[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Jordi
VIP Expert
x 1949
x 1891

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Madzia z Lukim bez obstawy Milexów, Patryczonów, Oblehów jest najbardziej uśmiechnięta, zadowolona. Naprawdę jest sobą :D

Obleh niech nie wraca od Igorka :P
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

bustram pisze: 20 cze 2019, 11:16 Na korzyść Oleha przemawia fakt, że bądź co bądź jest przystojny - wygląd w dzisiejszych czasach wiele ułatwia. Łukasz natomiast musi postawić na osobowość, bo z wyglądem u niego przeciętnie.
Eeeeee - nie przesadzaj, taki sobie, dość niski, łysieje, chód ma mało elegancki - ciapciowaty, zero tzw. Drylu, To trzeba mieć w sobie!.Taki-tam chłoptaś, a te "cielęce" oczy, tęskniące za rozumem, po pewnym czasie każdemu mogą się znudzić. Ogólnie - lipa :lol: ..
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Odpaliłem sobie 1 odcinek (którego nie oglądałem w żadnej postaci) i Daniel Wojownik mnie rozbroił - zostawił Maćka i Agnieszkę na dworze, wręczył im karimaty, udzielił rad a sam został w chałupie ;D Tak w zasadzie to ja tych początków w ogóle nie oglądałem - muszę nadrobić, aby mieć pełen obraz tej edycji.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 410
x 291

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sebastiannn »

Agnieszka i Maciej musieli spać na dworze, bo wtedy jeszcze nie byli pełnoprawnymi uczestnikami programu i mieszkańcami domu Wielkiego Brata.
3 lata na forum :)
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Chłopie, gdzie ty masz oczy! Łukasz jest przystojny. Wprawdzie może dla niektórych za chudy, ale urody mu trudno odmówić. A Oleh? Niby twarz może i ładna, ale seksapil żaden. I może się wyginać ile tylko chce - jakiś taki bezbarwny. Nie robi wrażenia.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

Nie wierzę, że wy się właśnie licytujecie, który z tych panów jest przystojniejszy, przecież to rzecz gustu.
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

sebastiannn pisze: 21 cze 2019, 23:01 Agnieszka i Maciej musieli spać na dworze, bo wtedy jeszcze nie byli pełnoprawnymi uczestnikami programu i mieszkańcami domu Wielkiego Brata.
A czemu właściwie nie byli ? WB sam tak zadecydował, czy to jakoś wcześniej było ustalone ? I jaki jest był tego właściwie sens ? Ściągać kogoś do programu po to, aby po jednej nocy go wyrzucić... Bez sensu...
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 410
x 291

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sebastiannn »

Bo jeszcze wtedy trwało na nich głosowanie.
3 lata na forum :)
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Szkoda tej dziewczyny niby weszła do domu poznała wszystkich poczuła klimat i najpierw musiała spać na dworze a potem z rana baj baj. Mogli ja przywrócić za tego Daniela własnie...
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 361

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

@bustram
Przez tydzień przed rozpoczęciem programu głosowali na nich widzowie, kto ma zostać pełnoprawnym mieszkańcem domu. Wyniki miały być ogłoszene podczas pierwszej "Areny", ale ostatecznie zrobiono to dopiero w poniedziałek. Stąd też pierwszą noc spędzili na zewnątrz.

Podobna sytuacja była w pierwszej edycji. Wtedy na tydzień przed startem widzowie wybierali dwójkę uczestników, która wprowadziła się już w sobotni wieczór do domu Wielkiego Brata (była to Małgosia i Sebastian). Natomiast w drugiej edycji na tydzień przed właściwym startem programu do domu wprowadziło się sześć osób, które przez cały tydzień zabiegały o głosy widzów. Ostatecznie w domu pozostało dwóch uczestników - Basia i Kuba. Pozostali musieli wyjść. Warto dodać, że przez cały tydzień bardzo duża cześć domu była zasłonięta płachtami ze znakami zapytania (chociażby kanapy, część mebli, jacuzzi), których mieszkańcy nie mogli odkrywać. Zliczając wszystkie dni - również z tym dodatkowym tygodniem - druga edycja była najdłuższą edycją w Polsce - trwała przez łącznie - 16 tygodni (do Niemiec nam jednak daleko - tam powstały dwie edycje z rzędu, które trwały rok, a finał piątej edycji był jednocześnie startem szóstej).
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Podsumowując - to forum jest niestety bardzo stronnicze. Dużo użytkowników jednym błędy wytyka, a u swoich ulubieńców nie widzą żadnych niewłaściwych zachowań lub ciągle je jakoś tłumaczą. Tyle się tutaj mówi o tolerancji, o poszanowaniu bliźniego, tymczasem kilka stron wcześniej wyśmiewano bez krępacji "łysinkę Oleha" czy jego "duży nos". Nienawiść aż kipi i żeby nie było - ja również nie ufam Olehowi i nie wiem czy ma dobre zamiary wobec Madzi, nie podobały mi się też niektóre jego momenty z programu i mówiłam o tym głośno. zwróciłam na to uwagę, ponieważ nie znoszę hipokryzji, która jest wszechobecna na tym forum. Skoro jednej osobie wytyka się niewłaściwe zachowania, to wytykajmy też innym, skoro krytykujemy prostactwo, patolę i nawołujemy do tolerancji, peace&love to nie komentujmy po chamsku czyjegoś wyglądu, bo w tym momencie niektóre osoby stąd wychodzą na mega hipokrytów i chyba nie zdają sobie z tego nawet sprawy.
Paweu
Obserwator
x 98
x 181

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Paweu »

Tymczasem do spotkania Igora i Oleha z Kubą i Izą dołączyła Madzia z Łukaszem :)
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

@kamil2505
Dzięki za wyjaśnienie, o tą informację mi właśnie chodziło ;)

Kogo widzicie w jesiennej edycji ? Ja bym chętnie zobaczył Krzyśka Kononowicza - oglądalność TVN7 chyba pobiłaby wszelkie rekordy wtedy :)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2019, 23:52 przez bustram, łącznie zmieniany 1 raz.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

annawoj1104 pisze: 21 cze 2019, 20:00 A czemu to Oluś swojej ukochanej do swoich "przyjaciół" nie zabrał, on to prawie cały tydzień siedzi z nia u jej przyjaciół, a do swoich to sam , niezły cwaniak :lol:
Tyle śmiechu ta sytuacja u Ciebie wywołała, tymczasem Madzia z Łukaszem właśnie dołączyli na imprezkę u Kuby XD Chyba już po Twojej radości.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 267
x 913

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

annawoj1104 pisze:Szkoda tej dziewczyny niby weszła do domu poznała wszystkich poczuła klimat i najpierw musiała spać na dworze a potem z rana baj baj. Mogli ja przywrócić za tego Daniela własnie...
Aga miała propozycję powrotu do Domu Wielkiego Brata, lecz ją odrzuciła. ;)
POZDRAWIAM | MANIEQ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”