[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

Miałam parę dni przerwy od BB, ale (w miarę) nadrobiłam wydarzenia dzisiejszego wieczoru... Arena pozytywnie mnie zaskoczyła. Co prawda odpadła Ania - najfajniejsza babeczka w domu WB - ale to było przesądzone właściwie już w momencie, kiedy dostała tę nominację od czapy, więc nie łudziłam się, że będzie inaczej. Ale za to za wywalenie Bartka należy się produkcji wielkie podziękowanie - czas był najwyższy! Nie mam im nawet za złe tego lekko naciąganego powodu w postaci gadania o nominacjach, bo Bartuś zdążył już sobie solidnie zapracować na wypad swoim niewyparzonym jęzorem. Złoty bilet do finału dla Wiktora również mnie ucieszył - ten finał (a może i wygrana w całym programie) należy mu się jak psu zupa. Nominacje ciekawie się ułożyły - jest pewna szansa, że Kamil w końcu wyleci, ale też podejrzewam, że produkcja będzie chciała go utrzymać do finału dla kasy z sms-ów od jego czcicieli. Jeśli w tym tygodniu w odcinkach będą jechać po Malwinie, będzie to oznaczało, że taki jest w istocie zamysł produkcji. A propos Kamila - czy tylko ja odniosłam wrażenie, że jego "żarciki" w czasie areny (gadanie o cebuli, złocie i "naszych kamienicach") miały ewidentny wydźwięk antysemicki? Co jest nie tak z tym gościem?... (Babi doskonale go podsumowała przy okazji dzisiejszych nominacji...) P.S. Szkoda, że nie przedłużyli dziś streama - ta Ester (Esther?) wydaje się fajną dziewczyną i dobrze się jej słucha. Mogliby ją potrzymać w domu WB przez parę dni - choć nie wiem czy biedna Malwina by to wytrzymała. ;)
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
bustram
Activist
x 84
x 1538

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

@semperadastra
Nie wiem czy to na poważnie czy to ironiczny przytyk w moją stronę... Nadmienię tylko, że oczywiście prezencja się liczy ale w tamtym wpisie miałem na myśli przede wszystkim umiejętności, kompetencje miękkie, które Gabi posiada a taki Filip już np. nie ;)
temereme
Użytkownik
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: temereme »

bustram pisze: 02 gru 2019, 2:07 @semperadastra
Nie wiem czy to na poważnie czy to ironiczny przytyk w moją stronę... Nadmienię tylko, że oczywiście prezencja się liczy ale w tamtym wpisie miałem na myśli przede wszystkim umiejętności, kompetencje miękkie, które Gabi posiada a taki Filip już np. nie ;)
Czyli Gabi to modelowy wytwór poradnika? :)))))
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

Karol pisze: 02 gru 2019, 1:16 @bustram jest jednak różnica między ogólną oceną wyglądu, a okazywaniem własnego zboczenia 😉

PS. To chyba komplet dzisiejszych gości-ex uczestników tej edycji BB. IMG_20191201_212858-01.jpeg

Wielu osób nie było... Trzeba oczekiwać ich za dwa tygodnie 🙂

---

Pierwsze wyniki ankiety: viewtopic.php?f=100&t=12128

Kamil 62%
Malwina 38%
Sandra 0%

Można domniemywać, że to będzie starcie Kamila i Malwiny 😉Sandra dostanie finał i potencjalnie czwarte miejsce.
Aha. Czyli ty możesz używać słowa zboczenie?
Gabi jest ładna ale nie przesadzajmy że to nie wiadomo co. Jakie wy kobiety znacie?
Awatar użytkownika
tamianka
Obserwator
x 99
x 245

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tamianka »

@MB89
tak, oczywiście - Kamil nie wygrał złotego biletu, więc całe show jest ustawione. zdecydowanie ;]
ooooo1970
Użytkownik
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ooooo1970 »

Niestety mam tylko obrazki ze streama. Na 3 i 4 kamerze widać SR i łóżko na tym półpiętrze.Rozumiem , że tam jest Wiktor z Sajgonką, ale nie widzę dokładnie?
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Wiktor spał z Sajgonką w SR. Jeszcze nie wstali. Natomiast Sandra z Malwiną już na nogach. Malwina też się szykuje. Kamil dopiero się budzi.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

Pisałam wczoraj, że życzyłabym sobie, żeby Malwina przeprosiła Ester
za swoje zachowanie, ale to tylko życzenie i tego się nie doczekam.
Ale na pewno się doczekam w tym tygodniu klasycznego jej zachowania, czyli szlochów,
kiedy pojawia się problem i trzeba go rozwiązać, zrzucania winy na innych,
a przy okazji zrobi jeszcze awanturę Wiktorowi za jego zachowanie :lol:

Co do ustawek tvn, to było już tutaj sporo propozycji, bo i Kamil,
bo i Ewa była brana pod uwagę, parę razy ktoś pisał, że Wiktor ;D
Do pakietu jeszcze dorzuciłabym ... Ester, która na pewno 'współpracuje' z produkcją :lol:

A że produkcja zaplanowała ciekawy scenariusz na dymy w tym tygodniu
i ściągnęła Ester w tym celu do Polski, to już inna sprawa.
Ale akurat to zagranie bardzo mi się podoba 8)
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Fajny pomysł ze strony produkcji. Wiktor był lekko oszołomiony i splątany, ale ja się mu nie dziwię - nie spodziewał się tego. Był pewny, że jego dziewczyna jest daleko, a po programie jakoś jej wszystko wytłumaczy, tymczasem produkcja go zaskoczyła. Rozumiem go doskonale, chociaż mógł się chociaż odezwać do Malwiny. A ona bez przerwy nawija i nawija do wszystkich. Widać, że cała ta sytuacja mocno ją poruszyła. Z jej strony to chyba było coś więcej.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2019, 9:35 przez typeO, łącznie zmieniany 1 raz.
Jordi
VIP Expert
x 2024
x 1935

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

W necie już przeważają opinie, że Wiki wczoraj zawalił i nie jest godzien Estery :P

I o dziwo jest kupę mniej postów o Malwi niż wczoraj wieczorem. Wykop tylko nieustannie w nią uderza kapiszonami, bo nagle miła dla Kamilka - tak jak on raz jaka ona super, a potem wrzuty od czapy więc ;)

Także chyba Wiki może sporo stracić na wejściu Estery - zobaczymy jak produkcja zmontuje to wszystko na 20...
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Mimi29 pisze: 02 gru 2019, 6:47 Gabi jest ładna ale nie przesadzajmy że to nie wiadomo co. Jakie wy kobiety znacie?
A ty co, zazdrosna, czy jaka? Co do wygladu Gabi, ja sie zgadzam z Karolem- jest to bardzo wysoka półka. Jednak widze pewne problemy na innej plaszczyznie- po prostu wydaje mi sie, ze bedac mieszkancem DWB, wtorowala by Sir. Waflowi. Zachowuje sie calkowicie nieprofesionalnie- bo jako prowadzaca nie powinna byc stronnicza, a jest I to bardzo. Bardzo podobnie jak jej poprzedniczka w 1szej edycji.
Juz po kilku Arenach zostala ostro pojechana w internecie za to I wnioskow zadnych- co srednio swiadczy.
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

Bo tak naprawdę Ester to była jedyna opcja, żeby 'zdjąć maskę' Wiktorowi ;)
Kamil pozdejmował maski wszystkim, łącznie z sobą :lol:
Natomiast Wiktor - knując z każdym, kradnąc jedzenie i obżerając się w samotności,
balansując z Malwiną na granicy przyzwoitości, miał niezmiennie świetnie
samopoczucie i przekonanie, że nikt i nic mu nie zagrozi, nawet Kamil :lol:
A tu proszę, produkcja wyręczyła Kamila i zdjęła maskę Wiktorowi :lol:
Faktycznie wczoraj stracił kompletnie grunt pod nogami i kontrolę nad całą sytuacją.
Dopiero teraz zaczyna się dziać, jak kończy się BB :(
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

oglądałam wczoraj wejście Wiktora do domu WB i on tam właśnie mówił że nie widzieli się z dziewczyną juz 3 miesiące ale są przyzwyczajeni do takich rozłąk i Ester będzie w Polsce około grudnia wtedy się zobaczył!! Patrzcie jak zgadł 😄😄
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Zostanie na noc Ester to trochę przesada, choć w sumie o tak tyle nagadała z zewnątrz, tam chyba już tym nikt się nie przejmuje.

A dekoracja tygodnia - świąteczna.
Millady
Obserwator
x 192
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

A co ona może takiego nagadać z zewnątrz?
Nie żyje w Polsce, nie wie co się tu dzieje, programu nie oglądała...tyle co mogła trochę opowiedzieć o kulisach tej areny. To zdecydowanie najbezpieczniejsza osoba, którą mogli wpuścić.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”