[TVN] Hipnoza (2018)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

[TVN] Hipnoza

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Wiadomo, recenzji przedpremierowych na WM zwykle nie ma.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
komosa
Obserwator
x 29
x 12

[TVN] Hipnoza

Post autor: komosa »

kacper3100 pisze:A tego już nie wiadomo, czy sponsorowany.
No daj spokój, przecież wirtualne media to portal profesjonalny, ich recenzje są bardzo krytyczne, fachowe. To powyżej to ulotka reklamowa. Zwłaszcza teraz, gdy widzieliśmy pierwszy odcinek i wiemy już, jaki jest poziom programu trudno sobie wyobrazić, żeby nie napisali ani jednego złego słowa o tym show.
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 292
x 343
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Post autor: kacper3100 »

Coś w tym jest. Mogę się z tym zgodzić.
⚡
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2939

[TVN] Hipnoza

Post autor: Karol »

komosa pisze:No daj spokój, przecież wirtualne media to portal profesjonalny, ich recenzje są bardzo krytyczne, fachowe.
Zgadzam się tylko w kwestii braku rzetelności artykułu WM, jednak generalna fachowość w wykonaniu redakcji portalu to nadużycie. Co najwyżej świetnie idzie im zbieranie tweetów do kupy i ich publikowanie - a że nie mają jakotakiej konkurencji na swoim pułapie odwiedzalności, to media zwyczajnie im płacą za chwalebne artykuły.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

[TVN] Hipnoza

Post autor: kamil2505 »

Mnie zastanawia jedno - czy na świecie nie powstają już żadne ciekawe formaty telewizyjne, że jesteśmy skazani na możliwość oglądania czegoś tekiego w sobotni wieczór?

Swoją drogą ciekawe czy program dotrwa w tym paśmie do samego końca.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 20

[TVN] Hipnoza

Post autor: Tradycja »

I pomyslec ze prowadzacy pewnie za ten program dostal Telekamere - Nadzieja Telewizji -
Zjechac ten program krytyka to jak kopac lezacego.
Jones
Użytkownik

[TVN] Hipnoza

Post autor: Jones »

Naprawdę, czegoś tak niskich lotów się nigdy nie spodziewałem, to jest... Wow
mortimer
Obserwator
x 2

[TVN] Hipnoza

Post autor: mortimer »

No cóż przecież ten program jest totalnie ustawiony. Gra aktorska totalna i słaba. Ale znajdą się tacy co mi zaraz zarzucą, że teorie spiskowe uprawiam.... eh naiwność.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 65
x 319
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Post autor: Tomek »

Widziałem jakieś 10-15 minut. Jest gorzej niż w zwiastunach - już tam wydurnianie się uczestników było żenujące, ale dopiero w samym programie może doświadczyć sztucznego śmiechu publiczności i zachowującego się dziwnie Chajzera. Jego śmiech, przesadzony uśmiech jakby jakieś emoticony i kiczowata mowa ciała - szkoda słów. Jakbym oglądał człowieka po jakimś MDMA. Zaproszeni też plotą wyuczone formułki na chama przez co też brzmią jak niespełni rozumu.

Przy tak humorze niskich lotów mogli chociaż zastosować przeciwwagę w postaci jakiegoś trzeźwo-myślącego elementu - np. zdezorientowanego zachowaniem zawodników Chajzera. Aby widz miał z kim tutaj utożsamiać się w tym bagnie (np. w talk show Jerry Spingera elementem rozumnym był prowadzący, ochroniarze rozdzielający gości oraz publiczność). Tymczasem tutaj pajacują zarówno uczestnicy, prowadzący, goście, jak też chichrająca się ze wszystkiego publiczność. Nie wiem, kto pomyślał, że widzowie będą mieli ochotę oglądać zgraję ludzi zachowujących się jednocześnie jak debile przez 45 minut :P

No i jeszcze co do popularności zagranicą - jeśli dobrze zebrałem informację w UK powstało tylko 8 odcinków, w Australii - 5, Nowej Zelandii - chyba 3, Kolumbii - 11, a w Słowenii - 9 (przy czym ostatni chyba został wyemitowany w styczniu, nie wiem, czy produkcja została anulowana, czy też nie). Poczytałem też opinię i zwykle są raczej negatywne, więc twierdzenie Wirtualnych Mediów w jednym z linków, że jest to dobrze przyjmowany program zagranicą jest dość wątpliwe. W zasadzie poza anglojęzyczną wikipedią na żadnej innej nie mogłem znaleźć haseł poświęconym lokalnym wersjom, a liczba wyników w google też pozostawiała wiele do życzenia.
HENSHIN!
martin123154
Użytkownik
x 5

[TVN] Hipnoza

Post autor: martin123154 »

W ogóle był ktoś na widowni abo zna kogos kto był? Był gosc na dole wystawiający co chwile karton "śmiejcie sie"? Bo po prostu nie wierze że wszyscy z tej głupoty naturalnie sie przez cały odcinek chichrali, musieli dostac jakies instrukcje przed rozpoczęciem nagrania
Awatar użytkownika
TelevisionArchive
Użytkownik
x 1
x 2
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Post autor: TelevisionArchive »

Ja już widziałem po zwiastunach, że to będzie ustawione. No i się nie myliłem. Szczególnie, że "Hipnoza" to jedna wielka ściema. Liczą się dla uczestników tylko pieniądze. Ostatnio z TVN-em jest coraz gorzej. Najpierw ten "cukierkowy" spot wizerunkowy, potem "Fabryka Patriotów", a teraz "Hipnoza". Zastanawiam się, który program utrzyma poziom dna.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

[TVN] Hipnoza

Post autor: Direct »

martin123154 pisze:W ogóle był ktoś na widowni abo zna kogos kto był? Był gosc na dole wystawiający co chwile karton "śmiejcie sie"? Bo po prostu nie wierze że wszyscy z tej głupoty naturalnie sie przez cały odcinek chichrali, musieli dostac jakies instrukcje przed rozpoczęciem nagrania
Śmiech można załatwić o wiele prościej - dograć podczas montażu. Niemniej człowiek zajmujący się publicznością na nagraniach z pewnością również był.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1024
x 3003

[TVN] Hipnoza

Post autor: pulkownik »

Czyżby prowadzący wreszcie zrozumiał, w czym bierze udział?
Jordi
VIP Expert
x 1889
x 1860

[TVN] Hipnoza

Post autor: Jordi »

Ale co ciekawe pod postem jest całkiem sporo niezłych opinii, jak i komentarzy, że Filip był tam najlepszy ;)
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Cóż wiedziałem że sukcesu ten program nie,przyniesie. Do końca dortwa ale na tym się skończy
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”