[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Czyli jutro Piotr w BBN? :lol:
Młodego Bidonsa to moze do 3 edycji by wziąść jak będzie ;)
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

@balarion
Cofnij sobie stream do 19:00 i jeszcze raz obejrzyj ich rozmowę na molo, a sam się przekonasz, że dziewczyny dobrze wiedzą, iż Kamil trolluje i prowokuje. (Zwróć zwłaszcza uwagę na moment, w którym Malwina widzi "przepoconego i śmierdzącego" Kamila paradującego w jej futrze, po czym stwierdza, że nic mu nie powie, bo to by tylko jeszcze bardziej zachęciło go do robienia jej na złość.) Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy trzeba dzień po dniu znosić jego przytyki i złośliwości, i próbować na nie nie reagować. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że sam byś został pokruszonym "wafelkiem" po paru miesiącach pod jednym dachem z twoim idolem. ;)
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Wiktor bardzo luźno podszedł do chatu, odpowiadał dość obszernie, ale w sposób zabawny. Albo nie dosłyszałem albo na pytanie "z kim widzi się w finale?" nie wspomniał o Malwinie :lol:

Brat Wiktora też super, fajnie się wypowiadał.

Wydaje mi się, że gdybym miał dziś wybrać zwycięzcę "Big Brother", to byłby to właśnie Wiktor. Kamilowi życzę podium, ale na poziomie drugiego miejsca. Też zasłużył 🙂
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Nie nie Wiktor powiedział ze w finale widzi obok siebie Kamila Malwinę i Anię, ale zwycięstwa życzyłby Martynie :lol:
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Ciekawe, bo w jego strategii ponoć był Bartek :P Czyżby uznał, ze to się widzom nie spodoba ;)

Z Martyną to chyba miał na myśli, że w jej przypadku wygrana najbardziej wpłynęłaby na życie :)
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

@PrzyczajonaSurykatka Dalej o czym innym gadamy. Skoro one wszystko wiedza, ze trolluje i prowokuje, to czemu ciagle sie na to daja?? Dlaczego ciagle pluja jadem, caly czas go obgaduja? Przeciez widza, ze widzowi ich wywalaja po kolei za to. Nie idzie olewac Kamila, skonczyc mowe nienawisci? Teraz pytanie, dlaczego tego nie robia- moze jednak tego IQ brak? One ciagle mysla, ze na molo bedzie jeden tylko temat "Kamil" i widzowie beda za to przeciw niemu. A to jest zupelnie odwrotnie. A wystarczyloby tylko skonczyc jego temat. Brakuje tego czegos, wiesz czego:) dlatego Kamil zawsze bedzie nad nimi.

@Karol ja mam ta sama dwojke, tylko ta kolejnosc ;D

Obrazek

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka A odgrazala sie, ze to Kamil po karierze ma- no coz :)
Ostatnio zmieniony 28 lis 2019, 0:15 przez balarion, łącznie zmieniany 1 raz.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

@balarion Ma ich nie do celów programowych a propagandowych ;)

Z kim by nie był w finale, to po dzisiejszym występie jest nr 1 :)
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Wiktor czy wygra ( co jest realne) czy nie, mysle ze i tak może w jakiś tam stopniu coś ugrać jako jeden z nielicznych w tej edycji (zresztą pierwszej również) po programie.
I tu nie mam na mysli tylko obserwatorów w social mediach... Tylko na serio jest szansa że moze gdzies jakos się przebije.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

@balarion
Może przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni wpis, a zwłaszcza jego dwa ostatnie zdania, co? Na wszelki wypadek - gdybyś nadal nie ogarniał - podpowiem ci, że chodzi o fragment zaczynający się od "Problem pojawia się...", a kończący na "twoim idolem". I przestań wciąż kwestionować cudze IQ, bo nie wiem doprawdy, na jakiej podstawie żywisz przekonanie, że twój iloraz inteligencji jest wyższy. Bez urazy. ;)

@tinsel
Jeśli chodzi o Martynę, to w pełni zgadzam się z Wiktorem - już jakiś czas temu tu pisałam, że jej te pieniądze z wygranej przydałyby się najbardziej i może faktycznie mogłyby zmienić jej życie na lepsze.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

@PrzyczajonaSurykatka
@balarion

Mam nadzieję, że zostaniecie na forum po 15 grudnia 🙂
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

balarion pisze: 28 lis 2019, 0:10 Nie idzie olewac Kamila, skonczyc mowe nienawisci? Teraz pytanie, dlaczego tego nie robia- moze jednak tego IQ brak? One ciagle mysla, ze na molo bedzie jeden tylko temat "Kamil" i widzowie beda za to przeciw niemu. A to jest zupelnie odwrotnie. A wystarczyloby tylko skonczyc jego temat.
Ja myślę, że tu nie chodzi o brak IQ, a o wyczerpanie się cierpliwości. Oglądanie kogoś na ekranie, to jedno, a przebywanie z kimś 24/h przez 3 miesiące pod jednym dachem, to drugie.

@balarion Takie pytanie, nie ze złośliwości, tylko po prostu jestem ciekawy. Jak myślisz - wytrzymałbyś z Kamilem tyle czasu pod jednym dachem, nawet gdybyś wiedział, że wk*rwia Cię specjalnie, bo założył sobie taką taktykę? :huh:
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

@Karol
Mam nadzieję, że dzięki mojej żmudnej edukacyjnej pracy godnej doktora Judyma, kolega Balarion wyjdzie na ludzi nieco wcześniej, i oszczędzone mi będzie zimowanie na forum. :)

@lukiluki
Amen. Politycznie nam może nie po drodze (delikatnie mówiąc ;) ), ale jeśli chodzi o Kamila, to mówimy jednym głosem.
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

@Karol Euro 2020 niedlugo, wiec ja chetnie ;) Mam nadzieje, ze fanatyczne feministyki nie interesuja sie pilka nozna;) na szczescie to bedzie czerwiec- one wtedy te swoje marsze "pokoju" robia;)

@lukiluki To jest bardzo ciezkie pytanie, ale zaryzykowalbym stwierdzenie, ze chyba wytrzymalbym. Dowodem na to jest Wiktor- on z Kamilem spiny nie mial Nigdy, nawet nigdy go nie nominowal. Podobnie jak Wiktor, lubie nietuzinkowe charaktery. Poza tym- Kamil prowokuje glownie wtedy, jak widzi, ze ma doczynienia z ludzmi srednio rozumnymi. Wystarczyloby, zeby ktos na nieego sie tak strasznie nie spinal, traktowal go z zartem i mozna zyc. Wiktora nigdy nie sprowokowal, jego zawsze to bawilo- i prawda jest, ze dobrze im sie razem zyje, oboje ewidentnie sie lubia;)
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Może nie "średnio rozumnymi" a "średnio szczerymi" ;)
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

A ja zaryzykuje stwierdzenie, że nikt z forum by z Kamilem nie wytrzymał. Skoro jakakolwiek dyskusja dotycząca programu czy światopoglądu ciągnie się na tym forum w nieskończoność i każdy chce żeby jego było na wierzchu, pomimo tego, ze tutaj "przeciwnikiem" jest osoba zupełnie anonimowa, to co by dopiero było w starciu z Kamilem 24 h/7 ;)

Wiktor jak słusznie uczestnicy zauważyli jest "małym egoistą". Jest bardzo skupiony na sobie, inni go mało obchodzą, stąd też jemu jest łatwiej z Kamilem, ale coś za coś ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”