[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Teraz Madzia i Łukasz rozmawiali o świecie zewnętrznym nic nie mówiąc, na zasadzie czy Ty coś wiesz o czym nie możesz mówić :D
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Ale Ja nie rozmumiem co wy widzicie zlego w tym co Olek tlumaczyl Madzi. Przeciez wiekszac facetow zeby nie powiedziec ze kazdy zachowuje sie inaczej wychodzac z kumplami na piwo, przeklinaja, popisuja sie opowiadaja jakies swinskie durne kawaly, a tym bardziej w wieku 21 lat. Dziewczyny tez tak maja, jak wychodzimy na kawke czy shoping to rozmawiamy o takich pierdolach, natomiast juz z facetem jest inaczej.
Awatar użytkownika
marta11654
Użytkownik
x 102
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: marta11654 »

Biedny Łuki, już nie wie jak tłumaczyć Madzi.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Madzia powiedziała Łukaszowi, że niektórzy mówią jej, że ona i Oleh do siebie pasują. Łukasz zapytał kto i wyszło, że Magda Z. i Radek :rolleyes:
bustram
Activist
x 84
x 1538

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Działo się co w ogóle dzisiaj oprócz oblehowych nudów ? Dziś w zasadzie streama nie oglądałem, bo zadanie tygodniowe dla mnie niejasne - teraz dopiero włączyłem i widzę Łukania na pralce. Hmm oblehowy romans mnie nie interesuje, bo ci ludzie zwyczajnie do siebie nie pasują, a naciągactwa nie cierpię. Mam nadzieje, że jutro coś produkcja ciekawego wymyśli w końcu.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 0:55 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
Agata_BB_2019
Użytkownik
x 341
x 32

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Agata_BB_2019 »

kara pisze: 16 maja 2019, 0:42 Ale Ja nie rozmumiem co wy widzicie zlego w tym co Olek tlumaczyl Madzi. Przeciez wiekszac facetow zeby nie powiedziec ze kazdy zachowuje sie inaczej wychodzac z kumplami na piwo, przeklinaja, popisuja sie opowiadaja jakies swinskie durne kawaly, a tym bardziej w wieku 21 lat. Dziewczyny tez tak maja, jak wychodzimy na kawke czy shoping to rozmawiamy o takich pierdolach, natomiast juz z facetem jest inaczej.
Śmiem twierdzić, że tak jest w każdym wieku ;D

PS. Oczywiście wszyscy obcy faceci, bo MÓJ mąż/chłopak/partner/kochanek jest inny :P
Madagaskar
Użytkownik
x 4
x 39

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Madagaskar »

Madzia...ogarnij się!!! Mój Boże, 12latki są bardziej życiowe niż Ona. Nudne i męczące stają się te rozterki o Oblehu!!! Niech ja tam ktoś potrząśnie...może się wtedy naprawia jej zwoje mózgowe
Zolcior
Użytkownik
x 11
x 2

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Zolcior »

Jak ma się otrząsnąć, jak z jednej strony słyszy, żeby dała Olehowi szansę, a z drugiej, że nie powinna z nim być. Im szybciej opuści dom WB, tym lepiej dla jej zdrowia psychicznego.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 1:13 przez Zolcior, łącznie zmieniany 1 raz.
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

bustram pisze: 16 maja 2019, 0:54 Działo się co w ogóle dzisiaj oprócz oblehowych nudów ? Dziś w zasadzie streama nie oglądałem, bo zadanie tygodniowe dla mnie niejasne - teraz dopiero włączyłem i widzę Łukania na pralce. Hmm oblehowy romans mnie nie interesuje, bo ci ludzie zwyczajnie do siebie nie pasują, a naciągactwa nie cierpię. Mam nadzieje, że jutro coś produkcja ciekawego wymyśli w końcu.
Ironicznie odpowiem, żałuj że nie widziałeś "nenufarowej" sceny z Nocy i Dni w wykonaniu Oleha
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Zolcior pisze: 16 maja 2019, 1:10 Jak ma się otrząsnąć, jak z jednej strony słyszy, żeby dała Olehowi szansę, a z drugiej, że nie powinna z nim być. Im szybciej opuści dom WB, tym lepiej dla jej zdrowia psychicznego.
Uwielbiam ją i chciałabym żeby wygrała ten program, ale może masz rację. To co tam oni wszyscy z nią odwalają, to przechodzi ludzkie pojęcie. Wiecznie wyśmiewanie jej, przerywanie i dogadywanie. Zaraz mówią że pasują do siebie, a później że jednak ona jest za głupia.
nieistotne1
Obserwator
x 383
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nieistotne1 »

Wczoraj obejrzałam odcinek o 20.00 i byłam zniesmaczona. Relacja Magdy i Oleha rodem z Romea i Julii, gdzie ona bogata i sceptyczna, a on biedny, zakochany, z burzliwą przeszłością, mówiący, że miłość może znieść wszystko, nawet sprzeciw rodziców. Wszystko okruszone właściwym podkładem muzycznym.

Myślę, że komentarz, który Olek usłyszał kilka tygodni temu "Olek wbija nóż w plecy najbliższym" przekonało go do zmiany strategii, zaprzestania nominacji Magdy i udawanie zakochanego. A produkcja jeszcze temu przyklaskuje, manipulując widzami, Magdą (telefony od widzów, randki, list od Stefanii, wyławianie kwiatów). W końcu romansy się sprzedają, a jak widać manipulacja się udaje.
Z zupełnie niewidzialnej postaci, bez własnego zdania, Olek stał się żałowanym przez widzów, zakochanym młodym człowiekiem.
Swoją drogą niesamowite, jak gawiedź daje się wodzić za nos.
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Warto spojrzeć tutaj:
Bardzo dużo osób głosuje i to głównie Ci, którzy oglądają tylko odcinki w TVN7. Wyglada nieciekawie
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

nieistotne1 pisze: 16 maja 2019, 7:54 Wczoraj obejrzałam odcinek o 20.00 i byłam zniesmaczona.
Większa żenada może być dziś jak zmontują te "nenufary" i dadzą podkład muzyczny 😒🙄
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Tez mnie nudzi ten tydzien PRL :huh: Radzio jest taki sztuczny, ze patrzec ciezko na niego. Iza tez strasznie marudna sie zrobila. Magda Z dziwnie cicha. A im wiecej czasu mija to widze, ze coraz wiecej osob nas wkurza. Gdyby program trwal jeszcze 3 miesiace to chyba nikogo bysmy nie lubili 8) Ja coraz częściej sie nad Madzia zastanawiam. Mysle, ze taka jest :o Jest fajna, ale w prawdziwym zyciu z taka niezaradna osoba ciezko by bylo wytrzymac na co dzien. Coraz wyrazniej widze jej infantylność Gdzies spotkałam sie z opinia ze ona jest opozniona umyslowo :( Chyba nie co? Skonczyla dobre studia. No ale jednak pracuje w sklepie z butami?? Nie zrozumcie zle,bo uwazam, ze kazda praca jest ok. Tylko moze po prostu lubi iść na łatwiznę??
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Kati33 pisze: 16 maja 2019, 9:39 Tez mnie nudzi ten tydzien PRL :huh: Radzio jest taki sztuczny, ze patrzec ciezko na niego. Iza tez strasznie marudna sie zrobila. Magda Z dziwnie cicha. A im wiecej czasu mija to widze, ze coraz wiecej osob nas wkurza. Gdyby program trwal jeszcze 3 miesiace to chyba nikogo bysmy nie lubili 8) Ja coraz częściej sie nad Madzia zastanawiam. Mysle, ze taka jest :o Jest fajna, ale w prawdziwym zyciu z taka niezaradna osoba ciezko by bylo wytrzymac na co dzien. Coraz wyrazniej widze jej infantylność Gdzies spotkałam sie z opinia ze ona jest opozniona umyslowo :( Chyba nie co? Skonczyla dobre studia. No ale jednak pracuje w sklepie z butami?? Nie zrozumcie zle,bo uwazam, ze kazda praca jest ok. Tylko moze po prostu lubi iść na łatwiznę??
Każdy kto pracuje w sklepie z butami lubi iść na łatwiznę? Robi to co kocha i to jest najważniejsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”