[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mina2019 »

Wydaje mi się, że w tej edycji produkcja postawiła na dymy, afery, spiny, dymy, afery, i jeszcze więcej spin.
Może stąd brak reakcji na większość afer, kiedy to powinni ostro reagować i od razu wyrzucić parę osób z domu.
Na początku, kiedy uczestników było więcej, o konflikty nie było trudno.
Teraz, tuż przed wyjściem i zaraz po wyjściu Mateuszka, jak było w miarę ok, to produkcja sama nakręca dramy.
Wejście Ewy i zmotywowanie Kamila było chyba tylko po to, żeby znów nakręcić resztę grupy przeciwko niemu.
Zadania które teraz dostają są też chyba po to, żeby ich znowu skłócić - wczorajsze roasty,
dzisiejsze pozwolenie na grzebanie w cudzych rzeczach i korzystanie z nich, no nie jest to fajne ...
A po wczorajszym odcinku i wieczornych pseudoroastach mam ciarki żenady,
i naprawdę nie chce mi się już tego oglądać, czekam tylko na finał.

Podsumowując w tej chwili uczestników, posłużę się postem @krista, z którym poza punktem 2 to raczej się zgadzam :D
krista pisze: 27 lis 2019, 11:56 Moim zdaniem, pierwsze miejsce to osoba która uzyskała największe poparcie i rozgłos na zewnątrz.
A w skrócie jak ja widzę i co o nich myślę:
1- Kamil: siła, opanowanie, dobry aktor, zdobył to po co wszedł popularność i ogromne poparcie.
2- Wiktor: wizualnie zaistniał, rozpoznawalność, pokazał jednak że jest słaby i nie jest do końca obiektywny,
lubi przytakiwać żeby komuś nie podpaść-oznaka słabości.
3- Bartek: zapatrzony w siebie, nie wnoszący nic do programu "buc", zasłynął z (wiesz? No no no).
4- Sandra: ma własne zdanie, potrafi być ostra, odważna, ale to za mało.
5-Martyna: nijaka, niezdecydowana, zwykła dziewczynka która nie do końca wie co się dookoła dzieje:)
6- Anka: zadufana w sobie, udająca wielką damę panna która nie widzi nic więcej oprócz czubka własnego nosa, z manią wyższości.
7- Malwinka: wie czego chce, ma wszystkich i wszystko w nosie, wie lepiej, zwinna i sprytna "jaszczurka" w tej edycji.

Nie do końca zgadzam się z opinią o Wiktorze, bo jak dla mnie to on słaby nie jest.
To, że wszystkim przytakuje i z każdym każdego obgaduje :lol: to jego strategia na wygraną,
która do tej pory działa bez zarzutu, bo mimo wszystko i tak da się go lubić.

Na gorszej pozycji ustawił się Kamil.
Na bank zdawał sobie sprawę, że wcielając się w rolę 'tego złego' i obnażając po kolei każdego z przeciwników,
to taka postawa nie da mu popularności wśród mieszkańców, a co do widzów też nie było pewności, jak to odbiorą.
Dlatego ogromne chapeau ba za odwagę w graniu takiej roli.

Co do wygranej - kibicuję powyższej dwójce - Wiktorowi i Kamilowi :D
A co do tej edycji, to do finałowej areny idę na ... turbodrzemkę :lol:
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

A ja jestem ciekawa czemu na ostatniej Arenie nie było procentów, skoro przez cały tydzień były :)

Zadanie ze wzajemnym jechaniem po sobie beznadziejne, chyba sporów w domu WB było w tej edycji za mało, ale oczywiste jest, że nie można brać na serio tego co było tam powiedziane ;)
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

Ania groziła Kamilowi, ale chyba oczywiste ,że nie mówiła tego ''na poważnie'', Wizerunkowo Anka powinna jednak uważać na tego typu pogróżki wobec kogokolwiek. Ludzie różnymi rzeczami sobie grozili, ale ona sama przyznała się,że jest córką kryminalisty, dlatego takie teksty w jej ustach dla antyfanów brzmią jak prolog do ''Ojca chrzestnego'' :lol:
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Uczestnicy, którzy opuścili dom WB , zachowują się jak gdyby utworzyli "grupę wsparcia" dla odpadających uczestników. Jeżeli w programie skakali sobie do gardeł, to po wyjściu bronią siebie na wzajem jak lwy :o podziałała na nich rzeczywistość i opadły klapki z oczu ;) szczery, wspólny ból ich zjednoczył.

Anki nie ocalą, nie jest dla nich aż tak ważna i na pewno nie ma nic ciekawego do pokazania i powiedzenia.

Przy okazji takich zadań wyładowują się i mówią sobie w twarz co im na sercu zalega ;) pokazują prawdziwą twarz. Po to jest ten program który tak lubimy oglądać ;)
grzegorz.kra
Użytkownik
x 7
x 13

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: grzegorz.kra »

krista pisze: 27 lis 2019, 14:18 Dopiero zrozumiałam dlaczego Kamil to "czarny koń" tego programu, utwierdzam się w tym że idealnie wpasował się w program i założenia programu gdzie tematem przewodnim jest "kim naprawdę jesteś". "Maszyna do obnażania cech skrywanych przez ludzi", dopiero to do mnie dotarło :)
No tak, dokładnie tak :)
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

A dla mnie wręcz przeciwnie. Bo co niby oznacza "Kim naprawdę jesteś?" w odniesieniu do Kamila? Kamil na potrzeby programu stworzył sobie jakąś tam postać. Wszystko wokół niego jest wykreowane, a sam Kamil sprawia wrażenie, jakby głównym jego celem było uprzykrzanie życia innym. Kim naprawdę jest Kamil nie mam pojęcia, ale też nie chce tego wiedzieć :P
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

Tymczasem na insta: profil Natana już ledwo zipie, zainteresowanie znika pomimo, że stale dorzuca foty z nowymi minami.
Insta Anki prowadzi chyba jej wróg bo stale podkresla zdjeciami jej miłość do kasy.
Ewa jest uwielbiana i dodaje kolejne filmiki. Potrafi się sprzedać, nie hejtuje, spokojna, wyważona. Fanklub już wybaczyl, że bawiła się uczuciami w trójkącie milosnym.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

To w dzisiejszym zadaniu Martyna gotuje, Sandra śpiewa, Malwina pewnie jest hejterem. a reszta jakie ma funkcje?
grzegorz.kra
Użytkownik
x 7
x 13

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: grzegorz.kra »

Inteligentny człowiek powinien przejrzeć Kamila i jego prowokacje, wszyscy widzieli od początku że Kamil często gra i "zakłada maski" a prawie każdy po kolei daje się wmanewrować w to. Jedynie Wiktor wie o co chodzi i dlatego to On albo właśnie Kamil wygra ten program.
Co do samego pytania dlaczego Kamil stworzył taką postać to chyba oczywiste jest aktorem i to jego pasja a po za tym chce zaistnieć w świecie i zarobić jeszcze trochę kasy bo czas ucieka, a na pytanie kim jest naprawdę Kamil myślę że trudno odpowiedzieć bo przy tylu maskach chyba troszkę sam się pogubił.. jakkolwiek lubię go bo jest charakterny i przebojowy, ma też swoje zasady i dystans do siebie. Myślę że dlatego ma tylu fanów bo każdy chciałby mieć trochę takiego Kamila w sobie.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2392

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

tinsel pisze: 27 lis 2019, 16:17 To w dzisiejszym zadaniu Martyna gotuje, Sandra śpiewa, Malwina pewnie jest hejterem. a reszta jakie ma funkcje?
Anka dostała tytoń i ma go dawać osobom, które lubi.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Dzięki, bo dziś tak na wyrywki oglądam :) A Kamil ma jakieś zadanie czy jest po prostu Kamilem? ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2392

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Nie wiem, bo to w PZ, a też mnie dziś nie było, ale chyba chce wkurzyć Ankę oczywiście i ubiera czapkę Mateusza i teraz bluzę.

Rano powiedziano, że mają się dzielić, ale oczywiście nikt takich pokazówek nie robi.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

tinsel pisze: 27 lis 2019, 15:21 A ja jestem ciekawa czemu na ostatniej Arenie nie było procentów, skoro przez cały tydzień były :)
Warto zauważyć, że realizacja tamtej "Areny" się lekko pogubiła, stąd Gabi - co było widać - nie wiadomo czemu czytała numery SMS, chociaż sekundę później głosowanie zostało zakończone. W tym czasie belki na ekranie się nie wyświetlały.

Traktuję to jako wpadkę techniczną. 😉
kamilefverlund
Użytkownik
x 73
x 47

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamilefverlund »

a czy sa jakies pogloski o kolejndj edycji? na live Ewy padaly pytania czy wzielaby udzial w 3 edycji i tak pomyslalem...
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 145
x 334

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Musi być nastepna, a jak. W kazdym razie nie wiem na ile widzowie mają na to wpływ, ale myślę że powinni wykazać aprobatę dla następnej edycji. Tyle tylko, że z doborem uczestników niech się trochę bardziej postarają. Za takie osoby jak Malwina, Vasil czy Martyna ktoś powinien ponieść odpowiedzialność... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”