby wokół jednego tematu.
Pozdrawiam, Trzeciak
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

3q33 pisze:Dzisiejszy odcinek choć najbardziej profesjonalnie zrealizowany, to jednak najnudniejszy ze wszystkich. Przede wszystkim może i dlatego, że nie było za dużo wtrąceń, tylko same występy. Jednak ich dobór, sprawiał, że wszystko kręciło się jakby wokół jednego tematu.
Ale przynajmniej Polska jest najważniejsza
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Post autor: Trzeciak »

Oto wyniki oglądalności wszystkich muzycznych show podczas tego weekendu:
Na pierwszym miejscu bez zmian. TVN-owski "X-Factor" oglądało wczoraj średnio 4,78 mln widzów dając udziały 26,62% w grupie ogólnej i 32,10% w grupie komercyjnej. Na drugie miejsce awansowała "Bitwa na głosy" w TVP2, której średnia oglądalność wyniosła 3,9 mln widzów przy udziałach 24,56%% (4+) i 20,76% (16-49). Na trzecim miejscu - "Must Be The Music - Tylko muzyka" Polsatu ze średnią oglądalnością 3,79 mln i z udziałami 24,56% (4+) i 20,76% (16-49).

Źródło: Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl, oglądalność mierzono w dniach 19-20 marca 2011 r.

A więc tak myślałem, że "BnG" przeskoczy "Tylko muzykę". Z resztą nie dziwię się. Trzeci odcinek tego widowiska był najsłabszy, podczas, gdy konkurencyjna "Bitwa na głosy" miała akurat najlepszy odcinek ze wszystkich. A ten występ z "bogoojczyźnianymi" występami (jak to nazwała Elżbieta Zapendowska) był chyba jednym z nielicznych oderwań od nudy.
Pozdrawiam, Trzeciak
ARTUR B.

Dwójka i Polsat będą się wymieniać na podium, ale też pamiętajmy, że jeszcze się nie zaczęły odcinki Live. Na wnioski jest jeszcze za wcześnie...
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Post autor: jekyll »

Bitwa na głosy przecież leci na żywo chyba, prawda?

Moim zdaniem 3 odcinek MBTM był fantastyczny. Nie wiem, dlaczego sądzicie, że słabszy niż dwa pozostałe.
ARTUR B.

Ale MBTM puszczany jest jeszcze z puszki i oglądalność tego programu może się jeszcze zwiększyć gdy będą już odcinki na żywo
Awatar użytkownika
Daguchna
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Daguchna »

Myślę, że oglądalność się teraz może zwiększyć po akcji, kiedy to rzekomo jury wyśmiało delikwenta za piosenkę patriotyczną. Niektórzy już zrobili petycję do Krajowej Rady i szykują nalot na studio, jakby nie mieli nic lepszego do roboty :D
ARTUR B.

Wiedziałem, że jakimś konserwatystom, to się nie spodoba, ale nie sądziłem, że aż tak! Naprawdę w sieci zaczyna o tym huczeć. No Ela wraca do gry, znowu niechcący wywołała skandal :D
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

a jest to gdzieś na youtube??
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Post autor: Direct »

Jest. Choćby tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=vJFBgY8c ... re=related
Radzę szybko oglądać lub zapisać, bo Polsat zaczyna usuwać niewygodne dla siebie filmiki.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
x 1
x 24

Post autor: waldus_5 »

Widziałem ten występ i mnie nie porwał, jury trochę przesadziło, mam wrażenie że co najmniej trzech jurorów miało ochotę strzelać do chłopaka. Występ mi się nie podobał ja też jestem na NIE bo uważam że takie piosenki być powinny (dlaczego nie), ale powinny być śpiewane przez znanych artystów, a nie osoby które chcą się przebić, co nie znaczy że on nie może ich śpiewać, jak lubi.....
▲waldus_5
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Post autor: Direct »

Ja uważam, że to nie jest program na takie piosenki, aczkolwiek jury absolutnie nie powinno tego uczestnika tak miażdżyć. Mogli poprosić o wykonanie innego, bardziej rozrywkowego utworu i/lub zwyczajnie mu podziękować.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

Gratulacje dla chłopaka,powinni oceniać wokal,a nie mówienie co wolno śpiewać ,a co nie... Niech każdy śpiewa co chce(z wyjątkiem szerzenia spraw zakazanych prawem). Kiedyś lubiłem Zapendowską,a teraz ta jej mina jakby jej ojca zabili odstrasza mnie od oglądania tego programu.
A kto wrzuca do youtube pełne piosenki wykonywane przez artystów,czy to po prostu jest na facebooku płatne i ktoś płaci,a później sobie to wrzuca na youtube.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Daguchna
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Daguchna »

wislok pisze:Gratulacje dla chłopaka,powinni oceniać wokal,a nie mówienie co wolno śpiewać ,a co nie...
Tylko, że wokal też jest słaby IMHO :D Poza tym co jak co, ale to rozrywkowe "szoł" i dla takich kawałków nie za bardzo powinno być miejsce.
Btw. strach się bać co by było, gdyby wyskoczył ktoś z "Barką" i by go zjechali... Dżihad murowany :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”