[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: berbla »

maniana92 pisze: 15 maja 2019, 21:16 Na insta więcej ludzi broni teraz Obleha niz Madzi, ładnie sie porobiło.
tak zmontują, że naszych wywala z domu BB a ukrainiec wygra :D

A swoją droga, to on patrzy czasami jak zbój.
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

Radziu dostał rolę po warunkach i charakterze, Wcale nie musi grać, taki był i jest, oby do niedzieli.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

To by się towarzystwo załamało, mieli go za najsłabszego a tu zgarnął wygraną :lol:

Oni wszyscy mają rolę pod wcześniejsze zachowania w programie, to się dało zauważyć.
Nie potrzebnie była wcześniej w zadaniu tabela z wynikami kto jak jest lubiany na zewnątrz, teraz wiedzą kogo nominować, dwie "mądre głowy" nominowały Madzię :)

Żeby Radek wiedział gdzie Igor trzymał jego beret jak go podprowadził :lol:
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

krista pisze: 15 maja 2019, 21:55 To by się towarzystwo załamało, mieli go za najsłabszego a tu zgarnął wygraną :lol:

Oni wszyscy mają rolę pod wcześniejsze zachowania w programie, to się dało zauważyć.
Nie potrzebnie była wcześniej w zadaniu tabela z wynikami kto jak jest lubiany na zewnątrz, teraz wiedzą kogo nominować, dwie "mądre głowy" nominowały Madzię :)

Żeby Radek wiedział gdzie Igor trzymał jego beret jak go podprowadził :lol:
Zgadza się, mają role pod uprzednie zachowania, ale ob. Radosław-szczególnie, ekonom na folwarku rządzący chłopami pańszczyźnianymi i te dyrektywy. 8)
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

Odbije się Madzi ten "związek" powoli traci poparcie widzów...
rti
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rti »

Tak, bo traci swoją indywidualność wisząc ciągle na Olehu. Coraz mniej interakcji z innymi.
Czarnula87
Użytkownik
x 131
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Czarnula87 »

Spiderman0409 pisze: 15 maja 2019, 19:18
Czarnula87 pisze: 15 maja 2019, 19:01 Przeglądam teraz te ich występy i wyławianie kwiatów przez Olka - najpierw nawrzucał kwiaty do wody, wlazł, wyłowił i ofiarował... no masakra jakie poświęcenie!! <ironia> ja osobiście bym wyśmiała, a nie doceniła taki gest
przecież to była scena z filmu odgrywana , a nie że sobie to wymyślił :rolleyes: :rolleyes:
Wiem, że to była odgrywana scena, znam ja dobrze z filmu ;) ale było to tak sztuczne i tak jakieś hmmm.... pod publiczkę dla mnie zrobione, że aż niesmaczne ;)
Wenka
Użytkownik
x 38
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka »

Pepunia pisze: 15 maja 2019, 22:10 Odbije się Madzi ten "związek" powoli traci poparcie widzów...
To nie tak, brzydko została pokazana dziś, te jej pytania do Olka czy rodzice są bogaci czy są w gangach? I potem sama przyznała że nie pasują do siebie bo są między nimi różnice, dała do zrozumienia że ona jest ta lepsza, i stąd teraz może mieć głosy na nie, nie było to fajne i dlatego też go potem przeprosiła. Jest uzależniona od rodziców i nie ma zamiaru tego zmienić. Jak oni zdecydują że to nie dla niej partia to go zostawi.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

No niestety na live wcale nie jest lepiej, nie o montaż tu chodzi. O ile wcześniej jej infantylnosc była urocza tak teraz zaczyna irytować.
Inka007
Użytkownik
x 6
x 16

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Inka007 »

Jak Madzia wcześniej była urocza z tą swoją nieporadnością, to teraz faktycznie oglądając ją tracę do niej sympatię. W sumie aktualnie najlepiej mi się ogląda Łukasza 😅 Ten tydzień PRL, też mi się bardzo podoba te ich wkręcanie jest zabawne, tak patrząc na wszystko z boku jako widz. Jednakże, oni już są jakoś psychicznie obciążenie, także nie dziwne, że nie ogarniają już co jest teraz grą, a co prawdą. Mam nadzieję, że w sobotę będą mieć jakieś podsumowanie tego tygodnia i będą mogli obejrzeć te ich intrygi 😀 Żeby trochę im rozjaśnić sytuację i nie które akcje 😉
MB89
Obserwator
x 280
x 158

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Jordi pisze: 15 maja 2019, 20:45 Nadzieja jest. Ja w niedzielę na bank oddaję kilka głosów na Radka. Poświęcę te 2 dychy choćby...

Moim zdaniem mało prawdopodbna jest nominacja Radzia w niedzielę jeśli zostaniem będzie Decybel z Łukaszem, a potem mam dziwne wrażenie, że rzucą się na Madzię i Oleha. Widać, że Bartek, Radek i Igor już ewidentnie grają pod finał.
A ja w tym tygodniu poświęcę 30 zł na smsy na Kasię. Niech jedzie do domu, ma podobno chorą mamę, a siedzi w programie, wczoraj nawet mówiła na streamie że mogła by tu siedzieć nawet pół roku. Ja jak bym miał chorą matkę nie szedł bym do takiego programu nawet jak by mnie namawiała. To ona jest tu najbardziej fałszywą osobą, dzisiaj na streamie z Łukaszem obgadywali pozostałych mieszkańców, ale oczywiście na tym forum nie było o tym mowy, dziwne???
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Nie dała do zrozumienia że jest lepsza, bardziej że on i ona to dwa różne światy co i tak dało się wcześniej zauważyć.

Jak tak dalej będą ich ze sobą swatać, to szybko może wylecieć z programu, a szkoda dziewczyny.
Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

Nadrobiłem sobie "obrady" jury i późniejsze rozmowy, nigdy nie przepadałem za Izą, ale mimo wszystko przez dłuższy czas ceniłem ją wyżej od kilku innych osób, nie mam natomiast słów na to jak beznadziejnie żenująca stała się w tym tygodniu, okropnie się ją ogląda.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Tak tydzień super. Ja osobiście nie mam żadnego faworyta niestety. Wcześniej kibicowalam Madzi teraz lepiej dla niej jakby odpadła przed Olehem. Jeśli to nie gra to może podziękować produkcji i swoim znajomym z domu Wielkiego Brata za usilne wyciskanie jej Oleha na każdym kroku aż dopieli swego.
Wenka
Użytkownik
x 38
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Wenka »

krista pisze: 15 maja 2019, 22:36 Nie dała do zrozumienia że jest lepsza, bardziej że on i ona to dwa różne światy co i tak dało się wcześniej zauważyć.

Jak tak dalej będą ich ze sobą swatać, to szybko może wylecieć z programu, a szkoda dziewczyny.
Tak to wyszło niestety, są z dwóch różnych światów, Olek już chyba zrozumiał że na dłuższą metę to nie ma szans. Nie wyobrażam sobie sytuacji że mając 30 lat nie możesz sobie zrobić tatuażu? Bo co, mama dupe zbije? Czy ona jest z rodziny królewskiej? Gryzie mi się to trochę z obecnością w Warsaw Shore 🤔
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”