[POLSAT] Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (2014-2016)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 436
x 1055

[POLSAT] Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Chciałeś chyba raczej napisać "wraz ze startem wiosennej ramówki", a nie jesiennej :D
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 556
x 102
Kontakt:

Post autor: SzymonNP »

A poza tym wstawienie Hell's Kitchen na godzinę 22:00 to byłoby trochę dziwne jak na to, że jednak ten program ma renomę. Już prędzej HK mógłby zająć miejsce Top Chefa, a Top Chef możnaby wstawić w inny dzień.
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2124

Post autor: wiatriwoda »

Oficjalnie Mateusz Gessler poprowadzi program , wygrał casting .W polskiej edycji „Hell's Kitchen” weźmie udział od 12 do 14 uczestników, wybranych w organizowanym właśnie castingu. Uczestnicy „Hell's Kitchen - Piekielnej kuchni” będą prowadzić restaurację zbudowaną w specjalnym studiu, w którym będą również mieszkać. Podczas trwania programu podzieleni zostaną na dwie drużyny i pod okiem Mateusza Gesslera i jego asystentów będą przygotowywali dania i serwowali je gościom. - Postawimy na kuchnię polską z akcentem międzynarodowym.Po każdym odcinku odpadać będzie jedna wybrana przez Mateusza osoba. Zwycięzca wygra 100 tys. zł i otrzyma pracę w restauracji Warszawa Wschodnia.
Program będzie liczyć 10 odcinków, a każdy z nich nagrywany będzie przez dwa dni. Reality-show zadebiutuje na antenie Polsatu na przełomie marca i kwietnia br. Za jego produkcję wykonawczą odpowiada firma Jake Vision.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/he ... niec-marca
Jordi
VIP Expert
x 1755
x 1774

Post autor: Jordi »

Marna nagroda - powinno być stanowisko szefa kuchni restauracji, a nie byle podrzędne stanowisko kuchenne... i to u tego bluzgającego paniczyka, który poza "pipipipip" w TC nie pokazał nic.... cóż nieciekawie to wygląda póki co, ale poczekam do premierowego odcinka - jednak już teraz wątpię, żeby był jakiś szczególny poziom...
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 556
x 102
Kontakt:

Jordi ale w tym poniekąd polska edycja będzie podobna do tej amerykańskiej, gdzie Ramsay nie próżnował w słowach.
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
Pozdrawiam, Szymon.
Jordi
VIP Expert
x 1755
x 1774

Ale gdzie ten chłoptaś do Ramsaya - ani to autorytet, ani (po tym epie TC przynajmniej) jakiś świetny kucharz, czy zarządca - pamiętam tylko pipczenie co chwilę bo rzucał mięsem równo... jeżeli na tym ma się opierać PL wersja to z góry dziękuję - USA broni się uczestnikami, ciekawymi konkurencjami, karami i nagrodami - jeśli tu mamy 100.000 zyla i jakąś nijaką posadkę w tej knajpie Gesslera, to już czuję, że konkurencje będą cienkie tak samo nagrody dla zespołów...

Nie mam zamiaru ukrywać, że młody Gessler mnie w TC strasznie do siebie zraził i póki co dla mnie to dość marny wybór - już wolałbym kogoś kto jest zdecydowany, ale jest autorytetem kulinarnym w PL nawet jeśli nie bluzga co 3 słowa...
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 556
x 102
Kontakt:

Oczywiście doświadczeniem nie dorówna Mistrzowi Ramsay'owi, ale przynajmniej jedną cechę wspólną mają. W sumie tak naprawdę ciężko byłoby znaleźć kogoś kto chociaż będzie mógł czyścić buty mistrzowi, stąd wybór Gesslera, szczególnie, że Amaro się nie zgodził jest w pełni uzasadniony.
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
Pozdrawiam, Szymon.
Jordi
VIP Expert
x 1755
x 1774

Powody Amaro raczej są dość oczywiste:

1. Ma już TC, więc po co mu drugi program?? Od paru lat śledzę jego karierę i wydaje się raczej osobą, która jednak skupia się na swojej pracy, a drugi program by to tylko pogorszył...
2. HK to program "pośrednio" kulinarny - ważne są też awantury między uczestnikami i wybuchowy temperament tychże ludzi. Nie tylko prowadzącego - wizerunek Amaro totalnie nie pasuje do tego formatu...

Najlepszy byłby ten facet z Masterchefa co ma knajpę w Krakowie - Ostry, zdecydowany i wyraźnie z wielkim talentem i zapałem do pracy. Zaimponował mi strasznie raptem w 15 minut programu, a Gessler... miałem po 5 minutach ochotę wyłączyć TC przez "pipipipipipipipip" :(
mediaf
Obserwator
Kontakt:

Post autor: mediaf »

Serwis Plotek.pl podał, że program będzie emitowany we wtorki o 20:00.
xime
Użytkownik
x 3

Post autor: xime »

Ale Gesslerowi doświadczenia kulinarnego nie można odmówić. W TC też mi się nie podobał, głównie dlatego że nie rozumiałam kompletnie co on mówi, ale przecież kucharzem jest dobrym.

Cieszę się, że Amaro tu nie wystąpi, bo co za dużo to niezdrowo, poza tym nie życzyłabym mu takiego programu. Mnie się ten format nie podoba, dla mnie to zwykłe reality show, dużo hałasu i reżyserki :/ A Amaro ma chyba coś więcej do powiedzenia o jedzeniu, niż rzucanie garnkami i obelgami :/
Jordi
VIP Expert
x 1755
x 1774

mediaf pisze:Serwis Plotek.pl podał, że program będzie emitowany we wtorki o 20:00.
Jeśli to prawda to tylko z TVP1 mają szansę...

TVP2 - Barwy 4,5-5 mln, M jak miłość 7mln
TVN - Na wspólnej 3-3,5mln, W11 2,5mln
TVP1 - serial USA ok 1-1,5mln
Lex

Post autor: Lex »

No i dobrze. Wnerwiało mnie, że inne stacje nie dają nic nowego w poniedziałek i wtorek, bo jest "M". Nareszcie ten strach został przełamany. Polsat "Hell's Kitchen, a TV Puls "Arrow".
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3045
x 1336

Post autor: Trzeciak »

Doświadczenie pokazuje, że nowe produkcje w tak trudnych pasmach źle kończą.
Pozdrawiam, Trzeciak
mediaf
Obserwator
Kontakt:

Post autor: mediaf »

Zdjęcia z sesji do programu z udziałem Matusza Gesslera: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 312&type=1.

A poniżej logo programu.

Obrazek
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

Post autor: jekyll »

Przynajmniej logo wygląda nie najgorzej ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”