[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2392

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Jak wielu mówiło, że w tamtej edycji Łukanio dawał zły przykład jako homo, to co pokazuje Natalia, przecież to jest jakby nienormalne.
Oxygen
Obserwator
x 255
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Oxygen »

W grze słownej
[ Spoiler ]
Jordi
VIP Expert
x 2028
x 1935

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Natalia teraz Martynę bajeruje jezu niech ją zamkną w secret roomie na tydzień...

Łukasz to był pikuś. Natalia w 10 dni pobiła jego postokroć.

Martyna "toleruje" gadkę Natalii, ale widać, że nie chce z nią gadać.

Serio wracam do salonu. Tego nie da się słuchać. Co za bzdury.
BartekBBfan
Użytkownik
x 84
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: BartekBBfan »

Domagać się prawa nie mamy. Płacąc za stream wiedziałeś ze jest on od 9 do 1:00, wiec co najwyżej można zakomunikować im, że byłoby to spoko.
Jordi
VIP Expert
x 2028
x 1935

[TVN/TVN7] Big Brother

I koniec streama. Może i dobrze, bo te ich zabawy zaczynały przypominać Domowe Przedszkole.

Ogólnie fajnie, jakby do tej 2 było w czwartki, piątki i soboty. Wtedy są najlepsze impry zwykle.
Eduardo
Obserwator
x 28
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Eduardo »

Ta cała Natalia jest jakaś dziwna. Ona rzeczywiście może mieć jakieś problemy z głową. Jak jest trzeźwa to jeszcze spoko, ale po pijaku jest strasznie nachalna. Zarywa do wszystkich dziewczyn. Z tego co widzę to zaczęła podbijać do Sary. Zaczyna się to robić aż niesmaczne. Ona ma męża i dwójkę dzieci i na pewno nie jest zainteresowana żadną bliższą relacją, a ta na siłę do niej zarywa. To podrywanie bliźniaczek wydawało mi się śmieszne na początku, ale teraz już jest przesadne. Oj Natalia zbiera trochę minusów.
Gosia trochę przesadza z tą rolą dyrektorki. Za bardzo wczuła się w rolę i boję się że zarobi sporo nominacji w piątek. A bardzo bym tego nie chciał bo jest moją główną faworytką. Co prawda dobrze wykonała wczoraj swoje zadanie, ale tym dzieleniem jedzenia tylko wybranych osób, trochę przesadziła.
Kamil jest beznadziejny z tymi swoim zmyślonymi opowiadaniami. Już naprawdę nie chce się tych bredni słuchać.
Martynka serio chce dołączyć do trójcy Karola/Malwina/Ola? Oj traci w moich oczach ta dziewczyna. Pewnie chce być tą czwartą i stać się kolejnym cieniem Karoliny. Niech też stamtąd wyleci, bo nic nie wnosi do programu. Ona jest tak nijaka że masakra. To chyba Oleh więcej pokazywał w programie niż ona. Snuje się tylko po dym domu jak duch.
Ola z każdym dniem irytuje coraz bardziej. Nie mogę zdzierżyć tej dziewuchy.

Co do całej afery z Matim i Malwiną, to ja się trzymam tego że wina lezy po obu stronach. On oczywiście zrobił źle, ale ona też na zbyt wiele sobie pozwoliła. Matka dwójki dzieci, a wije się jak wąż przed facetami, do tego nie ma pod bluzką stanika. Trzeba się liczyć z tym że może przytrafić się jakiś wypadek. Do tego dziwi mnie że miała taki problem z nagością. Jakoś wcześniej nie przeszkadzało jej że kobiety macały jej cycki. Dla mnie ona tez jest do wywalenia.
AgnieszkaPriv
Użytkownik
x 39
x 6

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: AgnieszkaPriv »

Oxygen pisze: 24 wrz 2019, 0:57 OMG Natalia
[ Spoiler ]
Ogólnie produkcja przesadza z alko, od czwartku to już czwarta impreza, a w piątek jeszcze urodzinki.
Jak dobrze zapamietałam to bliźniaczka Gosia ma kolczyki a Kasia nie.
Jordi
VIP Expert
x 2028
x 1935

[TVN/TVN7] Big Brother

Czytałem, że niektórym z edycji wiosennej znowu coś nie pasi. Tym razem powodem wizyta Gesslerowej, bo "oni takich gości nie mieli, choć się spodziewali".

Skwituję to tylko tak :rolleyes:
arekon
Użytkownik
x 32
x 74

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: arekon »

Igor i Angela niech już skończą bo nic nie mają do pokazania, to krytykują TVN... niech już się zajmą swoim zyciem i dadzą sobie spokój z Instagramen i fb, bo im nie wyszło po prostu.... ta ekipa jest o wiele lepsza niż oni byli i nie moga tego przeżyć....
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Juz raz o tym wspomnialam, ale wspomne jeszcze raz. Czy jakas dobra dusza udostepni tu jakis film np z wczorajszej imprezy i wyczynow Natalii? Na tvn 7 na pewno nic nie pokaza.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3195

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

viewtopic.php?f=100&t=11981

Ankieta trwa. O dziwo Łukasz prowadzi, być może Karolina będzie bezpieczna. Zobaczymy w piątek 🙂
kamil2505
VIP Expert
x 21
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Nie jestem do końca przekonany czy wizyta Magdy Gessler w czwartek to dobry pomysł. Tego dnia siatkarze o 20:30 rozpoczną swój mecz. Warto dodać, że ostatni rekord w najbliższej liczbie widzów "Big Brother" przypadł właśnie na zeszły poniedziałek kiedy też był pokazywany mecz Polaków.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

LIVE

Natalia z Kaską (albo Gośką) śpią w SP, czyżby jakiś romansik?
Jordi
VIP Expert
x 2028
x 1935

[TVN/TVN7] Big Brother

Do Andżeli, Igora i Marchwi dołączył oczywiście Radzio. Wszyscy płaczą, bo chcieli poznać Madzię i liczyli na jej odwiedziny, a tu klops i teraz będzie :lol:
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

Dla mnie siostry bliznaiczki sa nie do rozróżnienia. Wczoraj w tvn 7 pokazano rozmowe Natali z Gosia. Gosia to ta blizniaczka rozwiedziona, Kasia ma meza. Jednak Natalia podrywa i calowala sie z Kasia. Dziwne to wszystko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”