[POLSAT] Got to Dance - Tylko Taniec (2012-2013)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Fantom
Użytkownik

Post autor: Fantom » 29 lut 2012, 13:34

.
0 x
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss » 29 lut 2012, 15:43

Na stronie Polsat.pl dostępny jest "Tylko Taniec Extra", w którym poznajemy jurorów :)
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2866
x 1225

Post autor: Trzeciak » 29 lut 2012, 16:35

Strona Polsatu - z prawej strony na górze prawy duży kwadrat na który się najeżdża, i na dole dużego kwadratu na dole jest pas z małymi prostokątami, które uruchamiają kolejne zapowiedzi Polsatu i klikając w wszystkie kwadraciki można znaleźć jeden z zwiastunów "Got to Dance - Tylko Taniec - EXTRA".

Od wczoraj leci kolejna - dłuższa zapowiedź premiery programu "Got to Dance - Tylko Taniec" - widać w nim fragmenty kilkunastu występów oraz wstęp prowadzących Kępki i Dowbora "Zaczynamy", a także mowa jest o nagrodzie głównej - 100 000 zł + występie na Top Trendach. Pod koniec w lewym dolnym rogu pojawia się informacja o partnerze medialnym, którym będzie "RMF MAXXX" - jest logo tej rozgłośni - i na koniec - ta sama plansza "Got to Dance - Tylko Taniec", co we wszystkich zapowiedziach z porą emisji "PIĄTEK 20:00".

I na koniec - na stronie http://tylkotaniec.polsat.pl można znaleźć fotki z nagrań odcinków castingowych w Warszawie.

http://wiadomosci.mediarun.pl/artykul/m ... 4,1,1.html - wywiad z jurorem Michałem Malitowskim - trzeba przyznać, że może on mieć najbardziej cięty język ze wszystkich jurorów.

http://film.interia.pl/wiadomosci/telew ... 65708,3604 - i jeszcze jeden.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2866
x 1225

Post autor: Trzeciak » 02 mar 2012, 13:38

http://www.polsat.pl/Nasze_Programy,284 ... index.html - jeszcze raz wizytówka internetowa programu na stronach Polsatu. Można zobaczyć wspomniany wyżej przez ze mnie dłuższy spot i program "GtD - Extra" z jurorami, który został zmodyfikowany (od wczoraj lektor mówi, że startujemy już jutro/dziś, nieco zmieniła się muzyka przy prezentacji Joanny Liszowskiej, a na końcu na napisach końcowych - jest tylko jeden slajd z nazwiskami - nie ma np. informacji o twórcach oprawy graficznej show). Od wczoraj doszły dwa nowe - jeden z fragmentami występów pary z kobietą bez nóg, a drugi z 69-latkiem tańczącym hip-hop (nawet Mazurówna zatańczyła razem z nim, widać wzruszone jury) - lektor mówi, że "prawdziwe piękno widać sercem" - na końcu - fragment oprawy polskiego "GtD" - takie same napisy jak w 40-sekundowym spocie, który można znaleźć pod linkiem. Drugi krótszy - trwa tylko 10 sekund - widać w nim jurorów show (tak jak w "Got to Dance - Tylko Taniec - EXTRA" - a na końcu także ten sam fragment oprawy "Got to Dance - Tylko Taniec" - z tymi samymi napisami - i na końcu w prawym dolnym rogu loga programu czerwoną prostokątną pieczątką ukośną z czerwonym napisem "premiera".

O polskiej edycji "Got to Dance" mowa jest także od rana na antenie Polsat News - co jakiś czas zapewne są tam fragmenty programu, a w "Nowym Dniu" prowadzący przeglądali także tygodniki telewizyjne, by przeczytać opisy nowego show Polsatu. O 9:20 gościem "Nowego Dnia" w Polsat News była jedna z jurorek programu - Joanna Liszowska.

Do startu programu zostało niespełna 6,5 godziny. Ten kto mnie zna - wie, że dla mnie jest to najbardziej wyczekiwana premiera tej wiosny. Mam nadzieję, że włączając Polsat dziś o 20:00 zobaczę świetne widowisko telewizyjne.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 553
x 102
Kontakt:

Post autor: SzymonNP » 02 mar 2012, 20:45

I jesteśmy po 1 części show. Powiem tak. Jest parę niedociągnięć, ale ogólnie jest dobrze. Kasia Kępka widać jakby trochę stremowana, ale to normalne, wysoki dość poziom występów. Jury dobrze ocenia, niestety nie było okazji gdy byłoby po 2x TAK i NIE, bo nie jestem do końca pewien czy byłaby dogrywka czy koniec. Było blisko tego, ale Liszowska i Andersz zmienili z czerwonej na zieloną gwiazdę.
0 x
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Post autor: jekyll » 02 mar 2012, 20:48

Po pierwszej części programu mogę powiedzieć, że jest to genialne show.
0 x
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 553
x 102
Kontakt:

Post autor: SzymonNP » 02 mar 2012, 21:25

I po programie ogólna ocena: 7,5/10. Program ma parę niedociągnięć, trochę zbyt ciemna moim zdaniem oprawa, poziom za to wysoki, jury dobre, Dowbor dobrze prowadził, u Kępki było widać lekką tremę. Z chęcią obejrzę pozostałe odcinki. Cóż czekać jutro na X Factora
0 x
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss » 02 mar 2012, 21:39

No i jesteśmy po pierwszym odcinku. Widać, że GTD i MBTM to siostrzane formaty. W niektórych momentach używano nawet tych samych dźwięków, sama realizacja też jest bardzo podobna. Program nie porwał mnie tak jak rok temu MBTM przy pierwszym odcinku, ale i tak jest bardzo dobrze. Tylko trochę krótko. Czekam na kolejne odcinki no i oczywiście wyniki oglądalności :). Liczę na 3MLN.

PS Zauważyliście, że scena była masakrycznie porysowana? Czasem to naprawdę raziło w oczy (szczególnie przy ujęciach z góry).

Edit: SzytrWielki, z tego co pamiętam przy remisie albo dana osoba/grupa nie przechodzi, albo któryś z jurorów musi zmienić decyzję. Chyba nie ma dogrywek. Była też jedna grupa, która została podzielona (część grupy mogła iść dalej, ale pozostali musieli odejść), ale nie pamiętam czy wtedy był remis.
0 x
Obrazek
anina
Użytkownik

Post autor: anina » 02 mar 2012, 22:32

Tylko taniec - bardzo podobał mi się 1 odc. tego programu,a zwłaszcza styl prowadzenia go przez jurorów ( są spontaniczni , emocjonalni,mają doskonały kontakt z występującymi ,znają się na tematyce tańca ,udzielają rzeczowych wypowiedzi ,z szacunkiem traktują uczestników tego programu ) .Bardzo dobry - 10pkt na 10!!!!
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2866
x 1225

Post autor: Trzeciak » 02 mar 2012, 23:23

Dla określenia tego, co przeżyłem podczas programu wystarczy mi tylko jedno słowo. Było... fantastycznie. Nie zawiodłem się. Zobaczyłem świetne widowisko - bardzo wysoki poziom tancerzy - dużo większy, jak np. w "Mam Talent!" - jest element zaskoczenia i trochę trzymania w napięciu. Nawet ci, co nie przeszli dalej potrafią rozbawić publiczność.

Bardzo fajna realizacja. Fakt - są niedociągnięcia (np. mogłoby być więcej komentarzów Dowbora) - ale jest to normalne podczas pierwszych odcinków programu. Bardzo podoba mi się kadrowanie kulis studia (jest wrażenie przestrzeni). Podoba mi się takze element zaskoczenia,- raz nawet podczas występu jury dało hip-hopowemu dziadkowi od razu 4xzielone gwiazdy - a Mazurówna wyszła na scenę. Są materiały o uczestnikach, ich historie itp. A finał odcinka - genialny. Fajnie, że idzie to wszystko szybko, sprawnie i bez przeciągania, dzięki czemu, ani przez sekundę się nie nudziłem.

Oprawa - co do czołówki - cieszę się, że wykorzystano czołówkę brytyjskiej edycji (z wyjątkiem ostatnich kilku sekund, kiedy czołówka bardziej przypomina tą amerykańską). Fakt - znów są niedociągnięcia - można by było pokazać bardziej animowane belki (te także przypominają edycję amerykańską) - ale to też jest normalne w pierwszych odcinkach. Można się także przyczepić do muzyki podczas oczekiwania na werdykt (powinna być wolniejsza). Natomiast grafika na ekranach - nawet mi się podoba - z resztą nie jest aż to takie ważne.

Prowadzący - o Macieja Dowbora nie martwiłem się, bo wiedziałem, że z tym doskonale poradzi - świetne komentarze obok sceny. O Katarzynę Kępkę już bardziej. Fakt - trochę była ztremowana (co także jest normalne - w końcu to jej debiut w dużym show w dużej stacji), ale dzięki temu, że była dość zachowawcza poradziła sobie z tą rolą dość dobrze - nawet paradoksalnie było wrażenie, że prowadziła program z luzem.

Do jury nie mam większych zastrzeżeń, poza tym, że często zdania, które wypowiadały były dość banalne - ale myślę, że się to z czasem rozkręci. Widać, że Mazurówna ma z czasem komentarze z jajem. A podejście Liszowskiej bardzo mi się podoba - patrzy na emocje, a to bardzo ważne obok techniki tanecznej. Niemniej jednak jury rzeczowe, znającej się na tańcu, co jest fajne.

I jeszcze promocja - dla mnie bardzo dobra. Była zdecydowanie lepsza od promocji pierwszego sezonu "Must Be The Music" - były tylko w tajemniczy sposób fragmenty występów.

Dla mnie najlepszymi 3 uczestnikami odcinka byli:
-Katarzyna Błoch i Marek Zborowski (taniec towarzyski z osobą niepełnosprawną)
-Mateusz „Fantom” Krzyważnia (poping)
-Joanna i Jarosław Derybowscy (pole dance)
Ediss pisze:PS Zauważyliście, że scena była masakrycznie porysowana? Czasem to naprawdę raziło w oczy (szczególnie przy ujęciach z góry).
W "Jakiej to melodii?" jest jeszcze bardziej porysowana - i tak podłoga pójdzie do wymiany :).
SzytrWielki pisze:Jury dobrze ocenia, niestety nie było okazji gdy byłoby po 2x TAK i NIE, bo nie jestem do końca pewien czy byłaby dogrywka czy koniec. Było blisko tego, ale Liszowska i Andersz zmienili z czerwonej na zieloną gwiazdę.
Ediss pisze:SzytrWielki, z tego co pamiętam przy remisie albo dana osoba/grupa nie przechodzi, albo któryś z jurorów musi zmienić decyzję. Chyba nie ma dogrywek. Była też jedna grupa, która została podzielona (część grupy mogła iść dalej, ale pozostali musieli odejść), ale nie pamiętam czy wtedy był remis.
.

O ile dobrze wiem, chyba żadna z grup nie została podzielona, ale musiałbym sprawdzić powtórkę.
A co do stanu 2:2 - to obowiązuje zasada "jeden taniec - jedna szansa" o czym Dowbor wspominał na początku programu. Aby przejść dalej - uczestnik musi otrzymać conajmniej 3 zielone gwiazdy. Stan 2:2 eliminuje więc uczestnika z dalszych etapów - oczywiście przy remisie wtedy jest dyskusja - tak jak wspominał @Ediss. Jury na wyraźną prośbę jednego z jej członków może wyjątkowo uczestnikowi dać drugą szansę bez względu na stan.(nawet jak uczestnik dostanie 4 czerwone gwiazdy - a jeden z jurorów zauważy u niego potencjał).

Podsumowując - oceniam produkcję na 9,3 na 10 możliwych. I bez kitu - od dziś dla mnie w piątkowe wieczory "Got to Dance - Tylko Taniec" jest numerem 1. :D
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss » 03 mar 2012, 9:01

Trzeciak pisze:O ile dobrze wiem, chyba żadna z grup nie została podzielona, ale musiałbym sprawdzić powtórkę.
Ta grupa dziewczyn, która została podzielona nie została pokazana w dzisiejszym odcinku. Napisałem to, co było na nagraniach :).

Cieszę się, że program stawia nie tylko na czystą technikę, ale także na rozrywkę, o czym przekonaliśmy się podczas występu starszego Pana gdy przy występie bawili się świetnie nawet jurorzy (a Krystyna Mazurówna weszła na scenę :) )
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
embi
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: embi » 03 mar 2012, 12:21

Kiedy 1 odcinek GtD pojawi się w Ipli ? Bo niestety wczoraj nie oglądałem.
0 x
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss » 03 mar 2012, 12:26

Pewnie w ciągu kilku następnych godzin. Albo dopiero po jutrzejszej powtórce o 16:15.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Post autor: jekyll » 03 mar 2012, 12:38

Swoją drogą, kiedy można się spodziewać jakichś wyników?
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2866
x 1225

Post autor: Trzeciak » 03 mar 2012, 12:42

Jeśli nie dziś, to z pewnością w poniedziałek. Z resztą niezawodny jak zawsze @matik poda udziały Polsatu 16-49 za wczoraj i być może czegoś się dowiemy :).
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”