[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Elysabeth
Użytkownik
x 60
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Elysabeth »

obrzydliwy jest :rolleyes:
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Mnie ciekawi jak rozłożą sie nominacje w niedziele, no zakładajac juz prawie na bank ze leci Łukasz. Kogo nominują Madzie Magde Z i ewentualnie Bartka... Już nie będzie osoby na którą bez problemu można oddać głos, teraz bedą musieli większe analizy robić ;)
To bedą najciekawsze nominacje....
Elysabeth
Użytkownik
x 60
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Elysabeth »

teraz zacznie się gra o kase
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

No ja już tego nie chciałam komentować, nie mogłam nawet patrzeć.

Gra o kasę już się zaczęła, akcje na forach o tym świadczą.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Decybel szykuje się na jutrzejszą imprezę, planuje zmyć makijaż przed imprezą ... myśli, że jak się nie rozmaże, to będzie wyglądać na trzeźwą ...

żeby tylko WB był łaskawy i zamienił jutro wodę w wino ... lub rudą ;) to jest nadzieja, że będzie się działo.
nicolaaaa22
Użytkownik
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nicolaaaa22 »

To juz cyrk na kółkach..Dla mnie jesli juz, wygrana nalezy sie Bartkowi. Innej opcji nie widze. A z reszta niech robia co chcą.To jest tylko program.
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Według mnie wygrana należy się tylko Igorowi no i ewentualnie może ją dostać Bartek. To Igor pokazał się z wszechstronnej strony w tym programie pod praktycznie każdym względem i moralnie to jemu należy się wygrana. Nie jest tak, że w 100% go lubię, bo nie podobają mi się jego niektóre zachowania, ale uczciwie trzeba przyznać, że on najlepiej odnalazł się w tym show.
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

bustram pisze: 24 maja 2019, 0:49 Według mnie wygrana należy się tylko Igorowi no i ewentualnie może ją dostać Bartek. To Igor pokazał się z wszechstronnej strony w tym programie pod praktycznie każdym względem i moralnie to jemu należy się wygrana. Nie jest tak, że w 100% go lubię, bo nie podobają mi się jego niektóre zachowania, ale uczciwie trzeba przyznać, że on najlepiej odnalazł się w tym show.
Igor dla mnie to wulgarny prostak, rasista i homofob. W innym kraju taki człowiek po akcji ''white power'' uczciwie zostałby wyrzucony z programu w trybie natychmiastowym. Poza tym on nawet nie potrafi poprawnie wypowiedzieć jednego zdania w języku polskim. Dla mnie to taki męski odpowiednik Zając. Niestety ta dwójka jest bardzo chroniona przez TVN, który nie pokazuje ich najbardziej rażących zachowań.
zetmarek
Użytkownik
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek »

Ja akurat akcji "white power" może bym się do przesady nie czepiał, ale faktycznie ubóstwo językowe Igora jest nieco rażące. Z kolei (nie licząc Łukasza) najmniej prostą osobą, która tam jeszcze pozostała, jest Iza. A ona też przecież jest nie do zaakceptowania jako zwycięzca.
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Wygra ta osoba, którą najbardziej lubią widzowie i której produkcja odpowiednio posmaruje w montażu. Będzie to zapewne Bartek albo Madzia, bo już teraz widzimy po wynikach, że oni są najbardziej lubiani. Igor jednak zrobił coś więcej w tym programie niż Madzia z Bartkiem - otworzył się, robi show, jest jak kameleon - ja to doceniam, bo to wymaga naprawdę dużych umiejętności interpersonalnych, o które akurat zawodowego boksera najmniej bym podejrzewał.
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

Dopiszę jeszcze coś takiego... - być może powinnam zwrócić adekwatną zawartość wszystkim hejterom Łukasza, którzy potraktowali go (i traktują w obsesyjnym ciągu) prostackim językiem nienawiści i obrzydzenia, ale netykieta raczej każe mi zagryźć usta, zablokować wściekłość i wstrzymać eksplozję emocji (tak jak to zrobił Łukasz). Po prostu tego nie wypowiem. Ok, pokażę im środkowy palec ( i nie mam, niestety, takiej maskotki jak on, do której mogłabym się przytulić). A teraz możecie się ze mnie ponabijać. Przepraszam za zajmowanie miejsca tekstowego na forum.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

annawoj1104 pisze: 24 maja 2019, 0:17 Mnie ciekawi jak rozłożą sie nominacje w niedziele, no zakładajac juz prawie na bank ze leci Łukasz. Kogo nominują Madzie Magde Z i ewentualnie Bartka... Już nie będzie osoby na którą bez problemu można oddać głos, teraz bedą musieli większe analizy robić ;)
To bedą najciekawsze nominacje....
Na Madzie nie będzie można głosować.
Mógłby Obleh byc nominowany w końcu, bo jest jak taki cichociemny.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

Bustram nie wiem czy Igora pajacowanie, pomimo, że śmieszne wystarczy aby wygrać. Mam wrażenie, że produkcja specjalnie nie dała jednej normalnej ciekawej osoby, żeby nie było zbyt proste kto ma wygrać i żebyśmy mieli zagwozdkę.
ditt
Użytkownik
x 626
x 142

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ditt »

bustram pisze: 24 maja 2019, 0:49Według mnie wygrana należy się tylko Igorowi
Igor głośno pierdzi przy wszystkich, goli jądra w umywalce, nazywał Łukasza "ciepluchem", krzyczał: "White power!" i nie potrafi poprawnie zbudować jednego zdania.
Jeżeli spośród wszystkich 21 uczestników, to właśnie on wygra, to będzie to kompromitacja TVN-u.
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Ogladalm wlasnie powtorke BB noca gdzie gosciem byla przyjaciolka Decybela. Normalnie myslalam ze sie posikam, powiedziala ze to widac ze Maga sie podoba Igorowi , no i ze do nich tam na wies przyjedzie , '' jest juz nasz'' haha to bylo najlepsze. Widocznie ludzie widza cos innego, bo Ja tego nie zauwazylam , wrecz przeciwnie. To pokazuje jak ludzie sa inni :))))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”