[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Wiktor jest mlodszy od Mateusza , jeszcze wszystko przed nim ;) Mam nadzieje, ze Mateusz sie zabezpieczal , bo przy tylu partnerkach nietrudno o chorobsko :rolleyes:
Artemida
Użytkownik
x 151
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Artemida »

tinsel pisze: 19 lis 2019, 13:46 @Artemida Forum jest po to, żeby dyskutować, jak przedstawiasz swój punkt widzenia, musisz się liczyć z tym, ze ktoś na to odpowie, nie nazwałabym tego zaczepką :) A odpowiadać obowiązku nie ma.

Niektórzy uczestnicy niezłe elaboraty napisali na tych żółtych kartkach na plecach. Mam nadzieję, że na koniec dnia uczestnicy to odczytają i dowiemy się kto co miał napisane. I już ochrzan dostali za ściąganie kartek z pleców :D
Spokojnie, możesz komentować moje wypowiedzi i odnosić się do nich jak tylko chcesz - to mi absolutnie nie przeszkadza, a Ty masz takie prawo )
Co nie oznacza, że ja będę na to odpowiadać, nawet z czystej uprzejmości i poczucia obowiązku :P
Każdy z nas ma inne potrzeby, innym też czasem dysponuje i nie każdy też ma chęć wdawania się w czasochłonne dyskusje, które nierzadko są dość syzyfowe odnośnie wielokrotnego przedstawiania swoich poglądów i racji oraz udowadniania - moje na wierzchu. Nie mam takiego parcia, aby moje było na wierzchu, co nie przeszkadza mi, aby od czasu do czasu wypowiedzieć się na dany temat.
Dla mnie to czy inne forum bardziej postrzegam jako chęć wyrażenia własnego zdania, a także poznania zdania innych, w tym również odmiennego, być może wyrobienia sobie na tej podstawie nieco innego niż dotychczasowy punkt widzenia, ale nie pod presją.
Nie postrzegam jednak uczestnictwa w jakimkolwiek forum jako obowiązek wdawania się w dyskusje czy też wzajemnego wspierania.
Jestem raczej samotnym wilkiem, dlatego tak blisko mi do Kamila :P
Każdy ma prawo do własnych przemyśleń i wyrażenia własnego zdania.
Zbytecznym jest przekonywanie innych do przejścia na tę drugą stronę, jeśli tego nie czują.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

tinsel pisze: 19 lis 2019, 13:21
Artemida pisze: 19 lis 2019, 13:17 Innymi słowy - bliżej mi do lasek, które wiedzą, czego chcą i lubią się zabawić bez wchodzenia w zbytnie zażyłości, ale tego nie ukrywają niż do tych, których zwykła męska naga kąpiel pod prysznicem razi i głośno to komunikują ( Anka o kąpiącym się nago Łukaszu ), po czym ściągają bluzeczki i pozwalają się masować nago takim samym naguskom - zboczeńcom w ramach rzekomego " koleżeństwa" :P
Tylko tak w kwestii wyjaśnienia ani Anka nie była nago, tylko koszulkę ściągnęła do tego masażu, Mateusz też nie był nago ;)
Troszkę w tym momencie naginasz fakty do swoich potrzeb, @Artemida, bo Ania nie czepiała się Łukasza o kąpiele nago (zresztą, tam się przecież żaden facet w ubraniu nie kąpie), a o to, że miał zwyczaj stawać w stroju Adama w drzwiach do sypialni i robić jakieś wygibasy (licząc pewnie, że któraś z dziewczyn skusi się na jego "wdzięki"). Nawet Wiktor zwrócił na to uwagę - a do specjalnie pruderyjnych raczej nie należy - i parodiował potem te popisy Łukasza (chyba w PZ to miało miejsce).
Artemida pisze: 19 lis 2019, 13:39 Do tinsel, surykatki, otin i im podobnych:
Pisałam już kiedyś, że szkoda mi czasu na próżne dyskusje i nie zamierzam odpowiadać na zaczepki niektórych osób z czystej przyczyny - to nie tchórzostwo, a poszanowanie własnego czasu.
Tak samo postępuję w stosunku do osób, których wypowiedzi przypadły mi do gustu i zgadzam się z nimi - nie lajkuję ich za każdym razem, kiedy się wypowiadają, nie przytakuję kiedy tylko mam sposobność w ramach wzajemnego poklepywania po pleckach i odwzajemniania lajków.
Mam tu swoich ulubionych, pewnie niektórzy z nich domyślają się, że nimi są, a niektórzy nie są tego pewni, bo nadmiernej adoracji z mojej strony nie uzyskują i to nie dlatego, że tak mało postów/ich zdań/punktów widzenia przypadło mi do gustu, a nawet wręcz się z nimi nie zgadzam, lecz z powodu oszczędności czasu - to raz, a dwa - aby zupełnie odmiennie niż osoby wymienione na początku mojego postu ( czyli wzajemnie się wspierające, potakujące, starające się sobie przypodobać itp. ) działać, oceniać i pisać niezależnie, nie stwarzać ze swoimi sprzymierzeńcami lub osobami podobnie myślącymi jakiejś grupy wsparcia, poklepywania po pleckach i utwierdzania innych, że to my mamy rację, tylko myśleć inaczej, być w opozycji w stosunku do tuzinkowości i wszystkiego, co wprost i łatwe z naturalnej przyczyny - bo tak czujemy i myślimy, że to słuszne. Bez zbędnego parcia na przekonywanie innych do swojej racji, za to z wyraźnym swoim zdaniem :)
Mam wrażenie, że czerpiesz jakąś osobliwą dumę ze swojej fascynacji Kamilem. I nie byłoby w tym w sumie nic złego, gdyby nie fakt, że - jak widać - uważasz się z tego powodu za lepszą od innych. Nie wyrażam tu swoich opinii, po to by ktoś mi potakiwał, bo gdybym musiała sobie w ten sposób łechtać ego, to poszłabym na Wykop wygłaszać peany na cześć Kamila i podniecać się ilością otrzymanych plusików. Poza tym, nie sztuką jest być "w opozycji do tuzinkowości" robiąc cokolwiek, byleby tylko było to w kontrze do innych (jak pianie niczym kogut i robienie przysiadów w stringach). Bardzo dobrze jest się wyróżniać i wybijać ponad tłum, ale powinno się to robić w jakiś naprawdę godny podziwu sposób, a nie tylko za pomocą tanich sztuczek i głupich popisów. :)
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 167
x 360

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

balarion pisze: 19 lis 2019, 12:41 @PrzyczajonaSurykatka znow czepiasz sie tylko mnie, choc chyba z 10,c zy 15 userow tak samo uwaza, to raz. A dwa- " to przynajmniej czepiaj się uczciwie i dostrzegaj też krzywe akcje innych uczestników, a nie tylko tych, którzy akurat nie są twoim ulubieńcem"- daj mi przyklad i sama tak zrob, skoro jestes taka wspaniala, elokwentna itd. Bo nie widzialem, zebys swoich ulubiencow sie czepiala choc raz. Wrecz robisz za adwokata diabla- Ani. Innemu cos zarzucasz, sama nie bedac nawet ciut w tym lepsza. Ja przynajmniej nie skacze do Ciebie o cos, co sam "mam na sumieniu".
@PrzyczajonaSurykatka nie czepia się tylko Ciebie :lol:. Zresztą robi to z klasą i elokwencją. Nie ma chyba co tak łatwo dawać się prowokować i wyprowadzać w pole... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Millady
Obserwator
x 194
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

@PrzyczajonaSurykatka
No niestety ale Ania faktycznie zrobiła aferę o nagość Łukasza. Chodziło konkretnie, że nie czekał, aż ona wyjdzie z łazienki tylko rozbierał się do naga, niczym nie przysłaniając i tak paradował w łazience i pod prysznicem. Padły tam też takie słowa w przybliżeniu: ja mam chłopaka i nie życzę sobie żeby jakiś obcy facet świecił mi gołym tyłkiem przed nosem. Także @Artemida nic nie nagięła w tej kwestii.
Ostatnio zmieniony 19 lis 2019, 14:23 przez Millady, łącznie zmieniany 1 raz.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1217

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

@Artemida pisząc "szkoda mi czasu na próżne dyskusje i nie zamierzam odpowiadać na zaczepki niektórych osób" wywołujesz niejako dyskusje o tym, że nie chce Ci się dyskutować ;) Ale ok, staram się szanować też taki punkt widzenia.

Na plecach Wiktora m.in. "wredny". Także ktoś z mieszkańców widzi, że czasami ze swoimi komentarzami przesadza.

LIVE
Ania dowie się co o niej mieszkańcy ostatnio "pocisnęli" :) I puścili wizytówki :angry:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Rozpoczęły się wizyty w PM, ale ucięli niestety.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

@Millady
Nawet jeśli tak było w istocie (a nie mam żadnego powodu, by ci nie wierzyć), to nie bardzo wiem, czego ma dowodzić taka uwaga Anki. Normalnym jest, że na początkowych etapach programu wszyscy są dla siebie obcy i mogą sobie nie życzyć machania im przed nosem genitaliami. Teraz uczestnicy już tak się ze sobą oswoili, że nikt na żadną nagość nie zwraca większej uwagi. Więc ta zmiana podejścia ze strony Anki to raczej element naturalnego procesu integracji w grupie, a nie jakiegoś "opadnięcia maski" Ani, jak to sugerowała @Artemida. :)

@semperadastra
Zaprawdę, nie wiem czy powinnam podziękować ci za komplement, czy raczej obrazić się, że robisz ze mnie jakąś forumową jędzę - choć przynajmniej tyle dobrego, że "elokwentną". 😅
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

Kati33 pisze: 19 lis 2019, 13:31 Kamil to jest czlowiek na poziomie. Najbardzij go szanuje za to, ze nie daje sie wyprowadzic z rownowagi. Ta cecha mi bardzo imponuje, bo ja mam z tym klopot. Mateusz przegial mowiac ze go nienawidzi. To okropne uczucie, ale nikomu bym tego nie powiedziala publicznie.
Niestety Mateusz nic na tym programie nie zyskal, wrecz stracil. Chociaz czasami nie wiem, czy ci ludzie sa normalni. Wychodza z DWB , chyba czytaja negatywne komentarze na swoj temat, a jednak pozniej mowia ze super bylo i nic by nie zmienili :o
no niby na poziomie, ale faceci na poziomie nie lataja przed kobietami, z którymi nie sa zwiazani uczuciowo, z prawie gołym tyłkiem i nie pierdzą innym pod nosem.

Ja jestem lekko stara, ale nie dałabym się obłapiać czy masować takiemu oblechowi jak Mateusz, kuźwa, co z tymi dziewczynami :O
Jakby mnie klepnął w tyłek dla żartu, to ma z liścia i wiecej tego nie zrobi. A dziewczyny chichicza przy tym i jest jak jest :/
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Ania wyszła i mówi, że spoko, ale że najwięcej miała Malwiny i Wiktora hah
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 167
x 360

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Co by nie mówić o Łukaszu z Płocka, to trzeba przyznac, że jako pierwszy poznał się na Ance i jechał po niej, zanim zaczęli robic to wszyscy... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Eduardo
Obserwator
x 28
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Eduardo »

Jordi pisze: 19 lis 2019, 13:12 Kamil napisał Sławinie "Zboczeniec" :lol:

Kto by się spodziewał, że od wyjścia Ewki będzie taki fajny i normalny w końcu :)
Też mnie to trochę dziwi. Jakby taki był przez cały program to byłoby spoko. Szkoda, że przez tak długi czas wkurzał i dopiero teraz stał się normalny. Wyjście Ewci chyba mocno pomogło.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

berbia , ile masz lat skoro uwazasz sie za " lekko" stara? Ja moze jestem w podobnym wieku do Mateusza , ale tez bym sie nie dala takiemu oblapiac. Nawet jesli bym byla wolna :huh: No, ale on nie jest po prostu w naszym typie. A moze dziewczynom w domu sie podoba? :rolleyes:
Pierdzenie nie jest fajne, ale jest naturalne. Co ma Kamil zrobic? Wychodzic na zewnatrz? Przeciez ludzie w domu zachowuja sie naturalnie, tak jak u siebie.
A prawie goly tylek Kamila to tez dla niego nie problem. Pewnie ktos mu kiedys powiedzial komplement na ten temat i facet lubi swoje cialo ;)
Millady
Obserwator
x 194
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

@PrzyczajonaSurykatka
Nie napisałam tam, że zgadzam się z wywodem Artemidy tylko, że nie nagięła faktów co do jej reakcji na nagość Łukasza ;)
Mniejsza o to...czy czytali już co maja wypisane na plecach?
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1217

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Takie wrażenie odniosłam po ich reakcjach w telewizyjnym, że najbardziej tymi filmikami zmartwiona jest Malwina. Nie wiem czy zdała sobie sprawę, że jej obgadywanie z Wiktorem pokażą?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”