[POLSAT] Super Dzieciak (2015)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Jordi
VIP Expert
x 1868
x 1848

[POLSAT] Super Dzieciak

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Uuuu to cienko. 7 epów to strasznie mało... W takim wypadku nawet finał może mieć krucho...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3269
x 1444

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Trzeciak »

pulkownik pisze:Jury i prowadzących poznamy zapewne już pod koniec sierpnia - MUSZĄ rozkręcić machinę promocyjną, zresztą nie wyobrażam sobie, żeby nie było tego programu w spocie Polsatu.
W swoim poście mówiłem o jurorach, a że prowadzących poznamy szybciej (chociażby ze względu na powierzoną im dość szeroką rolę o której niedługo wspomnę), to fakt. Zresztą równie dobrze w spocie programowym Polsatu mogą być tylko prowadzący.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3269
x 1444

[POLSAT] Super Dzieciak

Kryterium0 pisze:
Trzeciak pisze:Ostateczna decyzja w której ramówce (czy jesiennej, czy wiosennej) będzie emitowany format wciąż nie zapadła.
Decyzja już zapadła, tylko nie podano jej do publicznej wiadomości (co jutro się powinno zmienić).
Wygadali się też Holendrzy. Start w październiku.
Co prawda oficjalnego komunikatu wciąż nie ma, ale Nina Terentiew w rozmowie w "Rzeczpospolitą" też potwierdziła, że program pojawi się jesienią, czyli zapewne na początku października: http://www4.rp.pl/Media-i-internet/3080 ... zieci.html
Pozdrawiam, Trzeciak
cfcpoland
Poster

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: cfcpoland »

Gdyby premiera była w październiku to pewnie 3 lub 10 października początek a koniec około 14 lub 21 listopada (jeżeli byłoby 7 odcinków). To mniej odcinków jak np. w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Strasznie mało odcinków. We wrześniu będzie wtedy pewnie kino familijne - konkurencja z "Mam talent!" (Dla mnie bez szans). Może wygrać ewentualnie z Alexem, powtarzam - może. Zależy od prowadzących i reklamy.

Grass byłby najlepszy jako prowadzący.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 330

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Nina »

wiatriwoda pisze:Ja się obawiam Bilguna , że go wcisną ,odszedł z kulis TzG wszystko by pasowało.
Tylko nie on :/ To, że Bilgun jest zdziecinniały nie znaczy, że sprawdzi się w programie z dziećmi. Widziałam zajawkę Aplauz Aplauz i nawet mi się podobało, fajna energia, jurorzy i prowadząca robią dobre wrażenie, dlatego bardzo jestem ciekawa składu jurorsko prowadzącego w SD, mam tylko nadzieję, że nie przeniosą prowadzących i jury z CS do SD.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2281

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: wiatriwoda »

Po tym co ostatnio napisano o Bilgunie moje obawy wyraźnie zmalały, że go zobaczymy.
qba5000
Użytkownik
x 2

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: qba5000 »

Na miejscu producentów ja bym zagrał ryzykownie i jurorów ujawnił dopiero w pierwszym odcinku. Niech program promują prowadzący, a kilkaset tysięcy ludzi włączyłoby show z czystej ciekawości, by zobaczyć jury. Ryzykowne, ale część z tych widzów, którzy włączyli, by zobaczyć jury, pewnie by zostało.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 505
x 1260

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Medyk24 »

W dobie internetu taki zabieg jest niemożliwy, tym bardziej, że program będzie nagrywany wcześniej.
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3269
x 1444

[POLSAT] Super Dzieciak

Tak się nie da. Nagrania programu muszą ruszyć wcześniej zanim odbędzie się premiera programu, a i tak dość niedorzeczne byłoby trzymać skład jurorski w tajemnicy, gdy pierwsze odcinki zostały już zarejestrowane, a jury wiele osobom jest już znane. Zresztą prawdopodobnie wypowiedzi jurorów będą wplecione w pierwsze zwiastuny promujące widowisko, więc z pewnością składu jurorskiego nie poznamy dopiero w październiku.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 330

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Nina »

Medyk24 pisze:W dobie internetu taki zabieg jest niemożliwy, tym bardziej, że program będzie nagrywany wcześniej.
Dokładnie tak. Jeśli program ma ruszyć na początku października, to nagrania powinny zacząć się lada moment i zapewne za tydzień lub
dwa zacznie się giełda nazwisk i pod koniec sierpnia (jak już ktoś wcześniej wspomniał) wszystko będzie jasne, oby SD nie był gorszy od konkurencji :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
qba5000
Użytkownik
x 2

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: qba5000 »

Chodzi mi o zobowiązanie publiczności do tajemnicy. ;)
Ale trzeba przyznać, że byłby to nowatorski pomysł.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3269
x 1444

[POLSAT] Super Dzieciak

Publiczność - owszem - ma zobowiązanie co do tajemnicy, ale przebiegu odcinków programu (gdzie w każdym odcinku jest inny), a nie jurorów, którzy pojawią się aż 7 razy.
Pozdrawiam, Trzeciak
cfcpoland
Poster

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: cfcpoland »

wiatriwoda pisze:Jak poinformowano dziś na FB z uwagi na dużą liczbę 16 latków,którzy zgłaszali się do programu , górną granica wieku została podwyższona do tego wieku.

Fajnie wg mnie bo im więcej starszych dzieciaków tym lepiej.
W Polsacie i siostrzanych kanałach (Polsat 2, Polsat Play itd.) jest emitowana wspomniana informacja, jutro już ostatni casting w Warszawie także dla osób do 16 roku życia (starsi nastolatkowie). Oby Ariunbataar nie prowadził tego programu, po jego wzwodzie w CS nie chcę go tutaj :lol: u Majewskiego też był nudnawy, pewnie w sierpniu (pod koniec) albo na początku września dowiemy się kto to poprowadzi - może Popielewicz (jutro koncert w Łodzi)?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2281

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: wiatriwoda »

Logiczny byłby Grass chyba , że już planów z nim nie wiążą i Popielewicz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3269
x 1444

[POLSAT] Super Dzieciak

Rozumiem upały, ale chyba za bardzo gorączkujecie nt. obsady programu. Jeśli coś więcej będzie wiadomo, to z pewnością w odpowiednim czasie pojawią się stosowne informacje. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”