[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka (2011-2016)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 558
x 102
Kontakt:

[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Rydzyk już dałby skargę do KRRiT :D
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Post autor: Direct »

A zauważył ktoś, że wczoraj na początku MBTM z lewej strony ekranu pojawiła się prosta grafika informująca o tym, że program można oglądać w jakości HD w Polsat HD? Długo te belki już są? Bo ja ich do wczoraj nigdy nie widziałem na Polsacie.
Pozdrawiam, Direct
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

No jakoś od września ubiegłego roku
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 46
x 133

Post autor: matik »

To pewnie dlatego nigdy tych beleczek nie widziałem bo od września korzystam właśnie z Polsat hd
ARTUR B.

Co do wczorajszego odcinka. Wydaje mi się, że poziom wykonawców jest coraz niższy, ale jury się rozkręca. Czekam z niecierpliwością na programy live.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

Daguchna pisze:
wislok pisze:Gratulacje dla chłopaka,powinni oceniać wokal,a nie mówienie co wolno śpiewać ,a co nie...
Tylko, że wokal też jest słaby IMHO :D Poza tym co jak co, ale to rozrywkowe "szoł" i dla takich kawałków nie za bardzo powinno być miejsce.
Btw. strach się bać co by było, gdyby wyskoczył ktoś z "Barką" i by go zjechali... Dżihad murowany :D
A czy gdzieś jest to w regulaminie napisane,że nie może być taka piosenka?? Co innego zjechać kogoś,że fałszuje,że nie umie śpiewać,a co innego powiedzieć,że czegoś takiego nie powinien śpiewać bo jest patriotyczne. Ja także byłbym na nie,jeśli chodzi o wykonanie tej piosenki. Mi też nie podoba się wykonanie wielu religijnych pieśni w kościele przez tzw. dewotki.
P.S Ja myślałem,że Must be the music ma szukać talentów,a nie być jedynie show,skoro tak to mogli kontynuować JOŚ-ia.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ARTUR B.

O tak "ten talent" by podbił wszystkie listy przebojów. Już widzę te kolejki po jego płytę z piosenkami jaka to Polska jest piękna i bogata. No tak tego nas rynek muzyczny potrzebuje...
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

Post autor: CamilloIpla »

Ja też czekam niecierpliwiąc się na odcinki, które będą na żywo. Z reguły to raczej castingi są zawsze ciekawsze, ale nie bez powodu show wspina się do góry :D W Wielkiej Brytanii był jeden sezon, ja liczę, że w Polsce będzie więcej. Zauważcie, że te show promuje osoby, które nie śpiewają tylko covery, ale również swoje utwory. Takich ludzi cenię !
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: embi »

Właśnie Polsat pod tym względem trafił w dziesiątkę - sprowadził do Polski nikomu nieznany wcześniej format który jak widać daje satysfakcjonujące wyniki oglądalności.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

Post autor: Trzeciak »

Bo tak naprawdę nie miał wyjścia. TVN "zabrał" Polsatowi "X-Factora", więc trzeba było szukać nawet pierwszy lepszy program rozrywkowy, bo raczej nikt z Polsatu nie wyobrażał, aby przez 6 miesięcy w paśmie sobotnim było emitowane pasmo filmowe. Tu akurat Polsat z tym programem miał dużo szczęścia, choćby także dlatego, że nasz rynek medialny nie jest taki wymagający jak w Wielkiej Brytanii.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

Dziś podczas odcinka poznaliśmy 32 wykonawców, którzy od następnej soboty (9 kwietnia) będą walczyć "na żywo" o występ w finale. Jednym z bardziej "sensacyjnych" decyzji, jest odpadnięcie zespołu The Saturn Band, którzy wykonali utwór "Różowa taczka". Oprócz tego na FB widzowie skarżą się, że odpadł także zespół Rust, ale cóż, zasady są zasadami...

Nie podobało mi się to, w jaki sposób przedstawiono wszystkich półfinalistów. Najpierw pokazano kilku uczestników, którzy byli u jurorów i którzy wzbudzili u nich największe spory. A następnie resztę półfinalistów wymieniono jednego za drugim. Szczerze jestem ciekaw jak będzie wyglądała realizacja półfinałów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss »

Myślałem, że przez wybór półfinalistów ten odcinek wyda mi się najciekawszym, a było wręcz odwrotnie. Część z obradami i ogłoszeniem półfinalistów zostawiono na deser, a głównym punktem były występy z castingów, które wg. mnie były dość nudne...
Również jestem ciekaw jak przebiegnie realizacja live :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

Oto lista półfinalistów programu "MBTM - TM":
Enej, Noko, Jazzbratem, Red Lips, Krystian Maliszewski, Rafał Radomski, Tomasz Dolski, Little Breaver, Tea Time Boogie,Piotr Restecki, Marcin Diling, Hrabia, Sebastian Rutkowski, Michał i Grzesiek, Trio chłopaków, Podobamisię, Magda Wasylik, Sway, Daniel Jarociński, Rott...en Bark, Arletta Rzepiela, The Gospel Time, Tomasz Cebo, Heroes Get Remembered, Wiktor Sommer, Conrado Yanez, Daniel Boczniewicz, Boogie Boys, Justyna Jeleń , Marcin Czyżewski, Paweł Myszczyszn oraz Olivia Livki.

źr: facebook.com/tylkomuzyka
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

Nie znałem zasad tego konkursu,myślałem,że wszyscy co dostali decyzję na Tak przechodzą dalej. Mi się podoba Różowa Taczka,ale w sumie to nie jest jakaś sensacja,że nie przeszli,są zdolniejsi..
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ARTUR B.

Muzyczną gwiazdą najbliższego odcinka na żywo MBTM będzie amerykański piosenkarz i autor tekstów Josh Groban.
Co prawda Josh nie jest zbyt popularny w Europie, ale w USA odniósł wielki sukces i chyba dobrze, że polscy widzowie będą mieli okazję poznać taki talent:

http://www.youtube.com/watch?v=rnztMhtUF6o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”