[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Aga wspomniała, ze w tym tygodnie mieszkańcy byli poddani jakiejś próbie, ciężko powiedzieć czy tylko o zadanie tygodniowe chodzi.
ooooo1970
Użytkownik
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ooooo1970 »

Może będą jakieś niespodzianki w Arenie?
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Raubspikot pisze: 05 maja 2019, 17:55
tinsel pisze: 05 maja 2019, 17:42
Dominika19 pisze: 05 maja 2019, 17:17

Pewnie,że tak. Zresztą kot to jest mięsożerca, to jego podstawy pokarm. Justyna ma 2 koty więc trochę o potrzebach tych zwierząt wie.
Czyli z jednej strony Justyna jako weganka nie zjadłaby kiełbasy sojowej leżącej koło zwykłej kiełbasy, a z drugiej może karmić swoje koty mięsem wspierając wytwórnie mięsne? To właśnie dlatego wegan nigdy nie zrozumiem.

Kot nadal na terenie domu WB, wczoraj chyba dostał imię Rysiek :)
Różnica jest taka, że człowiek bez mięsa i produktów zwierzęcych może żyć normalnie, a kota chyba nie będziesz karmić samą sałatą i ogórkami. :D Kot po prostu jest przystosowany do tego by jeść mięso, więc nie widzę w tym nic dziwnego, że weganka karmi kota mięsem. :)
Dla mnie tez w tym nic dziwnego ze np. wegan moze karmic swoje zwierzaczki mieskiem. Ale jesli zaglebimy sie w ich przekazywane ideologie na temat tzw.”mordu” zwierzat , to juz tu zaczyna sie zaprzeczenie samo w sobie. Czy zabicie swinki ( bo Justyna kazala przyniesc kawslek szyneczki) , co oczywiscie koty wieprzowiny nie powinny jesc. Czy zabijanie kurczaka dla kotka czy pieska jest wtedy inne , czy usprawiedliwione bo to nadal czlowiek pozostaje “ morderca” a kotek tylko zje. Buhaha , troche mylne to ich myslenie.
kamil2505
VIP Expert
x 23
x 452

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Prowadząca Agnieszka Wozniak-Starak mówi w wejście na żywo w tvn, że w domu Wielkiego Brata trwają "gorączkowe przygotowania" do dzisiejszego programu "na żywo", a tam Igor leżący na łóżku z tekstem "S**ć mi się chce".

Naprawdę "gorączkowe" te przygotowania. Haha :lol:
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Jagna
Użytkownik
x 161
x 131

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jagna »

Jeżeli Andżelika odpadnie, to obawiam się, że Igor mocno przygaśnie. To wyznanie na żywo "sr..ć mi się chce" ( :lol: ), może to nerwy, że widzowie odbiorą mu jego koleżankę od przytulania, jak ją kiedyś chyba określił ? :-[
grzegorz.kra
Użytkownik
x 7
x 13

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: grzegorz.kra »

Racja, odpowiednie dla teorii wege byłoby gdyby kotek sam sobie upolował, karmienie mięsem = pozwolenie karmiącego na zabijanie w celu pozyskania pokarmu. W ogóle posiadanie drapieżników przez wegan jest wbrew ich ideologii, no chyba że na wolnym wybiegu i nie karmienie ich.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 19:36 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem niepotrzebne cytowanie.
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

kara pisze: 05 maja 2019, 19:00
tinsel pisze: 05 maja 2019, 17:42
Czyli z jednej strony Justyna jako weganka nie zjadłaby kiełbasy sojowej leżącej koło zwykłej kiełbasy, a z drugiej może karmić swoje koty mięsem wspierając wytwórnie mięsne? To właśnie dlatego wegan nigdy nie zrozumiem.

Kot nadal na terenie domu WB, wczoraj chyba dostał imię Rysiek :)
Różnica jest taka, że człowiek bez mięsa i produktów zwierzęcych może żyć normalnie, a kota chyba nie będziesz karmić samą sałatą i ogórkami. :D Kot po prostu jest przystosowany do tego by jeść mięso, więc nie widzę w tym nic dziwnego, że weganka karmi kota mięsem. :)
Dla mnie tez w tym nic dziwnego ze np. wegan moze karmic swoje zwierzaczki mieskiem. Ale jesli zaglebimy sie w ich przekazywane ideologie na temat tzw.”mordu” zwierzat , to juz tu zaczyna sie zaprzeczenie samo w sobie. Czy zabicie swinki ( bo Justyna kazala przyniesc kawslek szyneczki) , co oczywiscie koty wieprzowiny nie powinny jesc. Czy zabijanie kurczaka dla kotka czy pieska jest wtedy inne , czy usprawiedliwione bo to nadal czlowiek pozostaje “ morderca” a kotek tylko zje. Buhaha , troche mylne to ich myslenie.
Wcale nie. Wg wegan człowiek nie musi/nie powinien jeść mięsa, bo nie jest mu ono potrzebne do życiaKot bez mięsa nie przeżyje- czyli , aby nie doprowadzić do śmierci zwierzaka -powinien dostawać mięso.
Mam nadzieję,że dzisiaj odpadnie Angelika. Uważam,że jest dwulicowa i fałszywa, mam nadzieję,że widzowie nie zapomnieli o jej komentarzach przed zapoznaniem się z ekipą z programu. Kasia potrafi obserwować,umie''wyczuć sytuację w grupie i ma piękny głos.Justynę mimo wszystko też lubię ,jest inteligentna i mimo wszystko ma coś do powiedzenia ,
Raubspikot
Użytkownik
x 38
x 8

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Raubspikot »

Dominika19 pisze: 05 maja 2019, 19:14
kara pisze: 05 maja 2019, 19:00
Wcale nie. Wg wegan człowiek nie musi/nie powinien jeść mięsa, bo nie jest mu ono potrzebne do życiaKot bez mięsa nie przeżyje- czyli , aby nie doprowadzić do śmierci zwierzaka -powinien dostawać mięso.
Mam nadzieję,że dzisiaj odpadnie Angelika. Uważam,że jest dwulicowa i fałszywa, mam nadzieję,że widzowie nie zapomnieli o jej komentarzach przed zapoznaniem się z ekipą z programu. Kasia potrafi obserwować,umie''wyczuć sytuację w grupie i ma piękny głos.Justynę mimo wszystko też lubię ,jest inteligentna i mimo wszystko ma coś do powiedzenia ,
No dokładnie! :D Ja również liczę, że odpadnie Andżelika, bo Kasia jest mi obojętna, a Justynę bardzo lubię i na pewno lepiej mi się jej słucha niż Andżeliki. :DD
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

"My od dawna się nie spotykamy" i "dawno nie jesteśmy razem"
Myślicie że te dwa zdania oznaczają to samo?

Udało mi się przeczytać tylko początek listu jak pokazali w tvn i już jest ogromna różnica w tłumaczeniu przez Oleha.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

A na live ostatnio standard: 1 kamera w domu, 1 w niebo, 1 na jezioro i 1 na dom z daleka. Noż kur.. co to ma być?
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

mogą oznaczać to samo, bo często używa się jako synonimów - spotykać się, być parą, być razem. dla mnie nie ma tutaj żadnego przekrętu.
grzegorz.kra
Użytkownik
x 7
x 13

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: grzegorz.kra »

Dominika19 pisze: 05 maja 2019, 19:14

Pamiętajcie, że przede wszystkim nominują uczestnicy, a Ci ewidentnie w większości trzymają się razem i będą nominować w sposób naturalny tych co im nie pasują czyli: Kasie, Justynę, Pawła (jak mu minie immunitet).
I nie doszukiwałbym się już na tym etapie podziałów na "pato" czy "słodziaków", ten tydzień pokazał że tworzą się coraz większe więzi, niektórzy pracują cały czas mocno na szacunek grupy, poświęcają się jak Iza czy Radek, nie szukają konfliktów, są "normalni", lub naturalni (nawet jeśli się to komuś nie podoba), są sobą a o to właśnie chodzi i to się podoba widzom i innym uczestnikom. Coby nie powiedzieć dostosowanie do większości jest istotne w życiu i to widać w programie. Outsiderzy mają ciężko i w życiu i w programie, i to nie dlatego, że ich idee są złe czy "inne", ale dlatego że cały czas są przez to oceniani i obserwowani a każdy czeka na ich "potknięcie".
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

krista pisze: 05 maja 2019, 19:27 "My od dawna się nie spotykamy" i "dawno nie jesteśmy razem"
Myślicie że te dwa zdania oznaczają to samo?

Udało mi się przeczytać tylko początek listu jak pokazali w tvn i już jest ogromna różnica w tłumaczeniu przez Oleha.
Nie znam rosyjskiego. Wrzucam list, więc może ktoś przetłumaczy.

Obrazek
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi »

Nie podoba mi się outfit Madzi. Fajną sukienkę chciała wziąć od Justyny. Mierzyła ją?

Mam nadzieję, że wyjdzie dziś Angela.
alojz
Użytkownik
x 7
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: alojz »

LIVE
[ Spoiler ]
Czy wcześniej pojawiał się komunikat w BB Live: "Breaking news! Wracamy już za chwilę! Tej informacji nie możesz przegapić!"?
Komunikat ten widoczny teraz na wszystkich kanałach
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 19:52 przez alojz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”