[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka (2011-2016)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik

[POLSAT] Must Be The Music - Tylko Muzyka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloIpla »

Było pewne, że przejdą na pewno Ci co mieli 4x tak. Mnie odpowiada lista, która została wyłoniona. Natomiast jeśli chodzi o specjalnego gościa, to fakt, nie wiedziałem kim jest. Podoba mi się jego piosenka "You Raise Me Up" czy jakoś tak. Pisałem z pamięci xD Cieszę się że będą goście specjalni zawsze dodatkowy plus dla show :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Post autor: Trzeciak »

http://www.facebook.com/video/video.php ... 7&comments - to riposta Sztaby dotycząca tego "patriotycznego" występu. Jak tak dalej pójdzie, to zanosi się chyba na bojkot stacji przez widzów o bardziej konserwatywnych poglądach :D.Bo Polsat nadal uważa, że zarzuty są niesłuszne.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Post autor: jekyll »

Popieram zdanie Adama Sztaby. Piosenka była naprawdę kiczowata, wykonanie jeszcze gorsze, a przecież program ma wypromować coś komercyjnego, coś, co się przyjmie, a nie jakieś patriotyczne pieśni, których nikt nie słucha.

Moimi faworytami w programie są: Red Lips, Olivia Livki. Życzę im powodzenia :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

Post autor: Karol »

Wiecie co? Tu nawet nie chodzi o wykonanie, bo mi też się specjalnie nie podobało. Ale czemu piosenki patriotyczne zostały wyśmiane przez jury? To jakby zaśpiewał Mazurka Dąbrowskiego, to też trzeba zrównać chłopaka z ziemią, bo Hymn jest patriotyczny? Dlatego nie oglądam Polsatu - wieje tam słabizną i płycizną.
Awatar użytkownika
Daguchna
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Daguchna »

Słabizna i płycizna, bo nie chcą w rozrywkowym z założenia programie nadętych patriotycznych piosenek... dobre :)
Zresztą jak znam życie, to gdyby chłopak naprawdę umiał śpiewać, to przepuściliby go nawet po wykonaniu "Stokrotki" czy tam jakiegoś "Zielonego mosteczka". A tak, cytując jeden z komentarzy na FB:...
Nie wiem o co ta afera, jeśli ktoś przychodzi do takiego programu to niech sie liczy z krytyką, i nie tylko tego jak śpiewa, ale też tego co śpiewa. Pani Zapednowska ma własną opinię, to jej sprawa - za negatywny stosunek do patriotyzmu może kara śmierci? Taki zamordyzm niczemu nie służy. Sama piosenka - granie na uczuciach, to samo co mała zwyciężczyni Mam Talent (śpiewała dobrze, ale wygrała poprzez samą otoczkę - biedne dziecko śpiewające wzruszające piosenki). A wykonanie bardzo słabe, czuć wiejskie wesele na kilometr. Nawet maniera śpiewania taka weselna, nie miał szans się przebić.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Karol pisze:Wiecie co? Tu nawet nie chodzi o wykonanie, bo mi też się specjalnie nie podobało. Ale czemu piosenki patriotyczne zostały wyśmiane przez jury? To jakby zaśpiewał Mazurka Dąbrowskiego, to też trzeba zrównać chłopaka z ziemią, bo Hymn jest patriotyczny? Dlatego nie oglądam Polsatu - wieje tam słabizną i płycizną.
Adam Sztaba na fragmencie, do którego dałem link powiedział, że oceniają całokształt, czyli także wybór piosenki. A chłopaka zjechali, bo (przynajmniej ich zdaniem) utwór w sposób kiczowaty powołuje się na patryotyzm. A piosenka jest z repertuaru Andrzeja Rosiewicza, a ten wiadomo, z jaką opcją polityczną jest zwiazany :).

Swoją drogą nie znam sie tak dobrze ani na formule show, ani na muzyce, ale nie wiem, czy jury powinno w tym programie oceniać która piosenka jest dobra, a która zła itp.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

Jekyll może Ty nie słuchasz patriotycznych piosenek,twoja sprawa,ale nie wypowiadaj się w w imieniu każdego. Patriotyzm nie jest teraz mile widziany mam wrażenie,utożsamiany jest z ksenofobią,nacjonalizmem.. To przykre.
Moim zdaniem ta sprawa zabolała nie tylko osoby o konserwatywnych poglądach.Nie widzę powodu jednak do bojkotu tego programu czy Polsatu. Co innego TVN.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 14

Post autor: piciu »

No oczywiście wislok. Po TVN to będziesz jechać, a po Polsacie nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Nie widzę powodu by jechać po Polsacie,to po nim nie jeżdżę. Moja sprawa,w końcu mamy demokrację podobno.
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

Ja napiszę to co w komentarzach na Media2. Jeśli chłopak chciał poruszyć problem migracji oraz zaśpiewać coś ambitnego mógł wybrać utwór Ireny Santo "Powrócisz tu", a nie pieśń która się nadaje na apele szkolne. Sztaba miał rację co do całokształtu. Mnie również się nie podoba image służbisty w programie rozrywkowym.
Co do wisioka niech ogląda co chce, mam to w nosie. Ale wg mnie w przypadku szukania rozrywki w telewizji powinno się zwracać uwagę na to co człowieka zaciekawi, a nie na logo które się znajduje w górnym rogu ekranu, czy też ugrupowania polityczne co rzekomo stacje reprezentują.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

No właśnie ja nie szukam rozrywki,takiej jaką oferuje TVN. Artur B. dobrze napisał niech każdy ogląda to co chce,to każdego wybór,to każdego wolny czas i tyle.
Wracając do tematu to zdziwiło mnie,że pierwszą rzeczą na jaką zwrócono uwagę to repertuar,a nie sam wokal,bo niech pan Sztaba wybaczy,ale wydaje mi się,że ok zwraca się uwagę nie tylko na same wykonanie,ale ono jest najważniejsze. Przecież nie przepuszczą kogoś kto nie umie śpiewać tylko dlatego,że świetnie wygląda i ma identyczny gust muzyczny jak jury. Zresztą Zapendowska powiedziała wyraźnie niech nie śpiewa piosenek patriotycznych ani chrześcijańskich,a nie,że konkretnie tej.
Inna sprawa,że myślę,że Polsatowi zależało na wywołaniu dyskusji,kontrowersji,protestów. Przecież to nie są odcinki "na żywo" i nie musieli pokazywać akurat tego chłopaka.
sziraczek17
Junior
x 2
Kontakt:

Post autor: sziraczek17 »

Chodzi przede wszystkim o to, że ten chłopak śpiewać nie umiał. Jury zwróciło uwagę na tą piosenkę, ponieważ beztalencie nie powinno się brać za takie utwory. Piosenki patriotyczne powinni śpiewać ludzie co naprawdę to potrafią, a nie ktoś, kto ma z tym problem i co najważniejsze mają jakiś własny dorobek swoich utworów (Pan Rosiewicz może sobie na to pozwolić, bo przez X lat dorobił się znanych i ważnych piosenek). Pomijając fakt, że oczywiste jest to z jaką partią był związany chłopak (ale myślę, że i tak mało by to zmieniło). A co do Wisloka, to jego bojkot ma chyba dziury, bo w innym dziale wyraźnie zacytował fragment rozmowy Szymona Majewskiego. Niestety jak zapytałem go skąd to zna nie odpowiedział....
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3327
x 1472

Jesteśmy po pierwszym odcinku "live". Generalnie bardzo dobra realizacja, ale nie rewelacyjna, czasami przypominała nawet TVN-owski "Mam Talent" (wiem, że przynudzam :) ), ale też było kilka fajnych trików. Studio ładnie sie prezentuje, ale sprawia wrażenie np. średniej sali teatralnej. Tak sobie myśle, że projektanci scenografii wzorowali się na scenerii sopockich festiwali. Warto także zwrócić uwagę na "ekran" na podłodze. Poprawiono także grafikę w studiu, szczególnie napisy "TAK/NIE". Świetnie urządzono kulisy, które przypominają muzyczny pokój. Prowadzący też sobie nieźle radzili, tylko mam wrażenie, jakby Paulina Sykut była trochę ztremowana.

Generalnie dość przyzwoicie wyszło, ale rewelacji nie ma.

Do finału weszli Conrado Yanez i Tomek Dolski. Finalistów będzie 9, bo jeden z tych pólfinalistów, którzy nie dostali sie do finału przez programy "live" otrzyma dzięki Facebookowi "dziką kartę" (otrzyma ją osoba, która otrzyma najwięcej głosów przez internet).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss »

O realizację programów live nie martwiłem się, bo w Polsacie (prawie) zawsze wychodzi bardzo fajnie. Obawiałem się jednak, że studio będzie takie samo jak w brytyjskiej wersji, które było tanią podróbką studia MT - jak widać, niepotrzebnie. Studio wygląda niesamowicie. Mnóstwo świateł, ekranów, połączone ze świetną realizacją (oprawa podczas występów, ocen jury itd.) dało niesamowity efekt.
Rzadko chyba w polskich programach rozrywkowych zdarza się, by jury pojechało dziecku za wybranie dorosłego repertuaru - tutaj ogromny plus dla jury :).
Co do prowadzących, Maciek Rock, wiadomo, profesjonalista. Paulina nieco stremowana, ale to normalne, w końcu to pierwsze duże show które prowadzi.

Ogólnie bardzo pozytywnie ; -).
Obrazek
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. »

Nie mam żadnych zastrzeżeń do programu. I ja się nie do końca z tym się zgadzam, że studio przypomina to z "Mam Talent". Wspaniała gra świateł. Prowadzący rewelacyjni, bo nie nudzili i nie słodzili. To że Paulina miała parę wpadek, to normalka, ale będzie pewnie lepiej. Plus za zaproszenie Josha. Mam nadzieję, że Polsat do każdego odcinka zaprosi jakąś gwiazdę muzyczną. Po dwóch latach szukania odpowiedniego formatu na sobotni wieczór nareszcie Polsatowi się udało. Bardzo fajna sprawa z tą Dziką Kartą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”