[POLSAT] 7420 Milion od zaraz (2011)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1638
x 670

[POLSAT] 7420 Milion od zaraz (2011)

Post autor: Trzeciak » 01 sty 2011, 22:45

media2.pl pisze:”7420 Milion Od Zaraz” to nowy program telewizji Polsat na żywo, podczas którego można wygrać nawet milion złotych. Gospodarzem show będzie Krzysztof Ibisz, a obok niego w studiu zasiądzie także dwoje znanych gości specjalnych.

Każda osoba chcąca wziąć udział w loterii i mieć możliwość uczestnictwa w programie ”7420 Milion Od Zaraz” musi wysłać SMS o treści MILION pod numer 7420 (cena - 4 zł + VAT). Przed programem spośród zgłoszeń SMS wyłonionych zostanie losowo 5 uczestników. Zostaną oni uprzedzeni telefonicznie i w niedzielę pojawi się w każdym z 5 domów ekipa telewizyjna. W momencie rozpoczęcia programu na żywo, prowadzący kontaktuje się z pięcioma reporterami.

Poznajemy pięciu finalistów wraz z ich rodzinami, znajomymi, sąsiadami. W trakcie show będą oni musieli jak najciekawiej opowiedzieć o tym, na co chcą przeznaczyć ewentualną wygraną w programie. A są to niemałe pieniądze - nagroda gwarantowana dla zwycięzcy odcinka to 333 333, 34 zł. (1/3 miliona), a może urosnąć nawet do 1 000 000 złotych (zależy to od tego, jaka część widzów odda na niego swój głos). Troje uczestników, którzy zajmą kolejne lokaty wygra pokaźne nagrody pieniężne. Będzie to odpowiednio 100 000 zł., 50 000 zł. oraz 25 000 zł.

Od tego momentu widzowie Polsatu mogą głosować na jednego z pięciu kandydatów, a każdy z głosów oddanych na swojego ulubionego uczestnika jest równocześnie SMS-em zgłoszeniowym danego widza do loterii, w której można wygrać uczestnictwo w programie „7420 Milion Od Zaraz”.

Szansę na zdobycie nagrody mają również goście specjalni w studiu. Oni też mogą typować zwycięzcę spośród 5 uczestników i na bieżąco komentować ich pomysły oraz to, co aktualnie dzieje się w ich domach. Jeżeli trafnie wytypują zwycięzcę wygrywają aż 25 000 zł.

Finał każdego odcinka to moment, w którym Krzysztof Ibisz ogłasza wyniki głosowania widzów. Poznajemy zdobywców II, III i IV miejsca. Gdy na placu boju pozostaje już tylko dwóch graczy, notariusz, czuwający nad przebiegiem głosowania, dzwoni do osoby, która zdobyła najwięcej głosów widzów. Dwaj pozostali w grze uczestnicy i ekipy telewizyjne czekają w napięciu, czyj telefon zadzwoni.

W Internecie wystartował serwis internetowy nowego teleturnieju - www.7420milionodzaraz.pl.
Program startuje już jutro. Co do prowadzącego, to chyba Krzysztof Ibisz jest najbardziej odpowiednią osobą do tego programu. Ma odpowiednie doświadczenie, jest żywiołowy. Niektórzy woleliby na prowadzącego Zygmunta Chajzera, ale za bardzo kojarzy się z konkurencyjną loterią SMS-ową. :).
A co do produkcji mam nadzieję, że ani producent, ani Polsat tego nie spitolą, tym bardziej, że taki teleturniej to zupełna nowość na polskim rynku. Więc jest to ogromna szansa dla słonecznej telewizji.

Oto skład prowadzących program:

*gospodarz : Krzysztof Ibisz
*reporterzy:
- Krzysztof Kadela (Blady Kris - znany z "Mam Talent")
- Iwona Rejzner (znana z Polsat Play)
- Aleksandra Jakuła (znana jako prezenterka iTV)
- Mariusz Krzemiński (znany jako aktor z "Klanu" i "Plebanii")
- Natalia Szyguła (znana z "Pierwszej Miłości").

Dziś w "Wydarzeniach" był materiał o tym programie. Widać było ogromne zaangażowanie w produkcji programu. Ekipy reporterskie już dotarły do domów pierwszych uczestników programu. Było także przygotowanie do programu w studiu. Zwycięzca otrzyma conajmniej 1/3 miliona. Milion uczestnik wygra wtedy, gdy liczba głosów przekroczy 74,20 %.

http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,284 ... index.html - strona o programie na polsat.pl
http://www.7420milionodzaraz.pl/ - oficjalna strona programu
http://www.facebook.com/pages/7420-Mili ... 6342040424 - profil programu na facebooku

I na koniec ciekawostka. Jak wysyła się SMS-y do programu, to otrzymuje się kolejno SMS-y z pytaniem o imię, województwo, miasto, a następnie zadawane są proste pytania. Przy wysyłaniu SMS-ów kojenych trzeba uważać, by nie stracić niepotrzebnie kilkudziesięciu złotych. A już jeden SMS gwarantuje udział loterii.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
domi
Junior
x 4
x 35

[POLSAT] 7420 Milion od zaraz

Post autor: domi » 01 sty 2011, 22:53

Po formule programu widać, że to pierwszy taki program w Polsce. Muszę jutro oglądać.
0 x
LaPatyk
Użytkownik

Post autor: LaPatyk » 02 sty 2011, 2:13

Nie podoba mi się pomysł. Zacznie się odgrywanie ról, a rzeczywiście potrzebujący nic nie dostaną. Wysyłanie SMSów to niestety kolejna rzecz, a mianowicie powstawanie klanów. Wiadomo, że SMSy muszą być, ale aby nie dochodziło do oszustw co by nie było: Cieszy się Pan? Nooo, tak. Bardzo. Zgarnia kasę i papa do następnego kumpla
0 x
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 10

Post autor: TiM » 02 sty 2011, 18:53

Jesteśmy po pierwszym odcinku tego programu. U mnie wrażenia są mieszane - z dużej chmury mały deszcz. Zwycięzca dostał 1/3 miliona, więc najmniejszą możliwą wygraną. Realizacja taka sobie (denerwowało te podniecenie reporterów). Są chyba jednak o tej porze ciekawsze programy...
0 x
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 7
x 57

Post autor: Kryterium0 » 02 sty 2011, 19:05

Za każdym razem, gdy słyszę o nowościach programowych Polsatu rozpala się we mnie nadzieja, że ten kanał w końcu znalazł format atrakcyjny dla polskiej widowni. Szkoda tylko, że w ostatnim czasie zawsze po pierwszych odcinkach takich programów nadzieja gaśnie. Podobnie było z "Milion od zaraz".

Nie oceniam prowadzenia, bo Ibisz jest jaki jest. Realizacja w studiu w miarę ok, w terenie warunki trudne, więc wszystko należy wybaczyć. Nie potrafię jednak wybaczyć robienia z widzów totalnych idiotów !

Cała rodzina w mieszkaniu, przyjaciele, odświętne ubrania jakby szli do kościoła, samochód "zaparkowany" jak w reklamie i oczywiście "zaskoczenie" otwierając drzwi (trudne do zagrania przez amatorów). Ekipa chyba ma w d...e inteligencje widzów i mają nadzieję, że ktoś uwierzy w tę maskaradę !

Reporterzy terenowi marni, z całego grona można wybrać ze 2 osoby, które się nadają. "Blady Kris" to największa porażka. Może robi furorę wśród pustych nastolatek, ale nawet nie potrafi odmienić nazwy miasta, w którym się znajduje ("zawitaliśmy do Tych" !!??).

Przypuszczam, że ten program jak szybko pojawił się na antenie, tak szybko z niej spadnie. Myślałem, że Ibisz nie popełni większej chały niż "Kto ma rację ?" - ale się myliłem...
0 x
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 40
x 45
Kontakt:

Post autor: SNOL » 02 sty 2011, 19:28

Kryterium0 pisze:... Nie potrafi odmienić nazwy miasta, w którym się znajduje ("zawitaliśmy do Tych" !!??
Zarówno "do Tych" jak i "do Tychów" jest wersją poprawną w języku polskim ze względów historycznych. Źródło: prof. Jan Miodek.
0 x
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 22
x 37

Post autor: matik » 02 sty 2011, 19:59

Dla mnie ten program to porażka, zgadzam się z userem Kryterium0
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 64
x 159

Post autor: Direct » 02 sty 2011, 20:11

TiM pisze:U mnie wrażenia są mieszane
Ja mam podobnie - fajne, bo nowe, ale ten program szybko się znudzi. Spory plus to duże nagrody. Z minusów to słabi współprowadzący (jedynie ten pan z "Klanu" był OK, nie wiem, jak się nazywa). No i małe studio, ale w sumie po co większe, jak tylko Ibisz tam jest z widownią.

Przez styczeń i luty pewnie Polsat to pociągnie, ponieważ aktualnie "Milion od zaraz" nie ma w zasadzie żadnej konkurencji w porze swojej emisji, bo w TVP1 jest powtórka "Ojca Mateusza", w TVP2 powtórka fragmentu koncertu "40-lecie Dwójki", a w TVN powtórki "Heli w opałach" i "Ugotowanych". W marcu będzie koniec "Miliona od zaraz", bo program wymięknie przy konkurencji w postaci np. "Milionerów".
0 x
Pozdrawiam, Direct
ARTUR B.
x 64

Post autor: ARTUR B. » 02 sty 2011, 20:28

Program nic specjalnego, ale przynajmniej jakaś nowość w sezonie ogórkowym i w niedzielne popołudnia
0 x
Awatar użytkownika
krzyniu_ibiza
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: krzyniu_ibiza » 03 sty 2011, 11:52

A mi się podobał. Wreszcie ludzie z krwi i kości, potrzebujący, a nie mieszkający w apartamentach i obyciem przed kamerą. Naturalne zachowania, niektóre wypowiedzi śmiechowe dosyć. Jestem na tak.
0 x
Awatar użytkownika
arnold44
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: arnold44 » 03 sty 2011, 13:46

Ech słabe to i wydaje się jakieś ustawione - za bańkę można zrobić coś ciekawszego wystarczy popatrzeć na stajnię TVN tu za 300 tys. były mega emocje i to trwało i trwało - ja nawet oglądam powtórki - mam na myśli "Mam Talent".
0 x
tworzenie prezentacji multimedialnych - prezentacje multimedialne
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: piciu » 03 sty 2011, 14:23

Kryterium0 pisze:Za każdym razem, gdy słyszę o nowościach programowych Polsatu rozpala się we mnie nadzieja, że ten kanał w końcu znalazł format atrakcyjny dla polskiej widowni. Szkoda tylko, że w ostatnim czasie zawsze po pierwszych odcinkach takich programów nadzieja gaśnie. Podobnie było z "Milion od zaraz".

Nie oceniam prowadzenia, bo Ibisz jest jaki jest. Realizacja w studiu w miarę ok, w terenie warunki trudne, więc wszystko należy wybaczyć. Nie potrafię jednak wybaczyć robienia z widzów totalnych idiotów !

Cała rodzina w mieszkaniu, przyjaciele, odświętne ubrania jakby szli do kościoła, samochód "zaparkowany" jak w reklamie i oczywiście "zaskoczenie" otwierając drzwi (trudne do zagrania przez amatorów). Ekipa chyba ma w d...e inteligencje widzów i mają nadzieję, że ktoś uwierzy w tę maskaradę !

Reporterzy terenowi marni, z całego grona można wybrać ze 2 osoby, które się nadają. "Blady Kris" to największa porażka. Może robi furorę wśród pustych nastolatek, ale nawet nie potrafi odmienić nazwy miasta, w którym się znajduje ("zawitaliśmy do Tych" !!??).

Przypuszczam, że ten program jak szybko pojawił się na antenie, tak szybko z niej spadnie. Myślałem, że Ibisz nie popełni większej chały niż "Kto ma rację ?" - ale się myliłem...
Zgadzam się całkowicie :D
A tak poza tym Polsatowi żal jest , że stracił studio LOTTO, więc wymyślił własną loterię :)
0 x
Obrazek
ARTUR B.
x 64

Post autor: ARTUR B. » 03 sty 2011, 14:34

piotrekmessi pisze:A tak poza tym Polsatowi żal jest , że stracił studio LOTTO, więc wymyślił własną loterię :)
Co Ty piszesz za bzdury? Polsat sam chciał się pozbyć Lotto i to zrobił
0 x
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 22
x 37

Post autor: matik » 03 sty 2011, 14:40

piotrekmessi pisze:A tak poza tym Polsatowi żal jest , że stracił studio LOTTO, więc wymyślił własną loterię :)
Polsat sam nie zgłosił się do przetargu o nadawanie lotto. Tłumaczył to tym iż nie mogą ułożyć tak ramówki jak chcą bo im lotto przeszkadza
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1638
x 670

Post autor: Trzeciak » 03 sty 2011, 20:40

Kryterium0 pisze:Nie oceniam prowadzenia, bo Ibisz jest jaki jest. Realizacja w studiu w miarę ok, w terenie warunki trudne, więc wszystko należy wybaczyć. Nie potrafię jednak wybaczyć robienia z widzów totalnych idiotów !

Na potwierdzenie słów @Kryterium0 przytoczę wypowiedzi na Facebooku. Z nich wynika, że do domów z woj. mazowieckiego przyjeżdżają w niedzielę, a z innych województw w sobotę. Ponadto wykonywanych jest kilkadziesiąt telefonów, aby ekipa trafiła do danego mieszkania. "Zaskoczenie" jest tylko udawane.

Teraz czas na moje odczucia. Zgodzę się z niektórymi poprzednikami - nie jestem rozczarowany, ale czuję niedosyt. Zabrakło przede wszystkim odpowiedniego budowania napięcia i emocji w programie. Ibisz prowadził program jak najbardziej świetnie, plusem jest też scenografia - dość nowoczesna - i obecność publiczność w studiu (chyba w oryginalnej wersji programu nie ma publiczności) - ta mogła bardziej żywiej się zachowywać (choć kto wie, czy nie przerodziłoby się to w sztuczność). Reporterzy chyba nie za bardzo radzili sobie z tremą - stąd może te niepotrzebne podekstytowanie.
direct39 pisze:Z minusów to słabi współprowadzący (jedynie ten pan z "Klanu" był OK, nie wiem, jak się nazywa).
Mariusz Krzemiński. Listę reporterów masz już w pierwszym poście :). A co do jego, to rzeczywiście najlepiej ze wszystkich reporterów poradził sobie z nową rolą. Pełen humoru, naturalnie się zachowywał - nie był zestresowany.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”