[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
berdi
Użytkownik
x 700
x 11

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: berdi »

Kamil wyjaśnia Vasylisa, no uśmiałam się jak zawsze. Bieg mikołajkowy haha
Ostatnio zmieniony 07 paź 2019, 13:21 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dodałem znacznik BBCode.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 994
x 386

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Wynik areny raduje me serce. :) To naprawdę dobra edycja i jedna z lepszych spośród wszystkich pięciu.
11 lat na forum! :)
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

LIVE
Zbiórka w telewizyjnym.
Maestro1
Użytkownik
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Maestro1 »

Beti123 pisze: 07 paź 2019, 10:15 ciekawi mnie jak produkcja podejdzie do tego ze Sara z Malwina w wannie z masazem sie umawialy na kogo zaglosuja
A wygladalo to tak , ze Sara zapytala od pały w pewnym momencie Malwinę : "kto nam wymasuje stópki ?" , Malwina po chwili odpowiedziała Łukasz i Kamil w sumie mógłby wymasować , a w tym momencie Sara znacząco kiwnęła głową ... i przeszła do innego tematu . Oglądam strema i nie widziałam żeby kiedykolwiek jednej bądź drugiej któryś z nich masował stópki , nawet tego Mati nie robił choć to jego ulubione zajęcie...i nagle zarówno Malwina i Sara głosują na tą parę . Sara najpierw zagrała na uczuciach Natalii żeby dostać immunitet i nawet oko jej nie drgnęło , oczywiście grupa też nic złego w tym nie widzi , a potem nastawia Malwinę i staje się jej kumpelką , gdzie do tej pory nic nie miały ze sobą do czynienia , a Sara w PZ mówiła , że dramat z dziewczynami mając na myśli Malwinę i Olę bo nic w domu nie robią , po czym obie dostały karę - sprzątanie . Dla mnie największy gracz w programie Sara ...omotała bliźniaczki , Natalię , Matiego , Kleszcza , Martyna to ona w młodości , Ania to jej córeczka , Viktora uwielbia , a teraz Malwina kumpelka straszna ...
A pamiętasz kiedy to mniej więcej było? Może uda się odszukać te sytuację.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

berdi pisze: 07 paź 2019, 12:20 Kamil kandyduje?
Na molo było chwilę temu umawianie się przeciw niemu.
Jak dla mnie wiekszość grupy to małe wredne fałszywe szczury. Grono faworytów zawęziło mi się do Kamila, Ani, Martyny. Jeszcze przyglądam się Wiktorowi. A jak odpadnie Kamil, który pięknie obnażył charaktery większości- odpinam kartę i przestaję oglądać.
mam identycznie.
1Najwiekszy falszywiec- guru grupy Dawid- zakompleksiona strasznie osoba, nie potrafiaca przegrywac. Ma fobie na pkt. Kamila- 4razy mowil juz dzis, ze Kamil nie moze wygrac wyborow. Prawda jest taka, ze Kamila najbardziej sie boi, a ma parcie zeby daleko zajsc, stad ten mobbing. Dodatkowo namawia reszte. Wspomne jeszcze, ze pijany nazwal Kamila h*jem.
2Mateusz- rowniez brak slow. A taki sie spoko wydawal. Dodatkowo jest zlodziejem- ukradl Kamilowi pierscien, jeszcze go nie oddal- bezczelny typ. Kiedy poczul, ze Dawid atakuje, to sie podlaczyl- kozak w stadzie.
3Wasylis- czlowiek nie posiadajacy zadnego zdania. Robi wszystko zeby tylko zaimponowac wiekszosci. Atakuje Kamila, bo sie czuje pewnie- cala grupa tak robi, to on tez. Sam od siebie jeszcze nawet zdania nie powiedzial. Jak Dawid by powiedzial cos w stylu "choc nago przebiegniemy sie po domu", to on na 100% by to zrobil, zeby tylko swojemu guru zaimponowac.
4Kaśka- tylko jedzenie, spanie, agresja i awantury o to jedzenie. Skacze do Kamila o to, ze nawet oddycha. Tez mysli, ze kozak w stadzie. Zarzucila Kamilowi, ze Ola przez niego odpadla, co swiadczy o braku rozumu. Teraz wyzywa sie jeszcze bardziej bo chce pewnie pomscic siostre, ze poleciala.
5Sarah- moj najwiekszy zawod, taka swietna byla na poczatku. Jedna z glownych prowodyrek atakow na Kamila. Mateusz i Wasylis sa jej calkowicie podporzadkowani i robia wszystko to co ona karze. Ciagle podkreca, nawet wczoraj przed snem atakowala Kamila
6Natalia- "patrz na mnie". Aspirujacy dyktator. Udaje, ze wszytsko dla grupy- a robi wszystko pod siebie. Ona najmniej z tej grupy atakuje Kamila

Podsumowywujac- banda bez zasad. 6vs.1 i mysla, ze go zniszcza. Kamil nie daj sie, internet w wiekoszci jest za toba, bo widzi co oni odawalaja.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Teraz kandydaci na Małego Brata chodzą po kolei do PZ. Pewnie przedstawiają swoje programy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Jordi pisze: 07 paź 2019, 12:46 a Gabi najlepsze i najciekawsze, bo rozmowy są na jakimśtam poziomie ;)
Dlatego dzisiaj rozmawiać będzie z Gosią 🙂
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

BALARION - 100/100
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

OOOO WB wybrał Anię i Łukasza z czwórki kandydatów i oni będą walczyć o wygraną.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

LIVE
Po decyzji WB na stanowisko MB kandyduje najlepsza dwójka - Ania i Łukasz :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

[TVN/TVN7] Big Brother

WB namieszał celowo bo Dawid był pewny wygranej :)
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Ja się cieszę, bo oglądanie znów sporu Kamila z Dawidem by mnie nie bawiło. Ale podejrzewam, że Kamil i Dawid i tak będą to sabotować.
ziomek321
Użytkownik
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ziomek321 »

Dawid nie potrafi przegrywać. Ewidentnie. WB wybrał kandydatów Anię i Łukasza. Dawid już się wpieprza 😂
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

[TVN/TVN7] Big Brother

Produkcja też celowo chce wyeksponować inne twarze, a nie w kółko Kamil czy Dawid, a grupa dała im możliwiość bo było 4 kandydatów.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Ciekawe, bo Dawid ma duże poparcie wśród mieszkańców i podejrzewam, że sporą część widzów też sobie zaskarbił. Ja go nawet lubię, ale czasem widać, że z niego taki kombinator.

LIVE
Robią plakaty wyborcze :) Dawid robi zebranie przeciw Ani, uważa, że Łukaszem łatwiej będzie manipulować.
Ogólnie bardzo fajny pomysł z tygodniem wyborczym, na czasie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”