[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

@ Imon
No tak Igor koneserem nie jest ;) tylko żeby przypadkiem Igor do Izki w nocy nie uderzył, bo na bank będzie rewolucja, Izka postawi go pod ścianą :lol:

Nie, Madzia raczej nie pójdzie na to...ale w tym programie już nic mnie nie zaskoczy
marta11654 pisze: 17 maja 2019, 0:59 Myślę że nic nie było, tvn tylko czeka na takie akcje, żeby pokazać w 18+
Pokazywali w tvn akcę w łóżku, rozmawiali o robótkach ręcznych itd, mogło być, bo było widać co nie co ;)
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

dzisiaj na czacie nie zadałabym Olehowi pytania, co jest dla niego ważniejsze: Madzia czy wygrana, ale inne:
co jest dla niego ważniejsze: Madzia, czy wygrana Madzi?

Chyba zrobię sobie przerwę od BB, za ciężki klimat się robi jak dla mnie.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2019, 8:23 przez Imon, łącznie zmieniany 1 raz.
nicolaaaa22
Użytkownik
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nicolaaaa22 »

Imon pisze: 17 maja 2019, 1:04 Dokładnie, spisek pato grupy może się niestety udać .
Szkoda, kibicowałam Madzi najbardziej, ale może zaprzepaścić swoją szansę.
Ja tak samo kibicowałam, wszystko się obróciło. Ale ona niedługo będzie w Warsaw Shore.
nicolaaaa22
Użytkownik
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nicolaaaa22 »

Mam mieszane uczucia. W ogóle wygrana nikomu się nie należy. Ewentualnie Bartek. Kiedys to bylo kiedys.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 123
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Final98 »

Od paru dni już tego nie śledzę, bo nie mogłem po prostu już patrzeć na to dokąd to wszystko zmierza. Nie będę znowu głosił głupich formułek, że bojkotuję czy coś, bo już wiecie co wyszło z tych moich deklaracji :P

Powiem tylko szczerze: w tym momencie Big Brother jest niczym typowy film Smarzowskiego - dajcie wódkę (czy whisky), a wtedy pokaże się wszystko co złe w człowieku. Mam wrażenie, że im bliżej program zmierza do finału, tym produkcja coraz bardziej schodzi do najbardziej perfidnych zagrywek w celu uzyskania łatwej, szybkiej i szokującej kontrowersji. Czy naprawdę trzeba zniżać się do sztucznych romansów czy podkreślania aktów seksualnych wśród mieszkańców? Mam wrażenie, że tam już każdy gra tylko po to, żeby wygrać. Wiem, na tym między innymi polega Big Brother, ale jeśli oglądasz coś i czujesz że coś cię boli w środku w trakcie oglądania tego - to oznacza, że ten obrazek jest już "wymuszony" do tego stopnia, że kompletnie nic z tego się nie wierzy. A jeśli się nie wierzy, to po co oglądać na siłę?

To dla mnie trochę bolesne to co powiem, ale powiem: moim zdaniem w obecnym wydaniu jest to poziom jeszcze gorszy od tego z TV4. Wcześniej jeszcze było całkiem ok, a teraz wychodzi takie Warsaw Shore w wersji stonowanej i kontrolowanej. Może jeszcze będę pojawiać się na Arenach w miarę możliwości, ale na teraz mówię zwyczajnie "nie". Na teraz odpuszczam sobie śledzenie tego. Może jak sytuacja się ustabilizuje to będę mógł do tego jeszcze wrócić.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

To prawda; Poziom tego programu nie jest najwyzszy :redface: Uczestnicy mysle tez sie pilnuja. Aczkolwiek nie wszyscy :P Dla mnie najbardziej żenujące sa programy BB nocą. Tam odchodzi okropna manipulacja widzami, no i wieje straszna nuda bo pokazuja cos co zostalo juz pokazane albo obgadane przez ludzi na forach.
Co do Madzi- chyba nikt nie mysli , ze ona jest dziewica?? :o Jeszcze co do jej wykształcenia. Na oficjalnej stronie BB jest , ona zaczela studia, kierunek biotechnologia zywnosci i potem zaczela pracowac w butiku. No to chyba ich nie skonczyla??
Jesli ktos moze niech mi wytłumaczy o co chodzi z tym Warsaw shore. Bo co chwile sie o tym wspomina. Nie znalazlam nigdzie info, ze Madzia tam byla.
A co do imprez w PRl. Dlaczego wielki Brat dal im whisky? W PRL to byl towar raczej niedostępny- chyba ze w peveksie i baltonie ale przecietni ludzie tego nie kupowali . Pilo sie wodke i tanie winka ;)
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Skończcie z tym Warsaw Shore błagam. Ona nie brała udziału jako uczestnik, była gosciem na domówce. W programie bierze udział jej przyjaciel.
Zanim ktoś zacznie siać ferment niech to zweryfikuje.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Najlepsze było by jakby Madzia i Oleh byli razem nominowani i ktoś odpadł z nich. Wiemy kto prawdopodobnie :)
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1248

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Ja bym wolał pojedynek w nominacjach Oleh vs Łukasz. Ciekawe o której dzisiaj ta walka bokserska?
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

I jak podejrzewaliśmy, Igor pomimo tego, że święty nie jest i lubi korzystać z okazji, to dzisiejszej nocy uciekł przed Decybelem do Izy.
Musiał chłop poczuć wysoki dyskomfort po nocy, kiedy to wulgarne babsko władowało się mu do łózka.

Magdalena Zającówna zaczyna przechodzić sama siebie. Nie mogę słuchać jej ciągłych jęków żebrzących do WB o alko, nie mogę patrzeć, jak bez żenady chce dać tyłka Igorowi i to w otoczeniu kilkudziesięciu kamer, na oczach milionów widzów. Nie mogę jej słuchać, jak obgaduje Madzię i patrzeć, jak pakuje koleżankę w bezsensowną relację z Oblehem.

Niech ta kobieta zastanowi się nad sobą, niech spojrzy w lustro. Ma dopiero 26 lat a wygląda na co najmniej 40. Nie rozumiem jej obleśnego, prymitywnego zachowania. Zostawiła w domu córkę, która pewnie już musi się mierzyć z hejtem rówieśników, To w ogóle może podpadać pod znęcanie się psychiczne nad dzieckiem. Nie zdziwię się, jak znajdzie się "życzliwy" i zrobi donos do MOPS-u z wnioskiem o zabranie jej dziecka. Szok.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

wiatriwoda pisze: 17 maja 2019, 9:45 Najlepsze było by jakby Madzia i Oleh byli razem nominowani i ktoś odpadł z nich. Wiemy kto prawdopodobnie :)
Pewnie szli by łeb w łeb TVN codziennie by pokazywał wyniki, a ostatecznie został Oleh...
Wystarczy poczytać FB jaki to biedny zakochany dobry i romantyczny chłopak i ma pecha ze zakochał sie w Madzi z mentalnoscia 15-latki..
Serio tak ludzie to postrzegają, sama byłam w szoku jak zajrzałam na FB
ALe Pato nie nominuja jeszcze Oleha, wiec nie ma o czy marzyc, moze Łukanio go nominuje (nawet mam nadzieje ze tak bedzie) i moze Magda Z
Awatar użytkownika
jas06
Junior
x 67
x 77
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: jas06 »

Big Brother Poranek 17 maja:
[ Spoiler ]
Zewnętrznie [Lepsza jakość]: https://streamable.com/b8q01
PS: Nie ma poprzednich bo miałem prywatne sprawy lekcje i spałem, poprzednie są opublikowane na stronie internetowej bigbrother.tvn.pl, jeśli ktoś mieszka oczywiście w PL, a jak nie, to może być rzadziej u mnie, albo normalne wejścia BB od poniedziałku do soboty o ok. 22 i Arena o 20 w iTVN [Kanał dostępny w ofercie player za 50 zł albo dla Polonii w USA w Sling TV]
Ostatnio zmieniony 17 maja 2019, 10:29 przez jas06, łącznie zmieniany 3 razy.
:(
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Czemu oni tam spią a nie w sypialni?
Ale muzyką to im najlepszą dzis puscili ;)
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Iza jaka zadowolona po nocy obok Igora ;) Zajocowna wcale! :) Madzia jest dziwna- w ciemnych okularach chodzi od rana, bo jest bez makijazu??? :-\
ejulia
Użytkownik
x 3
x 53

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ejulia »

Ja tego nie rozumiem że wszyscy skupiają się na Madzi która nic złego nie robi...A Zajac?? To jest dopiero postać...żeby mieć małą córkę i coś takiego w tv wyrabiać?? Nie nie jestem pruderyjna, ale wiem jakie okrutne potrafią być inne dzieci sama mam 13 letnią córkę i nigdy w życiu nie chciałabym żeby cierpiała przez moja chwilowa chcice...gmeranie w majtkach facetowi który niespecjalnie się do niej klei i opowiadanie że robiła to przez sen to żenada i bardzo dobrze Kasia to podsumowała podczas nominacji dla dobra jej córki powinna opuścić do BB...naprawdę nie mam tendencji do hejtowania ale to dziewczę to najgorsza postać w tej edycji już wolę zachowawcza Iza, ona przynajmniej nie zrobi z siebie idiotki. Poza tym To jest gra, może dwie trzy osoby przyszły tam z myślą że nie zależy im na wygranej, ale co w tym złego że resztą myśli o wygranej, Iza jest samotna matka, hanys i Bartek też mają rodziny zawsze im się kasa przyda.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”