[Polsat News] Brutalna Prawda - Durczok ujawnia / Durczokracja (2016-2017)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert

[Polsat News] Durczokracja

Post autor: Dijon » 23 sie 2017, 1:23

Direct pisze:Nie wiem, dlaczego dopatrujecie się tam słowa "racja" i inspiracji nieudanym programem Adama Federa w Nowa TV. Dla mnie to jest "Durczo-kracja", od "demokracji", nie od "racji". Przynajmniej ja tak odczytuję nowy tytuł.
Nie chodziło mi oto, że Durczok wzorował się na Federze, bo to raczej bardzo mało prawdopodobne, wręcz niemożliwe. Chodziło mi tylko o to, że nazwa - tak czy siak - brzmi bardzo podobnie. I też mam wrażenie, że nazwa programu pochodzi od słowa "demokracja". Poprzednia nazwa też nie była zbyt szczęśliwa. Sugerowała dosyć bezkompromisowe i ostre podejście dziennikarza do gości, czego w wielu rozmowach nie było, bo nie było zupełnie konieczne.

Forma prawdopodobnie będzie bardzo podobna, zresztą, nie oszukujmy się, akurat ten program ogląda się ze względu na to, że prowadzi go Kamil Durczok, a formuła jest już raczej drugorzędna ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 24 wrz 2017, 23:39

Pozdrawiam, Trzeciak
Kordal
Użytkownik

Post autor: Kordal » 25 wrz 2017, 14:08

Trzeciak pisze:Jak Polsat to i oszczędności:
https://twitter.com/tvpolsat_info/statu ... 056610304/
Całkiem fajnie to studio wygląda według mnie, aż jestem zdziwiony bo zazwyczaj żadne green screenowe studio mi się nie podoba. Aczkolwiek te animacje na tym tle "głównym" z napisem "DurczokRacja" moim zdaniem migają trochę za szybko. Podkład muzyczny też spoko, wg mnie nawet lepszy niż z "Brutalnej prawdy". Przy okazji - wie ktoś z jakiej biblioteki i jaki tytuł tej muzyki?
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 08 paź 2017, 22:30

Oglądalność programu (tabelki):

Obrazek
Obrazek
#TVPZaMurem :twisted:

2020.

#ZOSTANWDOMU
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Post autor: Kamilo » 09 paź 2017, 0:12

Jak widać, magia nazwiska „Durczok” przestała działać (a może nigdy jej nie było?), program mocno zaniża średnią stacji, na dodatek Polsat wizerunkowo na tym transferze bardziej stracił niż zyskał. Nawet jeśliby z redaktorem wiązane były jakieś nadzieje, to obiektywnie - patrząc na powyższe - przyznać należy, że z punktu widzenia rynku spaliły one na panewce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”