[TVN] Hipnoza (2018)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
x 2
x 58

[TVN] Hipnoza

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dida12314 »

Niecałe 7,6 tys złotych netto na łebka. Chociaż za robienie z siebie pajaca przez kilka godzin to i tak dobry pieniądz. :)
Bez emocji z tego względu, że każda piłka wrzucona to już był pieniądz (w tym przypadku 168,80zł). :)
Jordi
VIP Expert
x 1881
x 1854

[TVN] Hipnoza

Post autor: Jordi »

lukaa pisze: Byłem na "Umów się ze mną" i mogę stwierdzić że jest 100% lepszy program chociaż udawany od tego badziewia TVNu
W moim przypadku nie musi tak być, bo ja naprawdę totalnie nie cierpię Gomulca i jego tragicznych wprost żartów, więc i ten szoł raczej zakończę na zobaczeniu 1 epa.

Cóż, nawet gwiazdy tego nie uratowały, choć były najlepsze. Tragedia z ludź z paradoku momentami beznadziejnie grającymi, bo hipnoza to nie była na bank w ich przypadku...

Najgorszy program rozrywkowy, jaki zrobił tvn przez 21 lat istnienia. Miszczak chyba zaćmy dostał, że walnął dwie tragiczne produkcje "rozrywkowe" w jednej ramówce...

ATM kończy DS dla tvn, a po tym czymś raczej chyba Miszczak długo się do nich nie zgłosi xP
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 290
x 341
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Post autor: kacper3100 »

Dotrwałem przez całe 45 minut i śmieszyły mnie te konkurencje, choć mogliby się wysilić i wymyślić swoje konkurencje zamiast małpować od oryginalnej wersji.
To jest typ humoru, który nie dociera do większości osób. Ja jestem jednym z nielicznych, który taki lubi.
Pewnie będzie tylko 8 odcinków tego teleturnieju, potem już się pożegnamy.
⚡
lukaa
Junior
x 3
x 1

[TVN] Hipnoza

Post autor: lukaa »

Plus że to nie trwało tak długo :D
xyz
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 506
x 1264

[TVN] Hipnoza

Post autor: Medyk24 »

Niestety Miszczaka po nie najlepszym rozpoczęciu tego tygodnia czeka podobne jego zakończenie.
POZDRAWIAM > Medyk24
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 162
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Post autor: Frontowiec »

Dla mnie ''Hipnoza'' zdecydowanie się zakończy na pierwszym odcinku. Te show było wręcz żenujące gdzie powiem krótko: Edward Miszczak na emeryturę!
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Zdzichu
VIP Expert
x 111
x 160

[TVN] Hipnoza

Post autor: Zdzichu »

@kacper3100, przestań się ośmieszać. Wszyscy doskonale wiemy że jakiego g**na by TVN nie zrobił tak ty zawsze będziesz tego bronić. Obiektywnie program jest marny, opinie na FB to potwierdzają, większość z nas tutaj na forum też uważa że program jest żenujący więc nie mów że to my nie rozumiemy ''typu humoru''.
kajtek900
Obserwator
x 68
x 40

[TVN] Hipnoza

Post autor: kajtek900 »

A to już po. Wróciłem niedawno do domu i chciałem chwilę zobaczyć. Ale chyba nie ma co żałować. Kolejna porażka po "Belle Epoque" i "Fabryce idiotow".
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 130
x 159
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Post autor: Ama18 »

Były ciary. Gdzie był Miszczak, kiedy wchodził ten cringefest?
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 290
x 341
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Zdzichu pisze:@kacper3100, przestań się ośmieszać. Wszyscy doskonale wiemy że jakiego g**na by TVN nie zrobił tak ty zawsze będziesz tego bronić. Obiektywnie program jest marny, opinie na FB to potwierdzają, większość z nas tutaj na forum też uważa że program jest żenujący więc nie mów że to my nie rozumiemy ''typu humoru''.
Wiedziałem, że dostanę zaraz taką odpowiedź. :twisted:
Co ja na to poradzę, że mnie to śmieszyło. Sądzę, że nawet gdyby tam było logo Polsatu, też by mi się podobało. Oglądałem tak naprawdę z całą rodziną i im też się podobało.

Poza tym jakich zadań się spodziewaliście? Przecież nikt w sobotnie wieczory nie będzie oglądał jakichś ambitnych konkurencji. Z założenia w programie miały być zabawne konkurencje - no i wyszło, co wyszło.
⚡
Jordi
VIP Expert
x 1881
x 1854

[TVN] Hipnoza

Post autor: Jordi »

Zobaczymy czy widzowie będą to oglądać... 1 ep pewno nienajgorzej (chociaż kto wie - może lud uciekł po reklamie jak na Fabryce Ciućmoków)

Podejrzewam sromotną przegraną z KCP, filmami na Polsacie i komisarzem Alexem...
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 118

[TVN] Hipnoza

Post autor: Memorex_94 »

zabawne, nie żenujące.

Powtórzę tylko, szkoda mi Makieły, bo może stanie się rozpoznawalny wśród zwykłych Kowalskich, ale poziom show był na poziomie żenady. Im dalej tym coraz słabiej, mnie to na początku bawiło, ale szybko zamieniło się to w żenadę, komedię i festiwal bezbeku. Niestety, mnie to absolutnie nie kupiło. Szkoda, ale kolejna produkcja skazana na klęskę.
Awatar użytkownika
komosa
Obserwator
x 29
x 12

[TVN] Hipnoza

Post autor: komosa »

TVN musiał zadbać o promocję, skoro nawet na wirtualnych mediach pojawił się artykuł sponsorowany ("recenzja"): http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hi ... premierowa
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 162
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Post autor: Frontowiec »

Jordi pisze:Podejrzewam sromotną przegraną z KCP, filmami na Polsacie i komisarzem Alexem...
Sromotna przegrana będzie na 100% zwłaszcza, że dzisiaj na Polsacie leci ''Shrek''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 290
x 341
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

komosa pisze:TVN musiał zadbać o promocję, skoro nawet na wirtualnych mediach pojawił się artykuł sponsorowany ("recenzja"): http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hi ... premierowa
A tego już nie wiadomo, czy sponsorowany.
⚡
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”