[Polsat] Kurier TV i Super Express TV

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[Polsat] Kurier TV i Super Express TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Zakładam ten temat ponieważ grzebiąc ostatnio po Youtubie znalazłem jedną z dwóch polsatowskich odpowiedzi na "Zoom" z RTL7 i Naszej TV a mianowicie magazyn o znajomej nam nazwie "Kurier TV": https://www.youtube.com/watch?v=fjTaVJk ... ata_player
Program ten jak i jego poprzednik "Super Express TV" (także dostępny na Youtubie) był nadawany w okolicach 2000-2001 roku o 18:40 w dni powszednie - zaraz przed "Informacjami" a był reporterskim magazynem ciekawostek. Nazwy w tytułach programów wskazują natomiast że były one jasna był redagowany we współpracy z tytułowymi pismami telewizyjnymi. Na koniec mam pewne pytanie do was a mianowicie czy pamiętacie te programy a jeżeli tak to macie jakieś większe informacje na ich temat?
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2403
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 1705
x 68

Kurier TV i Super Express TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

https://www.youtube.com/watch?v=iH0MoeLUZ24 - tu fragment ,,Super Expresu TV''.

Nic nie wiem o tych programach, poza tym, że ,,SE TV'' był przygotowywany we współpracy z ,,Super expresem'', a Kurier TV, jak już wspomniał Kisiel, z tygodnikiem Kurier TV.
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

Kurier TV i Super Express TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Bardzo pamiętam oba te programy. Nawet pamiętam, jak w Super Express TV wspominali o programie Idź na całość (widać było maskotkę programu - Zonka). To były fajne czasy (Kurier TV wtedy był mocno związany z Polsatem).
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kurier TV i Super Express TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja sobie przypomniałem że program tworzony we współpracy z Super Expressem miał zostać reaktywowany pod nazwą "Super Express Live" jesienią 2006 roku o czym można przeczytać tutaj: http://media2.pl/media/11510-Magazyn-dz ... sacie.html
Z programu jednak zrezygnowano w ostatniej chwili gdy widniał już w programie telewizyjnym publikowanym w pismach z programem tv.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Kurier TV i Super Express TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Po kilku latach do czelości Youtuba wrócił "Kurier TV" prowadzony przez Izę Bukowską a dokładniej jego fragment: Obydwa programy czyli SE TV i Kurier TV były chyba taką odpowiedzią Polsatu na popularny wtedy "Zoom" z stacji RTL7. Jednocześnie były też protoplastą dla "Interwencji" nadawanej do dzisiaj.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Kurier TV i Super Express TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tyle, że "Interwencja" jest programem typowo interwencyjnym, a "Zoom" jak i "Kurier TV" były magazynami sensacyjnymi.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Kurier TV i Super Express TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tyle źe to właśnie z magazynów sensacyjnych powstały te interwencyjne więc jakaś ciągłość tego wszystkiego mimo wszystko istnieje :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości