[POLSAT] Super Dzieciak (2015)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 459
x 1096

[POLSAT] Super Dzieciak

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Na prawdę jest mi szkoda wg mnie najlepszego i chyba najbardziej sprawiedliwego obecnie programu dziecięcego w Polsce pod względem zasad i uczestników, którzy swoim profesjonalizmem dorównują TVoP. Nina powinna wydać książkę: "Jak zarżnąć format w 2 miesiące"...
POZDRAWIAM, Medyk24
Curvy Model
Junior
x 104
x 42

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Curvy Model »

Dokładnie. Ogólnie to Ninka ma teraz niezły probl co zrobić z zsobotnim pasmem o 20, bo ostatnio to porażka goni porażkę.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Trzeciak »

1,71 mln widzów (10,74 % w ogólnej i 9,45 w komercyjnej) - tyle średnio oglądało format, który w paśmie dał dopiero czwarte miejsce (trzecie w komercyjnej). Format niby zarobił ponad 21,4 mln widzów (czyli o ponad 4 miliony więcej niż "CS"), ale biorąc pod uwagę, że wyniki komercyjnej były poniżej średniej tygodniowej (dobowej pewnie też), to z pewnością aż tak dużo pieniędzy format nie przyniesie Polsatowi (jeśli w ogóle zarobił na siebie). Po północy dowiemy się pewnie co dalej z formatem: http://media2.pl/badania/129819-SuperDz ... encja.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Curvy Model
Junior
x 104
x 42

[POLSAT] Super Dzieciak

No to nie ma już na co liczyć - 2 edycji najpewniej nie będzie.

Wielka szkoda, bo - jak wspominałem wielokrotnie - jest to wartościowy program, tylko start przeszkodził w zdobyciu dobrej oglądalności.
Jordi
VIP Expert
x 1793
x 1796

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Jordi »

16-49 to ogromny kopniak, po którym Nina pewno zleciała z swojego tronu (na moment, ale zawsze :P ). Prawie 2x gorsze udziały od TVN w obu grupach...

Rozmach było widać i sam zaczynam się zastanawiać, czy ten program w ogóle na siebie zarobił. Nawet jeśli, to sądzę, że "grosze" jak na Polsat.
Curvy Model
Junior
x 104
x 42

[POLSAT] Super Dzieciak

Jestem ciekaw, co Nina nam zaoferuje w wiosenną sobotę o 20. Czyżby filmy :D
W sumie jest jeszcze szansa, że Caryca na szybko znowu wykombinuje jakieś "szoł'' i będzie kolejna klęska.
Jordi
VIP Expert
x 1793
x 1796

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Jordi »

No filmy we wrześniu miały wszystkie po 1,9 do 2,2mln więc średnio jakieś 300.000 lepiej od SD.

Z drugiej strony kto by pomyślał, że durnota 5-lecia w kwestii dużych szoł, jak CS będzie mieć wyższą średnią od całkiem fajnego formatu jakim było SD.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 626
x 776

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: N-O-R-O-N »

Przywrócić filmy. Będzie to okazalsza i skuteczniejsza rzecz, w walce o oglądalność na pewno. 9,4 proc. w komercyjnej to wynik bardzo słaby, nie wiem, czy nie tragiczny... no i boli bardzo jednak to, że miał mniejszą widownię od dna roku - CS. Ale chociaż trochę więcej przyniósł z reklam. Niemniej, przy takich wynikach to chyba format bez przyszłości. Skoro 2,1 mln widzów nie zadowoliło Polsat przy CS, to taki 1,7 mln wynik tym bardziej powinien zniechęcić ich...
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

[POLSAT] Super Dzieciak

Tylko też zwróćmy uwagę, że "CS" miał o 1 konkurenta mniej (nawet można rzec o 1,5, bo "Mali Giganci" nie są póki co światowym formatem w przeciwieństwie do "The Voice" i "Mam Talent!").
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

[POLSAT] Super Dzieciak

Tak, jak się spodziewaliśmy wiosną prawdopodobnie nie zobaczymy drugiej edycji programu, jednakże niewykluczone, że format powróci np. za rok: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/su ... onkurencja
Pozdrawiam, Trzeciak
Curvy Model
Junior
x 104
x 42

[POLSAT] Super Dzieciak

Jakoś nie mogę uwierzyć w to, że Polsat zrobi programowi jednosezonową przerwę, to nie w ich stylu. Myślę, że już nigdy nie ujrzymy 2. serii.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 182
Kontakt:

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Poland »

Moim zdaniem to możliwe. Na wiosnę pewnie wsadzą drugą serie Celebrity Splash a "Superdzieciaka" dadzą na jesień by był naturalną konkurencją do "Mam Talent" z TVN'u.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3101
x 1369

[POLSAT] Super Dzieciak

I według tego, co jest podane w wynikach oglądalności - format jest naturalną konkurencją do "Mam Talent!"? Zacznij dokładnie analizować wyniki oglądalności, a nie pisać wnioski z czapy, bo skończysz jak Nina. ;)
Tro-Jan pisze:Jakoś nie mogę uwierzyć w to, że Polsat zrobi programowi jednosezonową przerwę, to nie w ich stylu. Myślę, że już nigdy nie ujrzymy 2. serii.
Jest taka zasada, że nigdy nie mówi się nigdy. Być może w 11 edycji "MBTM" będzie regularnie osiągał już takie wyniki, jak w ostatnich odcinkach 10 edycji, i wtedy Caryca będzie miała problem, by znowu coś zlecić Kępińskiemu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 12
x 138

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Kryterium0 »

Trzeciak pisze:(...) i wtedy Caryca będzie miała problem, by znowu coś zlecić Kępińskiemu. ;)
Wszystko na to wskazuje, że Jake Vision dostało kolejny program do zrealizowania, bo jak inaczej wytłumaczyć ten pośpiech produkcyjny w firmie?
"Top Chef" rozpoczęty w listopadzie, "MBTM" w grudniu, "Hell's Kitchen" pewnie w styczniu, a co później? Nowości?

Nina nie da zginąć swojemu faworytowi...
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 293

[POLSAT] Super Dzieciak

Post autor: Nina »

Kryterium0 pisze:"Top Chef" rozpoczęty w listopadzie, "MBTM" w grudniu, "Hell's Kitchen" pewnie w styczniu, a co później? Nowości?
Myślę, że tak :) Niedawno ukazała się informacja, że Polsat jest zainteresowany przeniesieniem na polski grunt amerykańskiego "The Tonight Show", programu do którego są zapraszani nie tylko znani muzycy i aktorzy, ale także politycy. Formuła programu to talk-show, w którym zaproszeni goście poza rozmową mogą pokazać swoje umiejętności. Pojawiły się od razu spekulacje kto będzie prowadzącym Urbański czy Ibisz, poczekajmy więc do wiosny ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”