[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 145
x 334

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

PrzyczajonaSurykatka pisze: 28 lis 2019, 0:03 @balarion
Cofnij sobie stream do 19:00 i jeszcze raz obejrzyj ich rozmowę na molo, a sam się przekonasz, że dziewczyny dobrze wiedzą, iż Kamil trolluje i prowokuje. (Zwróć zwłaszcza uwagę na moment, w którym Malwina widzi "przepoconego i śmierdzącego" Kamila paradującego w jej futrze, po czym stwierdza, że nic mu nie powie, bo to by tylko jeszcze bardziej zachęciło go do robienia jej na złość.) Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy trzeba dzień po dniu znosić jego przytyki i złośliwości, i próbować na nie nie reagować. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że sam byś został pokruszonym "wafelkiem" po paru miesiącach pod jednym dachem z twoim idolem. ;)
Przede wszystkim program Big Brother to nie są jakies wczasy w Gołkowie na koszt TVN-u, a reality show, w którym uczestnicy konkurują, tak... KONKURUJĄ (!!!) o zwyciestwo. Zatem oczekujesz, że każdy bedzie dla kazdego miły, grzeczny, uprzejmy i w ogóle ??? Nie takie są założenia tego programu, to jest twarda rywalizacja o finał i wygraną. W tym programie nie chodzi o to, żeby siedzieli jak ciule grzecznie w kółeczku i mowili sobie słodkie rzeczy. Dobrze kiedy ktos powie coś mocnego, ostrego na drugą osobę. O to chodzi. Jestem za ludźmi, którzy czasami lubią pocisnąć, sprowokować. I nie sugeruj się Malwiną, bo to cwana intrygantka, akurat to co ona gada nie ma totalnie żadnej wartości, Kamil jeśli prowokuje to robi to z klasą oraz inteligencją, za to Malwinka zachowuje się jak łachudra. Serio chciałabyś, żeby było tam słodko, miło i grzecznie ??? To byłaby nuda totalna. Bardzo dobrze kiedy zdarzają się konflikty, manipulacje, prowokacje itd. i trzeba wykazać się odpowiednio silną psychiką, dojrzałością, inteligencją. wyrachowaniem, sprytem itd. żeby wyjść z tego obronną, a nawet zwycięską ręką... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Kamil sam przyznał dziś, że przeprosił Anię bo sytuacja już poszła za daleko, ale widzowie oczekują kłótni, więc ma zamiar prowokować dalej :evil: I tutaj jest pytanie o granice. Była pierwsza edycja, też momentami działo się tam "grubo", ale były to dramy powstające naturalnie. Nie było osoby, która perfidnie, stale uderzała w innych. W moim odczuciu granica w tej edycji została już przekroczona, ale to jest moje odczucie ;)
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

Mnie osobiście chyba najbardziej irytuje w Kamilu to, że kreuje się na jakiegoś "wielkiego demaskatora", a sam jest bodaj najbardziej nieszczerą i "wielolicową" osobą w domu. Rozumiem, że można tam prowadzić jakieś gierki i małe intrygi dla własnej korzyści (tak jak to robi Wiktor), ale Kamil jest często najzwyczajniej w świecie okrutny - a czegoś takiego nie można usprawiedliwiać żadnym "eksperymentem" (czy co on tam sobie uroił). I nie, @semperadastra, on nie robi tego z żadną "klasą i inteligencją", tylko przeważnie jedzie po bandzie (przypomnij sobie, jak się woził po nieśmiałej i zupełnie nieszkodliwej Natalii, którą sobie - jak sam to ujął - "testował").

Dodam jeszcze tylko, że ktoś mądry napisał kiedyś, iż maska skrywa co prawda twarz, ale tylko tę, która jest na wierzchu - więc nie wiem, co właściwie ten domorosły psycholog i samozwańczy znawca charakterów chce z takim poświęceniem demaskować i obnażać. Zamiast zasłaniać się jakąś wyimaginowaną ideologią i kreować się na jedynego uczciwego w domu WB, niech przyzna lepiej, że chodzi mu wyłącznie o to, by jego rywale zostali ukazani w złym świetle, a on sam zapunktował, bo taką ma po prostu strategię na wygraną. Wtedy przynajmniej choć raz powiedziałby coś autentycznego.
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

@PrzyczajonaSurykatka Wśród moich najbliższych przyjaciół są osoby o różnych poglądach politycznych, a dogadujemy się bez problemu. Podzieleni jesteśmy też w temacie religii. Po prostu jeden szanuje poglądy drugiego i tyle, a poza tym na co dzień się o tym nie rozmawia. Czasami fajnie podyskutować i wymienić się poglądami, więc liczę, że kiedyś dasz się zaprosić do takiej rozmowy ;)

@balarion Ja jednak też zaryzykuję i obstawię, że jednak byś nie wytrzymał :D Mogę się mylić, bo Cię nie znam, ale niektórymi wpisami na forum sprawiasz wrażenie, że oazą spokoju i cierpliwości raczej nie jesteś. Tak samo zresztą jak ja. Niestety temperamentem bliżej mi jednak do Dawida, niż do np. Wiktora. Na co dzień jestem spokojny, w sumie ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, z każdym znajdę temat i ze wszystkimi się dogadam. Jednak jak ktoś raz za razem wbija mi szpilę i nie reaguje na liczne prośby, żeby już przestał i się w końcu uspokoił, to po prostu wybucham :evil: Tylko, że ten wybuch jest krótki - powiem w mocnych słowach, co myślę, nawrzucam komuś, co mam nawrzucać, ale po wszystkim ochłonę i szybko zapominam o temacie. Niestety w domu WB nie ma możliwości ochłonąć, bo "czynnik zapalający" ciągle przebywa w zasięgu. Stwierdzam niestety, że nie mam pojęcia jakby się to dla moich nerwów i psychiki skończyło.
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

typeO pisze: 27 lis 2019, 21:09 Roast został bardzo zmanipulowany i ugładzony w odcinku. Wszyscy byli dla siebie dość delikatni. Właściwie pokazali tylko drugą, sztuczną część, gdzie WB podpowiedział dziewczynom pewne zgrabne kwestie. Anka wyszła w tym montażu bardzo kulturalnie, a tak nie było. Dla mnie było to żenujące przedstawienie, a najgorsza była właśnie Anka - mściwa, drwiąca, zapiekła w złości.
Czy może mi ktoś napisać o co to chodziło i co ona mówiła?
Hopeless
Użytkownik
x 2
x 10

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Hopeless »

Chcialbym zeby jednak byla trzecia edycja BB, moze zmylaby niesmak po tej edycji. Zauwazylem bardzo mocne kreowanie wrogow Kamila, ktorzy w oczach pewnych osob urastaja do rangi wielkich zbrodniarzy slownych, bo jak tak mozna aby cos powiedziec zlego odnosnie Kamila. Wpierw byla Karolina, potem Lukasz, Dawid, Mateusz i teraz jest Ania. Ciagle ktos temu biednemu Kamilowi zycie zatruwa, ciagle ktos ma czelnosc go obgadywac. Jezeli w finale znajdzie sie Wiktor, to czy on zostanie publicznie linczowany i uznany jako wrog ludu i Kamila, po przeslania ow czlowiek Lemieszewskiemu droge nomen omen Viktora drugiej edycji BB? Nie podoba mi sie jaka droga poszla ta edycjna Wielkiego Brata. Jaka nie byla pierwsza edycja, to i tak byla o wiele ciekawsza.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 994
x 386

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

To prawda! Ta edycja zapowiadała się na najlepszą ze wszystkich wyemitowanych do tej pory. Niestety, po tych wszystkich manipulacjach i prowokowaniu uczestników przez produkcję, w mojej opinii to najgorszy sezon. O Kamilu nie wspominając. Poprzedni sezon zdecydowanie lepszy. Ta edycja pozostawi duży niesmak.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2019, 9:05 przez Dejmian, łącznie zmieniany 1 raz.
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 321
x 1303

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Mam wrażenie, że Anka wczorajszym wyznaniem pobije procentowy rekord jeśli chodzi o wyjście z domu Wielkiego Brata.
Anonymous2
Użytkownik
x 136
x 114

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Anonymous2 »

Z Kamila się robi inteligenta a z reszty głupków bo nie potrafią się oprzeć jego prowokacjom. A moze to Kamil jest jednak mało bystry skoro, żeby zaistnieć i eliminować uczestników musi posuwac się do tak durnych zagrań. Mógłby zaistnieć pokazując swoje talenty, jakieś mądrości życiowe czy jakies elokwentne wywody. Niestety ja u niego żadnych takich cech nie dostrzegłam..
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

To prawda, że Kamil jest osobą przereklamowaną, bo jak przychodzi do konkretów, to raczej nie zarzuca innych informacjami. Potrafi błyszczeć tylko wtedy, gdy mówi to, co chce i kiedy chce. Zazwyczaj miesza fakty i mity, ale mówi to tak przekonująco, że nikt nie protestuje. Nie wykazał się wiedzą w konkursach zarówno historycznych jak i z wiedzy ogólnej, więc to jego obycie i zasoby intelektualne są przesadzone. Nie okazał się też wybitnym aktorem, co tym bardziej dziwne, bo ma o sobie wysokie mniemanie. Niestety reszta zawodników poza Wiktorem prezentuje jeszcze niższy poziom wiedzy w wielu dziedzinach, co pokazuje każde zadanie i dlatego Kamil może się podobać. Być może Dawid mógłby z nim podjąć dyskusję, ale wiemy, że nie wytrzymał napięcia. Czuję ciągłe zażenowanie jak nie rozumieją podstawowych słów ( Bartek, Martyna ), mylą pojęcia i ogólnie mało kojarzą. Jakoś w tamtej edycji nie było to tak widoczne. Dlatego też manipulator Kamil robi z nimi co chce - prowokuje, złości i podjudza. Ostatnią jego ofiarą jest Anka, którą poniosło i niestety za wiele powiedziała. " Tocz się z tego programu", " Załatwię, że po programie nie będziesz miał żadnych kontaktów" i tym podobne "bicie" w przeciwnika niestety nie przynosi jej chwały. Odwoływanie się do jego samotności, to też chwyt poniżej pasa. Ktoś powie, że sobie zasłużył - być może, ale nie jestem zwolennikiem odwetu za wszelką cenę. Jeśli krytykujemy czyjeś zachowania, to nie zniżajmy się do tego samego poziomu. Wiem - on ją prowokował, ale spokojnie, bez inwektyw. Dla mnie Ania ma jednak przerośnięte ego, a wyjście Mateusza zupełnie ją rozwaliło. Widocznie znaczy dla niej więcej, niż sama się przed sobą przyznaje.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Kamil jest inteligentny, Wiktor również , Malwina można powiedzieć widząc jak manipuluje i wyciąga informacje że również głupiutka nie jest, Anka myślałam że jest inteligentna, jednak tu już mam mieszane uczucia, weszła inteligentna dama ale pokazała co innego. U Sandry przejawia się inteligencja, Martyna ma przebłyski inteligencji...i tu muszę przystopować, Bartek wiadomo on sam uważa się za inteligentnego.

Anka sprytnie całą winę za swoje zachowanie zrzuca na Kamila, sprytne...tylko, to nie domownicy ją wskazali do wyjścia a internauci. Kamil jest mocny, ale nie ma takiej władzy, żeby zmusić uczestników do ośmieszania swoich partnerów życiowych. Kamil nie odpowiada za słowa jakie uczestnicy wypowiadają podczas rozmów z innymi, dlatego wątpię że to Kamil odpowiada za głupotę innych...ale wiadomo, każdy widzi co mu pasuje, ja to widzę właśnie tak.
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kuba26 »

Wiele szkoda, że to forum zaczyna iść w tą stronę. Wcześniej była to fajna alternatywna dla pewnego chamskiego portalu, a teraz szkoda gadać...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 633
x 3192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Aktualne wyniki ankiety:

Ania 39%
Martyna 30%
Sandra 31%

Link: viewtopic.php?f=100&t=12118
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Widzieliście jak zapomniani z poprzedniej edycji podczepili się pod tym co Ania powiedziała o gównie? Czują się urażeni 😂😂 szczególnie Igorek i Angela.
To są tak żałośni hipokryci, że aż głowa mała. Szkoda, że nikt nic nie wstawiał jak wielmożny książę Kamil obrażał innych.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

LIVE
Dziś przełom lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych :)

Podobno od początku tygodnia mieszkańcy zbierają jakieś punkty, być może na koniec okaże, że ten co zebrał najwięcej/najmniej punktów dostanie jakiś przywilej związany z nominacjami ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”