[POLSAT] Super Dzieciak (2015)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Camillo
Użytkownik
Kontakt:

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Camillo » 14 sie 2015, 13:30

A ja uważam, że Koroniewska fajnie sobie poradziła. Może masz takie mylne poczucie, bo Marzena była jednak lepsza w tej roli.
0 x
Maniak seriali zagranicznych :)
Awatar użytkownika
kamico7
Junior

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: kamico7 » 14 sie 2015, 13:43

Nie jest źle :) Ciekawe jak wypadnie.Na razie moje typy się potwierdzają jeżeli będzie to oczywiście prawda
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Nina » 14 sie 2015, 17:33

wiatriwoda pisze:@Nina chciałaś spekulacji to masz zaraz z rana :)
No i teraz na Koroniewskiej już te spekulacje pewnie się nie zatrzymają, chociaż to najprawdopodobniej niestety będzie ona :/ Nawet zajrzałam na YT żeby obejrzeć kawałek oryginału, tam program prowadzi mężczyzna, być może w naszej wersji był brany pod uwagę Bilgun, ale na szczęście chyba poszedł w odstawkę. W jury jest aż 3 panów i 1 kobieta, wszyscy z punktu widzenia dziecka starzy :D Jury wygląda na bardzo poważne, garnitury, krawaty, takie to chyba trochę deprymujące dla dzieci. Tak sobie pomyślałam, że u nas tą kobietą mogłaby być Beata Kozidrak. Wizualnie dość atrakcyjna, doświadczenie wokalne i estradowe ogromne, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu, ostatnio sporo o niej piszą więc kto wie ;) Oby tylko nie przebiła się jakaś sexi mama :mad:
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 722
x 2138

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: pulkownik » 14 sie 2015, 18:33

Koroniewska jest bezbarwna, a braki w osobowości chce przykryć przekrzykiwaniem (jak w Kocham Cię, Polsko), do tego chyba niezbyt lotna, nie wiem czy udźwignęłaby prowadzenie takiego dużego programu, no ale ma "atuty" w postaci męża i teściowej :/ Co do jury - do tańca powinni zaangażować jakąś młodą osobę, która odda stremowanym dzieciakom trochę luzu, Głogowska byłaby całkiem niezła, pomyślałem też to Jujce z Got To Dance. Seximamy chyba nie ujrzymy - Cichopek dawno jest poza bramą Polsatu, Musze ponoć proponowano gigantyczne pieniądze za jurorowanie TVN, z młodych, medialnych matek najrozsądniej wypada Socha - coś ma w głowie, do tego gwiazda stacji. Przez myśl przeszedł mi Jagielski, zawsze gdy na szczęście zniknie z mediów, to zaraz się pojawia jak królik z kapelusza.
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 409
x 1022

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Medyk24 » 14 sie 2015, 19:14

pulkownik pisze:[...] z młodych, medialnych matek najrozsądniej wypada Socha - coś ma w głowie, do tego gwiazda stacji.
Lepiej niech nie idą tą drogą bo tuż za rogiem czai się Liszowska :D

Jeśli nie Jujka z GTD to może Andersz - czemu nie :)
0 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Nina » 14 sie 2015, 21:07

Medyk24 pisze:Jeśli nie Jujka z GTD to może Andersz - czemu nie :)
Fajną parą byliby Łozo&Andersz, obydwaj uśmiechnięci, kontaktowi, do tego wyglądają jakby jeszcze ciągle jarała ich zabawa kolejką elektryczną :D, myślę, że dzieciaki byłyby zachwycone :)
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 66
x 2028

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: wiatriwoda » 14 sie 2015, 22:58

Najlepszy tekst o powodzie angażu Koroniewskiej wg Polsatu:

''widzowie się za nią stęsknili''

:) szukam , szukam i stęsknionych nie widzę.
0 x
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 484
x 655

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: N-O-R-O-N » 14 sie 2015, 23:59

To było po prostu zwykłe, ale i jednak straszne wyolbrzymienie... :P. Angaż pewnie zapewniony, ale nie do końca jej kandydatura mnie przekonuje. Jeszcze zagadką są jurorzy tego programu - oby nie zdecydowali się na wspomnianą już w tym wątku, Liszowską. :D.

Andersz? Ma swoją wiedzę o tańcu, więc myślę że to byłoby coś. Głogowska byłaby chyba niezła, ale czy Polsat da ją do dwóch programów - to raczej pół na pół.
0 x
#TVPZaMurem :twisted:
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Nina » 15 sie 2015, 10:08

wiatriwoda pisze:Najlepszy tekst o powodzie angażu Koroniewskiej wg Polsatu:

''widzowie się za nią stęsknili''
No tak, też mnie to rozbawiło, kultowe "na życzenie publiczności" :D Przyznam, że zmroziło mnie coś innego, wczoraj znowu zajrzałam do oryginału i okazało się, że jest również współprowadząca, mooocno podobna do Koroniewskiej :mad:, więc 100/100, że to będzie ona.
W kwestii Andersza to wydaje mi się, że cenniejsze niż jego doświadczenie taneczne jest to, że od dziecka "produkował" się na scenie czy przed kamerą, więc zapewne doskonale zna i potrafi zindentyfikować się z emocjami występujących dzieci, no ale to takie spekulacje ;) W rzeczywistości za stołem jurorskim możemy zobaczyć Wiśniewskiego, Mazurówną i Karolaka :D
0 x
cfcpoland
Poster

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: cfcpoland » 18 sie 2015, 13:46

Koroniewska, żona Macieja Dowbora, ciekawostka - oboje z Torunia - tak myślałem że kiedyś coś poprowadzi w Polsacie. Nie jest źle, na pewno ona lepsza od Liszowskiej która daje raczej zły przykład do naśladowania (jazda po pijanemu). Pewnie ją dadzą, nie daj Boże do jury.

Pogrebińską pamiętam z TzG i "Wszystko przed nami" - całkiem nieźle się prezentowała, zobaczyłem tą Barbarę Pasek - też niezły wybór. No i we wrześniu programu na pewno jeszcze nie będzie - informacja z ramówki na Polsat Media.
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 722
x 2138

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: pulkownik » 18 sie 2015, 14:05

Andersza raczej niestety nie zobaczymy - w portfolio Polsatu na jesień zaznaczone jest, że jurorami będą osoby posiadające dzieci. Furtka dla wszelakich sexi-mamusiek otwarta :/
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 409
x 1022

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Medyk24 » 18 sie 2015, 14:13

Co za głupie kryterium, chyba, że to wymóg formatu w co jednak wątpię, szkoda, że przy pozostałych show nie stosują takiej zasady np. w TzG nie ma w jury jedynie speców od tańca. Po tej wiadomości mam coraz większe obawy o jury programu - Liszowska tak blisko...
0 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Jordi
VIP Expert
x 1412
x 1665

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Jordi » 18 sie 2015, 14:32

Liszowska, Cichopek, Hyża-Popielewicz.... Duży wybór mają do jury - każda z nich będzie minusem tak jak Koroniewska jako prowadząca...
0 x
cfcpoland
Poster

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: cfcpoland » 18 sie 2015, 15:34

Ciekawe czy Socha jest zainteresowana udziałem w programie, z tego co wiem jest matką. Ale ona bardziej lubi Play.
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Nina » 18 sie 2015, 16:46

Medyk24 pisze:Co za głupie kryterium, chyba, że to wymóg formatu w co jednak wątpię
A ja myślę, że to niestety wymóg formatu, żeby w jury byli "dzieciaci", tak samo jest w MG. Też uważam, że dziwne kryterium, tym bardziej, że słyszeliśmy o jakiejś gwieździe, która za karę zamykała dziecko w garażu :mad:, nie wiadomo kto to, ale może pojawi się w jury, bo ma dziecko. A już miałam nadzieję, że w jury zobaczymy np. Monikę Brodkę, ma taką dziewczęcą urodę, fajna by była, no ale ona też nie ma dzieci :/
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”