[POLSAT] Super Dzieciak (2015)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Trzeciak » 11 paź 2015, 22:16

Wydaje mi się, że jednak i tak najtrafniej ze wszystkich dawał oceny punktowe.
Jordi pisze:Co do tego, że dzieci nie płaczą, to Wojtek się poryczał jak odpadł i jeszcze jedno dalej też, więc... A w MG wcale tego płaczu też dużo nie było...
Właśnie, że w "MG" było, tyle że został on nieumiejętnie ucięty w montażu. Poza tym w "SuperDzieciaku" uczestnicy potrafią odpadać z klasą gratulując sobie sukcesów i życząc jak najlepiej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: pulkownik » 11 paź 2015, 22:23

Nie no, w Gigantach w ogóle nie było płaczu, tylko ja zawsze przypadkowo (w czasie reklam innych programów) trafiałem na płacz dzieciaków po wynikach :lol: Zresztą nie porównujmy tych programów, bo to jednak inne poziomy ;)
Jordi
VIP Expert

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Jordi » 11 paź 2015, 22:54

pulkownik pisze:Kwiatkowski faktycznie, rozczarował in plus, bo komentarze miał dość trafne, tyle że jest totalnie niewiarygodny w swojej roli, do tego jego punktacja w niektórych przypadkach była wzięta z kosmosu.
Dokładnie o to chodzi. Niewiele od nich starszy, "fartem" odniósł sukces, bo śpiewać za bardzo nie potrafi i ta jego "górnolotność" niektórych wypowiedzi bawi, bo on sam raptem od kilkunastu miesięcy nie jest "dzieciakiem". Po FB widać, że jedyne kryterium angażu to jego (psycho)fanki XD Setki postów "oglądam dla Dawida", a nawet doczytałem "po co te dzieciaki? Dawida więcej powinni pokazywać!" :lol:

Co do porównywania MG z SD napisałem. MG stawia na rozrywkę, a SD "misję". SD ma spory potencjał (choć już pierwszy odcinek był naprawdę okej), ale bardziej do mnie trafia MG. To dopiero 1 odcinek SD. Zobaczymy dalej. Pomijając to, że prócz tego, że i tu i tu są dzieci i jury, to programy są totalnie różne poza tym.

No Talpa chyba mocno nad nimi stoi, bo JV do tej pory conajwyżej w miarę przyzwoicie produkował, a tu widać wyraźny skok jakościowy :)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: matik » 12 paź 2015, 14:18

Jordi pisze:Niewiele od nich starszy, "fartem" odniósł sukces, bo śpiewać za bardzo nie potrafi
Ileż w Tobie zawiści, chyba boli Cię sukces jaki on odniósł mimo swojego młodego wieku. Wprawdzie talentem Edycie Górniak nie dorównuje, jednak śpiewać to potrafi.
Jordi
VIP Expert

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Jordi » 12 paź 2015, 15:01

Aha. To, że uważam, iż nie umie za bardzo śpiewać i dziwi mnie, że odniósł sukces jest zawiścią?

Gdyby takie rzeczy mnie "bolały", to chyba bym się dawno powiesił. Bo w tym kraju coraz częściej szczęście decyduje o sukcesie taka jest prawda.

Polecam jego występ w TzG, gdy startował. Fałsz na fałszu. Plus wiele "live" z koncertów na YT. Na tym opieram swoją opinię :) (w śpiewie liczy się nie tylko wokal, ale i poczucie rytmu na przykład). Do brata mu jeszcze pod tym względem bardzo wiele brakuje. No ale jest dużo młodszy. Kto wie, co będzie za 5 lat. Teraz dla mnie jego sukces jest mocno "zadziwiający". Nie zmieniam też zdania na temat, że jest za młody, żeby oceniać talenty. Zwłaszcza, że większość z nich od małego pracuje na swój sukces, a jemu dopisało szczęście jednak :) Oczywiście to nie jest nic złego, bo dziś szczęście odgrywa coraz większą rolę w walce o swoje marzenia i cele, ale mimo wszystko uważam, że ze swoimi dokonaniami niezbyt się nadaje na jurora. Nawet jeśli będzie opowiadać "górnolotne" rzeczy jak w 1 epie mu się zdarzało - dla mnie to u niego wygląda totalnie nienaturalnie i tyle.

A premierowy odcinek SD zaledwie 1,6mln według niusa z Interii. Szkoda, bo pod względem talentów, jak i produkcji program jest bardzo obiecujący.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: N-O-R-O-N » 12 paź 2015, 17:14

Zobaczymy, może program się wybije. Choć start w pażdzierniku jest rzeczywiście nietęgi. Z MT nie ma absolutnie żadnych szans, ale walka z TVOP jest możliwa, ale wkrótce zobaczymy czy skuteczna.

Mi się wydaje, że Kwiatkowski nie jest takim złym jurorem do tego programu. Oczywiście, będę śledzić program dalej, i wyrobię sobie lepszą opinię. Aczkolwiek z jedną "24" od Dawida dla chłopaka śpiewającego reggae, zdecydowanie się nie zgodziłem. Ale uczestnik i tak odpadł...
#TVPZaMurem :twisted:

2020.

#ZOSTANWDOMU
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Trzeciak » 12 paź 2015, 21:40

Nie zmienia to i tak faktu, że średnie udziały Polsatu w obu grupach są znacznie wyższe niż TVP2, a i tak tym programem stacja przegrała paśmie z TVP2. Już nie wspominając o tym, że show Dwójki znacznie przekracza średni wskaźnik, a show Polsatu - do niego nie sięga. Poza tym nie sądzę, by program Polsatu skutecznie zagroził widowisku Dwójki, bo z programami rozrywkowymi jest trochę tak, jak w sporcie - czyli są programy muzyczne i programy rozrywkowe, a te pierwsze mają swoją widownię.

P. S.:
[ Spoiler ]
Warto dodać, że wśród ekspertów jest także Dawid Ignaczak - zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu "Got to Dance - Tylko Taniec": http://www.pomorska.pl/wiadomosci/wlocl ... l?cookie=1
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Trzeciak » 13 paź 2015, 21:48

Uczestnicy drugiego odcinka:
*Marcelina Dąbek (12 lat) - harfistka
*Kamil Pyrek (11 lat) - gitarzysta
*Natalia Kozioł (15 lat) - gimnastyczka artystyczna
*Zuzanna Krupa (9 lat) - tancerka break dance'u i poppingu
*Marta Wrzeszcz (13 lat) - tancerka tańca współczesnego
*Bracia Bross (12 lat) - wykonawcy hip-hopu
*Ula Zubek (10 lat) - wokalistka musicalowa
*Dominik Józiuk (13 lat) - chórzysta
*Bushikan (9-10 lat) - karatecy
*Jakub Zgoła (15 lat) - iluzjonista

źr.: https://www.facebook.com/SuperDzieciakP ... =3&theater
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Trzeciak » 15 paź 2015, 21:40

Przedpremierowy występ gimnastyczki Natalii Kozioł: http://film.interia.pl/telewizja/news-s ... Id,1904608
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Trzeciak » 17 paź 2015, 23:40

Drugi odcinek znacznie lepszy od pierwszego, co pokazuje, że najwyższa nota od jurorów (czyli 25) padła - jeśli dobrze policzyłem - aż 13 razy, z czego dwie uczestniczki (które uzyskały najwyższą notę punktową i wygrały odcinek) otrzymały maksymalną ilość punktów od 4 jurorów - czyli 100. Tym samym padł także rekord dotychczas zdobytych punktów - bowiem te dwie uczestniczki uzyskały razem po 196,5 punkta. Widać, że program się rozpędza i oby tak dalej.

Do półfinału przeszli tancerka Marta Wrzeszcz (która wymiata - prawdopodobnie będzie to jedna z faworytek do głównej nagrody), harfistka Marcelina Dąbek (uzyskała tą samą notę, co Marta Wrzeszcz), gimnastyczka Natalia Kozioł, gitarzysta Kamil Pyrek i tancerka breakdance'u - Zuzia Krupa.

W kolejnym odcinku zobaczymy m. in. jazdę figurową na lodzie i skoki na trampolinie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: N-O-R-O-N » 17 paź 2015, 23:44

172,5 pkt wystarczyło minimalnie dziś by przejść dalej. Przy ostatnim występie, była mowa o Wojewódzkim. :D.
Bardzo dobry odcinek i nokaut zwycięzców - te, w obu przypadkach, 196,5 pkt były jak najbardziej zasłużone, rewelacyjnie talenty. Następny odcinek szykuje się jeszcze lepiej.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.

#ZOSTANWDOMU
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Trzeciak » 17 paź 2015, 23:46

To chyba także rekord światowy. W holenderskiej edycji rówieśniczka Marty Wrzeszcz zdobyła i w półfinale, i w finale 196 punktów i to wystarczyło właśnie, by wygrać całą edycję. Czyżby w finale polskiej edycji padła "200"? :D

Warto także dodać, że wśród ekspertów byli m. in. zwycięzcy Polsatowskich programów talent-show z wiosny 2013 roku - konkretnie piątej edycji "MBTM" - duet Szumilas i Zaborski oraz trzeciej edycji "Got to Dance - Tylko Taniec" (i nie tylko) ;) - rewelacyjny DzikiStyl Company. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Nina » 18 paź 2015, 0:58

Trzeciak pisze:oraz trzeciej edycji "Got to Dance - Tylko Taniec" (i nie tylko ;) - rewelacyjny DzikiStyl Company. ;)
Got To Dance-Tylko Taniec, łza się w oku kręci :) I jury było fajniejsze ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Trzeciak » 18 paź 2015, 1:23

Fakt - jury było kompetentne - może poza Liszowską. Nie mniej i "GTD" i "SuperDzieciak" to takie kolorowe formaty. ;)

Warto dodać, że zagranicą oficjalnie już podano, że stacja M6 przygotuje francuską edycję "Superkids" - i tym samym będzie to trzecia - po holenderskiej i polskiej lokalna wersja tego formatu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Medyk24 » 18 paź 2015, 11:10

Z kolei najbardziej skrajne oceny wśród jurorów pojawiły się przy śpiewaku operowym Dominiku. Stużyńska z racji tego iż sama śpiewa dała maksymalną notę 25 pkt, za to Michalczewski minimalną 15. Może 25 pkt to za dużo ale na pewno występ nie był warty jedynie 15, przy czym najpierw Darek zarzekał się, że nie każdy musi lubić sport po czym przyznał taką niską notę :P
POZDRAWIAM, Medyk24
#zostanwdomu #nieklammedyka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”