[POLSAT] The Brain – Genialny Umysł (2017)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
x 1
x 5

[POLSAT] The Brain – Genialny Umysł

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Jordi pisze:MG3 jako "zapychacz" radzą sobie świetnie - 2 miliony widzów (prawie wszyscy u nas na forum choćby oczekiwali dużo mniej), ponad dwukrotnie lepsze udziały TVN w slocie 17-19 i liderowanie w paśmie ;)

Brain 3 nie ma szans na takie wyniki nawet w podobnym paśmie.
Polsat nie ma takiego żelaznego targetu jak TVN :). Do tego dynamiką "The Brain" nie grzeszył a bez dynamiki dziś ani rusz. Odnoszę wrażenie że moda na takie programy jak "The Brain" minęła już z kilkanaście lat temu. A ten program nie był udany.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3259
x 1440

Post autor: Trzeciak »

Rzeczywiście - w porównaniu z edycją niemiecką, to polska wersja wyszła dość skromnie, zresztą jak to na Polsat przystało. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
x 1
x 5

Post autor: kolos »

Nie widziałem Niemieckiej wersji więc nie mogę porównać. Polsat ma pecha, inwestuje w sensowne formaty ale robi to trochę bezrefleksyjnie i nie umie ich odpowiednio oprawić, wypromować i sprzedać. Superdzieciak też spadł z ramówki po jednym sezonie a ogólnie zły format to nie był.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Garet
Użytkownik

Post autor: Garet »

kobiela pisze:
Sashenka pisze: Rezigiusz, którego – nawiasem mówiąc – pierwszy raz w życiu zobaczyłam dopiero w tym programie.
Też nie miałam pojęcia kto to jest. Jakie było moje zdziwienie kiedy weszłam na ranking Youtuberów publikowany na apynews.pl/ranking-youtuberow i okazało się, że reZigiusz jest obecnie na 3-cim miejscu pod względem liczby subskrypcji kanału. A jego filmiki oglądano już ponad 0,6 mld razy. Według mnie to fajnie, że w programach telewizyjnych mają też szansę występować w roli "gwiazd" osoby ze świata internetu.
Widzisz, nie jesteś na bieżąco ze światem youtuberów, na tej stronce co podałeś jest bardzo czytelny opis apynews.pl/bio-youtuberow warto zaglądać tam czasami bo można znaleźć coś nowego, jest szybciej niż polegać tylko na propozycjach samego youtuba.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”