Strona 1 z 30

[TVN] Hipnoza (2018)

: 26 paź 2017, 20:43
autor: Kryterium0
Przed chwilą na TVN leciał spot o castingach do nowego show.
"Poddaj się hipnozie i wygraj duże pieniądze". Teleturniej, gdzie kilkoro uczestników "zapada w trans" i wykonuje śmieszne/głupie rzeczy.

Castingi już w najbliższy weekend w Warszawie, potem Kraków i Rzeszów. Straszny pośpiech.

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 20:48
autor: wiatriwoda
Zapowiada się ciekawie i to coś innego. Może TVN znów odkryje coś nowego i fajnego...

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 20:49
autor: barty
To "You're back in the room" - teleturniej ITV, oglądałem to kiedyś :) W Wlk. Brytanii prowadził Philip Schofield, a program zleciał chyba po 2 seriach. Ciężko to w sumie nazwać teleturniejem, uczestnicy zostaję poddani hipnozie przez pewnego "hipnotyzera", a następnie w stanie tej "hipnozy" wykonują różne "zabawne" konkurencje. No nie jest to jakiś mega ambitny program, raczej luźna rozrywka na niedzielne popołudnia moim zadaniem. Wybór trochę zaskakujący, ale mimo wszystko cieszy mnie, że pojawiają się nowe "teleturnieje" w TVN.

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 20:52
autor: wiatriwoda
Nie wiem czy nie jest to coś dla Majewskiego :)


[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 21:04
autor: Parowka09
Pomysł zaskakujący, nie wróże wielkiej oglądalności, ale mogę się mylić.

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 21:16
autor: k+b
Błagam, tylko niech nikt nie wpadnie na to, by dać to w soboty o 20.00.

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 21:27
autor: barty
W ITV leciało chyba właśnie w sobotnim prime-timie jakoś po 19 :D Skoro castingi tak wcześnie to może emisja od stycznia na przykład? :)

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 21:39
autor: wiatriwoda
No ma być duży program z dużym rozmachem.No i poszukałem i znalazłem, było o tym dziś w DDTVN, za projekt odpowiada Wojtek Iwański, hipnotyzerem będzie Artur Makieła. Program składa się z 4,5 zadań, są one grupowe, już są po pierwszych castingach, odbywają się one w ATMie, Sołtysik zasugerował jesień, ale Wojtek nie powiedział nic.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/n ... 44706.html

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 21:53
autor: dddennykravitz
Jest to jakiś pomysł,ale nie sądzę żeby emisja wypadła na sobotni wieczór - czyli na porę show do jakich przyzwyczaił nas TVN. Chociaz kto wie,moze taki będzie pomysł na program.

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 21:55
autor: barty
No nie wiem za bardzo szczerze mówiąc po co tam Iwański. Nie jest to program na pewno na skalę "Mam talent" czy "X Factora". Skoro on przy tym pracuje, to znaczy że nic większego już nie dostanie i pewnie nic większego się nie szykuje :/ Myślałem, że to będzie taka wrzutka na zimę, a tu pewnie zapowiada się "fundament" wiosennej ramówki :D Sołtysik pewnie miał na myśli wiosnę. Swoją drogą, to trochę niepoważne, żeby odciągać reżysera od przygotowań live'ów największego show obecnej ramówki, po to by zajął się takim teleturniejem.

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 21:58
autor: jas06
A na YouTube tymczasem pojawił się film zapowiadający casting.

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 22:01
autor: Damianou18
Ja też zaczynam myśleć, że ten teleturniej mogą wsadzić o 20:00 w soboty. Pytanie, czy tak nie będzie bo o innych porach, tego chyba nie widzę. Program będzie śmieszny :D ale pytanie czy my to kupimy.

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 22:14
autor: wiatriwoda
Wydaje mi się, że albo to będzie hit albo kit, jeśli to będzie w klasycznej ramówce, to wydaje mi, że TVN dobrze to przemyślał i że ma szansę by stać się hitem.

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 22:15
autor: Trzeciak
barty pisze:No nie wiem za bardzo szczerze mówiąc po co tam Iwański. Nie jest to program na pewno na skalę "Mam talent" czy "X Factora". Skoro on przy tym pracuje, to znaczy że nic większego już nie dostanie i pewnie nic większego się nie szykuje :/ Myślałem, że to będzie taka wrzutka na zimę, a tu pewnie zapowiada się "fundament" wiosennej ramówki :D Sołtysik pewnie miał na myśli wiosnę. Swoją drogą, to trochę niepoważne, żeby odciągać reżysera od przygotowań live'ów największego show obecnej ramówki, po to by zajął się takim teleturniejem.
@barty - a wyobraź sobie, że Rinke Rooyens ma na głowie kilka projektów jednocześnie, i to zarówno jeśli chodzi o obecnie realizowane projekty, jak i te przyszłe (np. castingi), i jakoś nigdzie na nic nie narzekał. To taka "przypadłość" producentów. Iwański spokojnie z tym jakoś poradzi, przecież odcinka na żywo do "Mam Talent!" nie realizuje pierwszy raz.
wiatriwoda pisze:No ma być duży program z dużym rozmachem.No i poszukałem i znalazłem, było o tym dziś w DDTVN, za projekt odpowiada Wojtek Iwański, hipnotyzerem będzie Artur Makieła. Program składa się z 4,5 zadań, są one grupowe, już są po pierwszych castingach, odbywają się one w ATMie, Sołtysik zasugerował jesień, ale Wojtek nie powiedział nic.

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/n ... 44706.html
Wbrew pozorom, to aż tak wielkiego rozmachu to nie ma. Odcinki z reklamami trwać będą godzinę. Z nowatorstwem też bym dyskutował (10-15 lat temu byłaby to sensacja), choć fakt, że jakimś oderwaniem od reszty program będzie. Nie widzę powodu, by z programem produkcja nie wyrobiła się do przyszłorocznej wiosny.

Sobota 20:00 jest o tyle prawdopodobna, że praktycznie ostatnie projekty FremantleMedia Polska (producenta nowego programu) były emitowane w tym paśmie. Mowa tu o "X Factorze" (z wyjątkiem pierwszej edycji) i "Małych Gigantach", które ten program zastąpiły (z wyjątkiem trzeciej - prawdopodobnie ostatniej już edycji, która emitowana będzie w niedziele o 17:00). Nie zdziwię się, jeśli od drugiej połowy lutego w sobotnim prime-time zobaczymy ten program, a o 21:00 - nowy program państwa Majdanów. :)

[TVN] Show o hipnozie

: 26 paź 2017, 22:18
autor: CaptainMorgan
Sobota wydaje się prawdopodobna - wszak w tygodniu miejsca wydają się już zajęte. Pozostaje jeszcze ewentualnie niedziela o 18.