[TVN] Hipnoza (2018)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

[TVN] Hipnoza

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Niekorzystanie z PROFESJONALNYCH aktorów i PROFESJONALNYCH statystów nie oznacza, że program nie jest ustawiony. Tam są amatorzy realizujący literka po literce oryginalny brytyjski skrypt, co widać jak na dłoni oglądając fragmenty z UK.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3270
x 1444

[TVN] Hipnoza

Post autor: Trzeciak »

Chajzer junior w rozmowie "Co za tydzień" powiedział, że w UK program był gigantycznym hitem. Ciekawe kto mu takich bzdur nagadał?

Dodam, że prawdopodobnie w najbliższym odcinku - być może ostatnim o dotychczasowej porze - będzie lekkie nawiązanie do nowości konkurencyjnej stacji.
[ Spoiler ]
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN] Hipnoza

Post autor: bustram »

Tymczasem Filip Chajzer powiedział w "Dzień Dobry TVN", że program musi być dobry, bo jego ojciec rżał ze śmiechu jak go oglądał. No cóż, gratuluję poczucia humoru w rodzinie :) A może rżał z tego, że Filip takie coś prowadzi ?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2281

[TVN] Hipnoza

Post autor: wiatriwoda »

A widzowie chcą zdjęcia z anteny, a w zamian ''Iron Majdan'' :)

http://party.pl/tv-show/widzowie-chca-z ... -32820-r3/
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 584
x 2885

[TVN] Hipnoza

Post autor: Karol »

Party.pl głosem widzów? No błagam :-) To tak jakby niezależna.pl miała robić sondaż z pytaniem, czy TVN powinien stracić koncesję :lol: Wybieranie sobie pojedynczych wypowiedzi i ich publikacja jest nic nie warta :-)
lukaa
Junior
x 3
x 1

[TVN] Hipnoza

Post autor: lukaa »

Zabawne te tłumaczenie się TVNu :D Może nie kłamią...To nie są profesjonalni aktorzy/statyści. Po prostu aktorzy(celebryci)/statyści-amatorzy czyli nieprofesjonalni :) Nadchodzą kolejni :)

https://www.pudelek.pl/artykul/126019/u ... stowaniem/

Cała ekipa? + Realizatorzy?
[ Spoiler ]
ź: https://www.facebook.com/ArturMakielaOf ... =1&theater
xyz
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 127
x 158
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Post autor: Ama18 »

Są zapowiedzi na sobotę! Czyli nie zrobili niespodzianki.. to znaczy Surprise, Surprise ;)
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 162
Kontakt:

[TVN] Hipnoza

Post autor: Frontowiec »

Gdyby oglądalność ''Hipnozy'' by miała 500 tysięcy widzów, to pewnie by ten program od razu zdjęli z anteny - ale jak jest oglądalność 1,6 milionów widzów, to raczej programu nie zdejmą z anteny (a szkoda).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3270
x 1444

[TVN] Hipnoza

Póki w 16-49 nie spadną poniżej średnich udziałów stacji - program nie zostatnie zdjęty lub nie zmieni pasma. Nie zmienia to faktu, że 1,6 mln widzów i przegrana ze wszystkimi głównymi konkurentami o ile w TVP byłaby jeszcze do obronienia, tak w TVN-ie to blamaż jak na hucznie zapowiadaną premierę stacji. Po takiej fali krytyki teraz każdy odcinek może być ostatnim w sobotnim prime-time, bo to, że program nie doczeka się drugiego sezonu jest na 99 procent pewne.
Jordi pisze:Ale co ciekawe pod postem jest całkiem sporo niezłych opinii, jak i komentarzy, że Filip był tam najlepszy ;)
Skoro prowadzący był najlepszy, to tak wiele mówi o poziomie tego programu. ;)
Tomek pisze: No i jeszcze co do popularności zagranicą - jeśli dobrze zebrałem informację w UK powstało tylko 8 odcinków, w Australii - 5, Nowej Zelandii - chyba 3, Kolumbii - 11, a w Słowenii - 9 (przy czym ostatni chyba został wyemitowany w styczniu, nie wiem, czy produkcja została anulowana, czy też nie). Poczytałem też opinię i zwykle są raczej negatywne, więc twierdzenie Wirtualnych Mediów w jednym z linków, że jest to dobrze przyjmowany program zagranicą jest dość wątpliwe. W zasadzie poza anglojęzyczną wikipedią na żadnej innej nie mogłem znaleźć haseł poświęconym lokalnym wersjom, a liczba wyników w google też pozostawiała wiele do życzenia.
Brytyjski oryginał nawet w samej Wielkiej Brytanii zebrał także krytyczne recenzje, i to biorąc pod uwagę tamtejsze dość specyficzne poczucie humoru. Zresztą byłem mocno zdziwiony, gdy format dwa lata temu został wyróżniony na targach MIPTV. Gdyby w TVN-ie preprowadzano research na temat tego formatu, to zapewne ktoś dwa a nawet trzy razy się zastanowił, zanim ten program trafiłby na antenę stacji, a już nikt nie robiłby z niego lokomotywy ramówkowej.
kamil2505 pisze:Mnie zastanawia jedno - czy na świecie nie powstają już żadne ciekawe formaty telewizyjne, że jesteśmy skazani na możliwość oglądania czegoś tekiego w sobotni wieczór?
Są, tylko Miszczak albo zaczął tracić wyczucie wobec widzów, albo uwierzył znów w swoją nieomylność i zdolności cudotwórcze po udanym roku jubileuszu stacji.
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Poster
x 58
x 94

[TVN] Hipnoza

Post autor: adijos98d »

Program na bank straci oglądalność.. 2 odcinek może mieć 1,1-1,2 mln a zyska na tym konkurencja.
Nawet taki "Shrek" który jest puszczany po raz n-ty pokonał "Hipnozę".
Przyznam się, śmiałem się podczas oglądania 1 odcinka ale z żenady jaka odbywała tam się na scenie i z tych "aktorów", chociaż trzeba przyznać że niezłą kasę zgarnęli za robienie z siebie idioty xd Miałem też zaproszenie na casting i dzięki Bogu na niego nie poszedłem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3270
x 1444

[TVN] Hipnoza

Tą panią z "Jokera" znam. Ach ten casting ATM-u. :D: http://hipnoza.tvn.pl/zobacz-zwiastun-2 ... 445,v.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 505
x 1261

[TVN] Hipnoza

Post autor: Medyk24 »

No i w tym odcinku pojawi się, tak jak już wspominałem pod koniec stycznia, uczestnik "Ex na plaży" MTV i "Pierwszej randki".
POZDRAWIAM > Medyk24
lukaa
Junior
x 3
x 1

[TVN] Hipnoza

Post autor: lukaa »

To nie jego wina, że ma taką pasję i takie zdolności do wszystkiego co jest "zabawne" =D
xyz
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 314
x 85

[TVN] Hipnoza

Post autor: Michał56 »

adijos98d pisze:Program na bank straci oglądalność.. 2 odcinek może mieć 1,1-1,2 mln a zyska na tym konkurencja.
Nawet taki "Shrek" który jest puszczany po raz n-ty pokonał "Hipnozę".
Przyznam się, śmiałem się podczas oglądania 1 odcinka ale z żenady jaka odbywała tam się na scenie i z tych "aktorów", chociaż trzeba przyznać że niezłą kasę zgarnęli za robienie z siebie idioty xd Miałem też zaproszenie na casting i dzięki Bogu na niego nie poszedłem.
Mam nadzieję, że spadnie poniżej miliona i program wyleci z ramówki. Tak jak dwa lata temu Polsatowski "Surprise surprise". ;)
^-^
vissi

[TVN] Hipnoza

Post autor: vissi »

A dziś ten pan Hipnotyzer (? poprawnie go nazwałam) z programu, był w DD TVN i hipnotyzował na żywo w programie i chyba była ta jedna babka z 1 odcinka z nim, o co chodziło nie wsłuchiwałam sie, w każdym razie ją zahipotyzował. Chyba chodziło o uwowodnienie że to nie sciema, takze promocja programu trwa w najlepsze nadal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”