[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

Jesli chodzi o Madzie to Ja ja lubie np. za to ze jest bardzo ciepla, mila i szczera osoba. Jest jaka jest, ale nie robi zadnych dram, nie chodzi po katach i nie obgaduje, co np o Kasi nie mozna powiedziec. Na temat Kasi pisalam wczesniej........, kazde wyzwanie dla niej to kolejny wysilek nie do przeskoczenia.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Pogódźmy się wszyscy z tym, że tam nie dzieje się wiele z przypadku ;) Tak wygląda "reality"-show. Po to się robi casting by prawdopodobienstwo zaistnienia założonych wcześniej potencjalnych storyline się prędzej czy później sprawdziło. I tak są potem uczestnicy skrzętnie naprowadzani w PZ i im mówią między wierszami czego od nich WB oczekuje. A jeśli się pomylili czy też coś nie pójdzie po ich myśli to wprowadzają "świeżą" krew. Odpadła Natalia, gdzie mógł się zrodzić romans z Igorem to wpuszczono Decybela. Nie pykło, więc weszła Angelika. Dziewczyna, która przyjaźni się z pieściarzem, była też w związku z jakimś gościem z MMA podobno. Przypadek, że weszła i od razu wepchnęli ją w ręce Igora? Nie sądze.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2019, 16:58 przez bobaas, łącznie zmieniany 1 raz.
Stasia080818
Użytkownik
x 15
x 57

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Stasia080818 »

Bo ona gra doskonale. Przynajmniej wg mnie. I tp jej ,,ty jestes moj friends".Oleh...sorry gowniarz....20 lat...z całym szacunkiem, ale wiadomo co tacy chlopcy maja 2 glowie, a romans pięknie się sprzedaje w takich programach.
kara pisze: 12 maja 2019, 16:46 Jesli chodzi o Madzie to Ja ja lubie np. za to ze jest bardzo ciepla, mila i szczera osoba. Jest jaka jest, ale nie robi zadnych dram, nie chodzi po katach i nie obgaduje, co np o Kasi nie mozna powiedziec. Na temat Kasi pisalam wczesniej........, kazde wyzwanie dla niej to kolejny wysilek nie do przeskoczenia.
Wg mnie GRA. Nie robi dram? A jak zaczęła płakać, bo podzielili ich na grupy? Jak dzieciak. Nie płakała bo podzielili ich na grupy. Ale przydzielili do mniejszej. Tej mniej lubiane.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2019, 19:11 przez Direct, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem posty. Nie pisz jednego pod drugim. Jeśli chcesz coś dodać do już napisanego posta, użyj funkcji "Edytuj".
ziomek321
Użytkownik
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ziomek321 »

Madzia i gra? Proszę Was. Nie ma opcji, aby udawała. Ona jest tam jedną z nielicznych osób naturalnie się zachowujących
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Przyznam, że miałam wątpliwości co do szczerości Madzi, ale tylko raz. Wtedy, gdy leżała z Olehem na kanapie, nie patrzyła na niego, miała na nosie okulary i mówiła mu takim innym tonem, że ona nie chciała w nim rozbudzać żadnych uczuć.

Jednak jak tylko Justynka wybyła z domu, to atmosfera się oczyściła i wychodzi na to, że być może tak wtedy mówiła, bo miała wyprany mózg i paranoję wkręconą przez Juszes.
bustram
Activist
x 84
x 1540

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

@Krukov
"Teraz sobie pomyślałem, że prawdziwym zaskoczeniem dla widzów byłby powrót Pawła"

No byłby zaskoczeniem ale bardzo niemiłym zarówno dla widzów jak i mieszkańców. Ten psychopatyczny filozof i nudziarz szybko spowodowałby spadek oglądalności, a więc o niego akurat jestem spokojny - na 100% nie pojawi się już w programie.

Ja myślę, że tym zaskoczeniem może być:
- powrót Marchewki
- łączenie ze studiem
- zaproszenie mieszkańców do studia Areny
- wejście nowego uczestnika
- nominacje dla wszystkich
- nagłe odpadnięcie jednego uczestnika
- powrót Łukasza
- powrót Marleny
- wejście Agnieszki lub Jędrzejaka do domu
- jawne nominacje

Jakie macie jeszcze pomysły ?
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Bo Madzia to przytulasek, jej się wszystko wybacza, miała kiedyś nieudany związek, możliwe że dlatego teraz przejmuje się co powiedzą rodzice lub ludzie na temat jej zachowania. Napewno nie jest aż tak niesamodzielna skoro pracowała w Londynie w butiku i tam mieszkała, spali po kilka osób w jednym łóżku ze znajomymi i się przytulali. Nieśmiała dziewczyna to raczej nie jest.

I żebyście się nie zdziwili jak dzisiaj głosy polecą na Bartka :) Igor przecież sam kilkakrotnie się wygadał że eliminować silnych, tak też robił.

A wejdzie Manuela żeby ich rozruszać i pokazać co to szalona zabawa :lol:
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Justyna się odezwała na insta. Odpowiada na pytania. Ogólnie wydaje mi się, że nie pojawi się na Arenie w najbliższej przyszłości. Widać, że jest rozgoryczona tym wszystkim i jedynymi osobami z którymi chciałaby utrzymać kontakt to gang słodziaków i Marlena.
Stasia080818
Użytkownik
x 15
x 57

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Stasia080818 »

Justyna mnie drażniła, ale po części miała rację...W kwestii relacja Madzia-Oleh...
A dzisiaj ma być jakaś niespodzianka?
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 315
x 983

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

A może Wielka Siorka powie "Dom opuszcza Magda/Kasia. Masz minutę na opuszczenie domu". Po czym uczestnicy "żegnają" się z delikwentką, a tu nagle Jędrzejak mówi do danej osoby, że jeszcze nie wychodzi ;D
POZDRAWIAM | MANIEQ
#WolneMedia
bustram
Activist
x 84
x 1540

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Co wy z tą Madzią i Olehem ? Naprawdę wierzycie w związek 20-latka i 32-latki ? Dajcie sobie spokój i nie analizujcie tego. To zwykłe zauroczenie jak na koloniach - Oleh nie ma jak spuścić z wora i wkręca sobie Madzie. Po programie każde pójdzie w swoją stronę i żadne nie będzie miało żalu ;)

@Manieq
Też o tym przez chwilę pomyślałem, ale w zasadzie jaki miałby być tego sens ?
Ostatnio zmieniony 12 maja 2019, 17:06 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

A może Kasia lub Magda wyjdą do sekretnego pokoju na chwilę :)
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 315
x 983

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

bustram pisze: 12 maja 2019, 17:05 @Manieq
Też o tym przez chwilę pomyślałem, ale w zasadzie jaki miałby być tego sens ?
Ano taki, że pojawiłoby się zdziwienie na twarzach uczestników. Wyglądałoby to całkiem śmiesznie ;)
POZDRAWIAM | MANIEQ
#WolneMedia
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

bustram pisze: 12 maja 2019, 17:05 Co wy z tą Madzią i Olehem ? Naprawdę wierzycie w związek 20-latka i 32-latki ? Dajcie sobie spokój i nie analizujcie tego. To zwykłe zauroczenie jak na koloniach - Oleh nie ma jak spuścić z wora i wkręca sobie Madzie. Po programie każde pójdzie w swoją stronę i żadne nie będzie miało żalu ;)
Dokładnie. Na bezrybiu i rak ryba. A jeszcze jak się dowiedział, że tego oczekuje od niego WB to się "zakochał" jeszcze bardziej. Zwykła potrzeba cielesnej bliskości i seksu.
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

Obserwator88 pisze: 12 maja 2019, 16:42 Jak przeglądałam instagrama Madzi, to przyznam, że też mi się troszkę to gryzło, poza tym wystąpiła w najnowszym sezonie Warsaw shore, a tak się martwi co powiedzą rodzice. Zdziwiło mnie to.
Wyjechała do Londynu mając 20 lat chyba, gdzie nadopiekuńczość rodziców?
Ostatnio Madzia jakby zapomniała o płaczu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”