[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

annawoj1104 pisze: 27 lis 2019, 13:27 Oj to Piotruś łatwo nie ma jak nie areny BBN i wieczne tłumaczenia się że "nic się nie stało przecie" to jeszcze kolejne zajęcie usuwanie komentarzy :lol: Aż szkoda chłopa
mi go bylo szkoda, do momentu jego ostatniego wystepu w BBN. Nikt mu z nia byc nie karze, a ze widocznie pasuje mu osmieszanie sie kazdego dnia, to jego sprawa. Ja bym na jego miejscu juz po pierwszych 2 tygodniach w lustro nie spojrzal, a co dopiero teraz. Jest bardziej slawny, niz 90%uczestnikow, tylko ze jako niewolnik Anki.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

O wiele lepiej i prawdziwiej od Piotrka wypadla dziewczyna Vasyla, pokazała swoją zazdrość i przynajmniej widać, że kocha a Piotrek z takim luzem to mam wrażenie, że mu lata co ta Anka zrobi czy nie zrobi.
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: berbla »

To tylko pozorny spokój, miał do wyboru zachować sie jak dziewczyna Wasyla, schować głowe w piasek albo bronić Ani, wybrał trzecia opcje.
W relacji Ani & Mateusz, zupełnie nie widział winy Ani a wyłącznie Mateusza. Piotr zakochany, może i jest głową w związku wg Ani, bo zarabia, ale Ania potrafi kręcić tą głową jak chce ;)
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Mówi się "przez żołądek do serca", po tym co usłyszałam z ust Ani, to może powstać kolejne powiedzenie "przez łózko do serca". Wchodziła dama, a kto wyjdzie?
Dopiero zrozumiałam dlaczego Kamil to "czarny koń" tego programu, utwierdzam się w tym że idealnie wpasował się w program i założenia programu gdzie tematem przewodnim jest "kim naprawdę jesteś". "Maszyna do obnażania cech skrywanych przez ludzi", dopiero to do mnie dotarło :)
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Anonymous2 pisze: 27 lis 2019, 13:56 O wiele lepiej i prawdziwiej od Piotrka wypadla dziewczyna Vasyla, pokazała swoją zazdrość i przynajmniej widać, że kocha a Piotrek z takim luzem to mam wrażenie, że mu lata co ta Anka zrobi czy nie zrobi.
dokladnie. Dziewczyna Wasyla tylko zaplusowala swoim zachowaniem. Pokazala, co naprawde czuje po jego wystepach, pokazala tez zazdrosc- co swiadczy tylko o wielkim uczuciu. Pioter sie zachowuje, jakby na codzien takie zycie z Anka bylo, ze on jako niewolnik ma cicho siedziec i wszystko akceptowac, a ona smiecia z niego robi. Tak samo jak dziewczyna Wasyla, zachowala sie mama Mateusza- choc strasznie mi sie jej szkoda zrobilo, bo widac, ze nacierpiala sie przez niego.
krista pisze: 27 lis 2019, 14:18 "Maszyna do obnażania cech skrywanych przez ludzi", dopiero to do mnie dotarło :)
Ja kazdego dnia o tym pisze. Kamil ich rozwalil wrecz wszystkich. Posciagal maski, a oni potopili sie w tym swoim jadzie nienawisci, ktory wytworzyli. Widowcy po kolei pousuwali ludzi Dawida i kazdy z nich na zewnatrz nie ma zycia. Wyjscie Aneczki tez bedzie spektakularne- obstawiam, ze w DDTVN juz poplacze sie, ze manipulacja, ze ona taka nie jest, ze odcinki klamia. Aneczko, ale my streama tez widzimy ;) widzimy nawet, ze po skorzystaniu z ubikacji- nie potrafisz umyc rak, a potem lecisz do kuchni i posilki nimi robisz. Jestes naprawde obrzydliwa.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2019, 14:31 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
Hopeless
Użytkownik
x 2
x 10

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Hopeless »

Kamil od samego poczatku przyjal role tego , ktory poprzez swoje irytujace zachowanie stara sie wyciagnac prawdziwa twarz uczestnikow. Prawde mowiac calkiem dobrze mu to wychodzi, ale i jemu puszczcaja nerwy jak pokazala jego pyskowka z Mateuszem. Kamil chce dymow, chce krwi i chleba igrzysk i on w tym wszystkim sprawdza sie swietnie. Bartek jest chyba jednym z nielicznych osob, ktore moglyby konwersowac jak rowny z rownym z Waldkiem Kiepskim. Sandre chcialbym widziec w finale zamiast nijakiej Martynki. Wlasnie niby dziewczyny sa dosyc mlode, a widac iz Sandra przewyzsza pod wieloma wzgledami Martynke jesli chodzi o inteligencje i wiedze ogolna.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Hopeless pisze: 27 lis 2019, 14:31 Kamil od samego poczatku przyjal role tego , ktory poprzez swoje irytujace zachowanie stara sie wyciagnac prawdziwa twarz uczestnikow. Prawde mowiac calkiem dobrze mu to wychodzi, ale i jemu puszczcaja nerwy jak pokazala jego pyskowka z Mateuszem.
jakbys sie zachowal, jakby ktos Ci powiedzial, ze twoi zmarli rodzice to menele? Kamil i tak ma charakter- gdyby mi ktos w sytuacji Kamila takie cos powiedzial, to na 100% bym sie rzucil. Mniejsza o to, ze to program, tu chodzi o honor, nie patrzylbym na nic. Kamil to wytrzymal, szczerze nie wiem jak. Wiec pisanie, ze mu nerwy puszczaja, to jest naprawde nieporozumienie- on jest wrecz oaza spokoju.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 145
x 334

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

@Hopeless Wlasnie dlatego byłoby ciekawie jakby nominowane były Martynka i Sandra. Ten tydzien jest nudny i nie zapowiada się, aby się to zmieniło. Wiadomo, że odpadnie Ania... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

semperadastra pisze: 27 lis 2019, 14:38 @Hopeless Wlasnie dlatego byłoby ciekawie jakby nominowane były Martynka i Sandra. Ten tydzien jest nudny i nie zapowiada się, aby się to zmieniło. Wiadomo, że odpadnie Ania... :)
Niekoniecznie,to ten etap programu,że odpaść mogą dwie osoby, jak w poprzedniej edycji.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

@semperadastra nic nie wiadomo. Ratowac ja chca:
1 Ojczym- co ma kilka firm
2 Ojciec- gangster tez kase ma
3 Rogacz- bo nie ma wyjscia
4 Koch...Kolega Mateusz
:)
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

Niektórzy chyba zdają się zapominać, że ten wczorajszy roast w ramach wojny płci był zadaniem od WB, więc trzeba patrzeć przez palce na to, co tam było mówione. Obie strony nagadały sobie wsporo paskudnych rzeczy, a potem wszyscy się przytulali. Tyle tylko, że np. biedna Martyna miała potem wyrzuty sumienia, że musiała się tak wyzłośliwiać, a Kamil wręcz napawał się tą całą atmosferą, czym nie omieszkał się podzielić z Bartkiem i Wiktorem w SR. Ot, taka niewielka różnica. ;)

A właśnie, skoro już o tym mowa. Piękny popis dali nasi "dżentelmeni" wieczorem w SR... Dzielny strażak Sam o dziewczynach w domu WB: "pizdy głupie" (!). Produkcjo, czy macie zamiar wreszcie zareagować na to szambo, które się wylewa z buzi Bartusia, czy będziecie dalej udawać, że nic nie słyszycie, a potem co najwyżej pani Wellman nie poda mu ręki DDTVN i to według was załatwi sprawę? 🤦
Tak na marginesie: gdyby zakazać temu mistrzowi mowy polskiej używania słowa "k...a", to chyba porozumiewałby się tylko monosylabami - "yyy", "eee", "ym" - przeplatanymi z "wiesz".
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

@PrzyczajonaSurykatka

czy ty wiesz w ogole co to jest ROAST? To nie polega na grozeniu swoimi "kontaktami" na zewnatrz i ze po wyjsciu sie kogos zniszczy.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 145
x 334

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Tak, tak a jak bliźniaczki wręcz emanowały 10x wiekszym chamstwem to pewnie byłaś zachwycona jako ich wielka fanka. Tylko nie wiem czy ta fascynacja wynika z podobieństwa charakterów czy może raczej... aparycji ??? ;)

@balarion Patrząc jakie opinie ma Anka, to produkcja doszczętnie by się skompromitowała jakby ją ocalili. Skoro wybrano ją głosami do nominacji, to raczej logiczne że z programu też wyleci. W każdym razie - oby !!!

Nie było chyba takiej sytuacji, że dwie osoby naraz odpadają. Jedynie Igor wyznaczał kto wejdzie do finału, ale to było na tydzień przed końcem... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

@semperadastra ale co innego głosowanie darmowe na Instagramie a co innego smsy-ja głosowałam na Instagramie żeby ja nominować-ale nie wysyłam smsów teraz-i myśle że dużo jest takich osób.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

@balarion
A czy ty uważasz, że wszystko co oni w ramach zadania mówili trzeba brać serio? Czy każdą głupotę wychodzącą z ust Kamila też traktujesz jako prawdę objawioną? (Na to drugie pytanie nie musisz odpowiadać - myślę, że znam odpowiedź. :lol: )

Widzę też, że wreszcie odkryłeś, iż przybrany tata Ani to bardzo majętny człowiek. Czyżby twoja wcześniejsza narracja o tym, iż Anka chce wyjść za Piotra dla pieniędzy zaczęła się sypać? ;)
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”