[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepunia »

kajtek900 pisze: 05 maja 2019, 21:24 Kaśka mistrzyni dystansu. Justyna i Magda zestresowane.
Magda raczej smutna, że straciła pato koleżankę. Nominacji raczej się spodziewała.
annawoj1104
VIP Expert
x 227
x 797

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Wielka szkoda że ten dziwny immunitet nie trafił do Kasi, odpoczęła by sobie tydzień dziewczyna, ale tez obstawiam ze z tej trójki ma najmniejsze szanse na wyjście chyba ze ja cos pogrąży...
Szkoda ze do nominowanych nie doszedł Igor, moze by nie odpadł, ale byłaby okazja zobaczyc jakie ma (lub moze by sie okazało ze nie ma) poparcie u widzów.

Andżela nie wierze że ona jest po 30-stce... Póki co po kubie i Macieju najbardziej mnie cieszy ze wyleciała
Raubspikot
Użytkownik
x 38
x 8

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Raubspikot »

Zachowanie Andżeliki na arenie, pokazuje, że to, że odpadła było słuszne. :) Zachowywała się strasznie dziecinnie i cieszę się, że przegrała o ten 1%.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1217

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

LIVE
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 21:34 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
J&M
Użytkownik
x 3
x 70

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: J&M »

Moim zdaniem tvn pięknie zagrał na nosie Angelice - spytali ją o Igora, wyparła się po raz kolejny. No to co? "My ci pokażemy i jeszcze zrobimy zbliżenie na twoją minę"... To dość chamskie wgniecenie jej w ziemię, przecioranie i udowodnienie, że nie dość, że jest osobą o dość lekkich obyczajach to jeszcze kłamie na żywo w tv.
Przez chwilę było mi jej szkoda, ale jak zobaczyłam jakie teksty i miny rzuca w tv to pomyślałam, że należało się jej.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

Mina Justyny na wieść o 6 nominacjach bezcenna
alojz
Użytkownik
x 7
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: alojz »

BB2 LIVE
[ Spoiler ]
Jordi
VIP Expert
x 2156
x 2079

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Igor widać, że jest zły i smutny. Podejrzewa, że Andżela poszła za ich zbytnie miętolenie się ;) Ale to była tylko składowa oceny widzów. Andżela była też fałszywa, kłamliwa, a na Arenie się kompletnie pogrążyła po wyjściu i tylko upewniła 42% widzów, że słusznie ją wywalili.

Decybel niepocieszona, bo to była jedyna babka, z którą miała dobry kontakt. Nominacji była praktycznie pewna.

Ja sobie za kilkanaście minut obczaję reakcję na liczbę głosów.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2019, 21:36 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Igor z Magdą już o nominacjach gadają.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

LIVE
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 63
x 48

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Giovanni »

Łukaszowi to chyba produkcja musi zasponsorować portki bo on ciągle w tych krótkich się pokazuje, natomiast mina Angeli przy wywodach Łukiego bezcenna :)
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

No to powtórka z rozrywki. Zamiast Angeli mamy Decybela. Kaśka w tej sytuacji będzie bezpieczna <3 Dziewczyna zyskuje z każdym tygodniem.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Pato gangu zwisać miało, a tak podenerwowani na maxa.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 1021
x 394

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

No i kolejna Arena za nami. Bartek to mógłby się jako prowadzący w końcu ogarnąć - nawet nie wie ile Angelika spędziła tygodniu w domu. Rozumiem, stres, tempo, ale powinien choć trochę się ogarnąć. Źle się to ogląda, jak on ciągle się myli. Tydzień w tydzień. Natomiast Agnieszka bardzo stronnicza, niektóre jej komentarze jednak trochę nie pasują do prowadzącej programu. Wynik eliminacji słuszny, ale ten jeden procent różnicy porażający. Wynik nominacji zaś nudny i przewidywalny. Niestety, takim sposobem do finału prześlizgną się takie flaki jak choćby Oleh. Nie ma szansy na jego eliminację, czy eliminację Igora, bo patosy zawładnęły programem. Łukasz akurat to dobrze skomentował. Powinien być jakiś twist, w którym kogoś dorzucą. Nie zdziwię się, jak za tydzień w domu zostanie Zającówna, a Justyna poleci. Niestety wejście jej chłopaka ją pogrążyło. Jej właściwie nie ma. Nie ma ani jej, ani jej charakteru. :huh:
12 lat na forum! :)
Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

Strasznie mnie irytuje, że kolejny tydzień bezpieczni są Igor, Oleh i Radek. Kompletnie nie trawię tych gości, szkoda, że Justyna, Kasia i Paweł nie nominowali Olka, albo Iza i Bartek Igora, ale mam nadzieję, że już za tydzień albo dwa się uda.

Będę się też upierał, że produkcja chcąc wesprzeć Justynę tak naprawdę ją ukarała, bo zbiera głosy zarówno od widzów jak i od mieszkańców głównie przez niego. Oczywiście jest też w tym trochę jej winy, że za bardzo się izoluje, ale można to też zrozumieć, w końcu długo się nie widzieli, może w tym tygodniu to się zmieni.

Mam nadzieję, że jeśli za tydzień odpadnie Justyna to Kasia dostanie w jakiś sposób immunitet (np przez jakieś zadanie jak kiedyś Justyna), ciekawe kogo by wtedy nominowali oprócz Pawła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”