[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Karol pisze: 21 lis 2019, 17:59 A nie jest dwulicowa? 🙂
A gdzie jest dwulicowa? Cóż takiego zrobiła, że jest?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3409

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Obgadywanie nie jest domeną ludzi z krystalicznie czystym sumieniem, tak samo ocenianie. Gdyby ludzie tego nie mogli robić tylko dlatego, że sami nie są lepsi, w ogóle by ze sobą nie rozmawiali 🙂 Poza tym cóż innego można robić z Wiktorem i Malwiną?

Kamil jako wyoutowany szuka atencji u tych, którzy stanęli po jego stronie i go rozumieją. Z nowymi nie pogada, bo ledwo się znają, poza tym Bartek co najwyżej zaciągnie nosem, powtórzy dwa ostatnie wyrazy z wypowiedzi Kamila i podsumuje stwierdzeniem "...wiesz". :lol:
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

A player Wam teraz działa ?
Bo mnie stream padł.
Może to znak, że czas z tym skończyć :lol:
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1217

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

"Obgadywanie" może przyjmować różne formy. Kamil używa mocnych słów w stosunku do innych, a sam lepszy nie jest. To jego szukanie akceptacji w grupie na siłę, poprzez pokazywanie, że inni są gorsi jest momentami nawet zabawne ;)

@mina2019
Mi wszystko działa na kompie.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3409

[TVN/TVN7] Big Brother

@mina2019 działa zarówno na smart TV, jak i na telefonie

Kamil, Wiktor i Malwina zastanawiali się, czy narzeczona wpuściła Wasyla do domu po programie :lol: Może słyszeli, że teścia stracił :lol:
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1217

[TVN/TVN7] Big Brother

Ale chyba słowa narzeczona nie użyli? Bo wtedy to jeszcze nie była narzeczona? ;)

I zapomnieli, że Klaudia ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3409

[TVN/TVN7] Big Brother

Kamil chyba powiedział "Karolina"... A to Klaudia. Ale słuchałem jednym uchem 🙂

Dziwne, że Sławina opowiadając Martynie gdzie podróżował pyta siebie "gdzie ja byłem..." i po chwili rzuca nazwą kraju. Ale bajeczki :lol:

Albo przytacza jakąś historię, a w niej: "gdzieś tam lecieliśmy" :lol:
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1217

[TVN/TVN7] Big Brother

Tak, Kamil powiedział Karolina, Wiktor go nie poprawił, tylko chyba powtórzył. Widać, że już nie pamiętają.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Piszcie dużo co się dzieje, bo u mnie nadal nic :)
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

semperadastra pisze: 21 lis 2019, 16:31
PrzyczajonaSurykatka pisze: 21 lis 2019, 12:36 @balarion
Największy problem z WB w tym programie (a w szczególności tym wczorajszym pyskaczem) jest taki, że jest bardzo niekonsekwentny. Z jednej strony "chojraczy" do dziewczyn wyzłośliwiając się za drobnostki lub wręcz za nic (przykładem choćby tekst "No i kto dziś jak zwykle zawalił zadanie?" - co miało znaczyć to "jak zwykle"? Kiedy Sandra zdążyła tam zawalić jakieś zadanie?). A z drugiej nie reaguje w sytuacjach faktycznie wymagających interwencji - gdy się Kamil i Mateusz wulgarnie naparzali, to WB nawet nie pisnął, tylko potem objechał jeszcze dziewczyny, że one nie zareagowały bardziej stanowczo.
Co z kolei łączy się z...
@krista
"Prawdziwa przyjaciółka odciągnęłaby [Sławinę] choćby siłą" - nie wyobrażam sobie, jak Ania miałaby się szarpać z facetem 2x większym od niej. Dziewczyny zwracały im obu uwagę i prosiły, żeby przestali - co więcej mogły zrobić? Może gdyby przy tej awanturze był solidnie zbudowany Bartek to faktycznie miałby możliwość jakiejś fizycznej interwencji.
Dla twojej wiadomości ten WB jest jedynym, który pojechał Kamila dosadnie, ostro i otwarcie przy wszystkich, na streamie. Tylko nie wiem czy twój umysł, skądinąd utalentowany, ale dotkniety niestety feministycznymi odchyłami jest w stanie to ogarnąć. ;) A Bartek nie jest od tego, żeby tam fizycznie interweniować, jakkolwiek zbudowany by nie był. Znając realia tego programu, to jeszcze on by karnie wyleciał, a pozostali dwaj nie, więc lepiej czasami nie wychylac się... :)
Wyraźnie napisałam, że WB powinien interweniować (nawet ostro) - ale wtedy gdy to konieczne, a nie kiedy ma ochotę sobie podbudować ego wożeniem się po dziewczynach za to, że głośniej oddychają. (Wczoraj Malwina zwróciła mu słuszną uwagę a propos zadania z labiryntem, a ten burak zaczął sarkać na nią oraz Anię, która się akurat słowem nie odezwała.) Nigdzie nie sugerowałam też, że Bartek powinien rozdzielać awanturujących się - napisałam jedynie, że mógł to zrobić, gdyby akurat znajdował się w pobliżu - i była to odpowiedź do Kristy, która się takiej siłowej interwencji wcześniej domagała.

Twoja kiepsko skrywana pod płaszczykiem fałszywej uprzejmości mizoginia chyba tak cię zaślepia, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Mam nadzieję, że chociaż na szowinistach z Wykopu robi wrażenie ten twój cechujący się ewidentnym antyrównościowym skrzywieniem umysł (choć możliwe, że w jakiejś dziedzinie utalentowany). ;)

Chyba ktoś tam w produkcji nie przemyślał zupełnie tego zadania z rzucaniem się do tyłu w parach. Czemu to miało właściwie służyć? Przecież wiadomo, że celowo nikt nikogo nie upuści, a tylko skończyło się na tym, że Malwina miała wypadek i rozwaliła sobie kolano...

A Kamil znów kręci swoje lody... Tym razem wmawiał Malwinie, że musi się ukrywać w sypialni, bo wszyscy będą ją prześladowali i znęcali się nad nią z powodu kontuzji nogi (!). Chociaż jedną pozytywną rzecz mogę o nim dziś akurat napisać: swego czasu urządził Natalii istny cyrk, gdy go poganiała do sprzątania sypialni, a dziś wystarczyło, że Bartek raz zwrócił mu uwagę, by przestał leżeć i wziął się do roboty, żeby bez szmerania zaczął pomagać w porządkach. Jest progres. ;)

P.S. U mnie też stream działa normalnie.
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1217

[TVN/TVN7] Big Brother

@PrzyczajonaSurykatka
Muszę Cie zmartwić to nie progres ;) Ani dzisiaj WB zwrócił uwagę, że niby nie sprząta. WB postanowił dziś zrobić z Ani księżniczkę. Sandra i Bartek mieli jej usługiwać. Kamil zaczął sprzątać tylko po to, żeby się do nich przyłączyć i Ance uprzykrzyć życie, że niby takie wyśmiewanie, że nic nie robi.

LIVE
Aktualnie w domu WB ukoronowanie Ani ;) Przegięli trochę, mam nadzieję, że Anka to dźwignie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2469

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Produkcja chyba utraciła wszelkie zdolności.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1217

[TVN/TVN7] Big Brother

I kłótnia Malwiny z Mateuszem. Tak się kończą mądre zadania w upadanie z zamkniętymi oczami :rolleyes:
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

LIVE
Oho, spina Malwiny i Mateuszka.
Oby trzymał emocje na wodzy ...
Albo i nie, to prędzej wyleci.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

@tinsel
No tak, takie wyjaśnienie jest dużo bardziej prawdopodobne. ;)
Edit: Chyba w złą godzinę napisałam, że stream u mnie działa, bo też jakieś cuda zaczęły się dziać - teraz żadna kamera nie chce się załadować. W zasadzie mała strata... 🙈
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”