[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
MB89
Obserwator
x 284
x 158

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Arturess pisze: 02 gru 2019, 14:55 Nie będzie kolejnej edycji Big Brothera! Na wiosnę rusza w TVN7 "Paradise hotel", czyli coś podobnego do "Love Island"...
I bardzo dobrze. TVN przestanie usuwać niewygodne komentarze że swoich profili na temat tego programu.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Wiktor: Myślałem, że WB każe przynieść Malwinie nam śniadanie do łóżka.
Malwina: i co jeszcze? Płaszczyć i calowac po nogach?
Millady
Obserwator
x 192
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

Wczoraj wszyscy mieli bałagan w głowach przez wejście Ester i rozumiem zmieszanie i Wiktora i Malwiny. Jestem wręcz przekonana, że większość z nas w takiej sytuacji zachowałaby się podobnie do Wiktora. Bo co miał innego zrobić? Przy Ester dalej tulić Malwinę? Tym bardziej, że zebrał baty i wie, że słusznie je zebrał.

Dziś natomiast Wiktor zagaduje do Malwiny i jakoś stara się unormować sytuacje. Natomiast Malwina dalej sama nakręca teraz ten dramat.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ediss »

To, że na wiosnę rusza "Paradise Hotel" nie oznacza, że nie będzie kolejnej edycji BB. Moim zdaniem to bardzo dobry ruch, że wiosną darują sobie BB trzeci raz z rzędu, a odpalają program z tego samego gatunku. Big Brother zapewne wróci jesienią 2020. Zresztą od początku powinien być emitowany raz w roku, co pokazały wyniki oglądalności szczególnie na początku tej edycji.

Kończąc poniekąd off-top, jestem pod wrażeniem że Siódemka podchodzi ambitniej do tematu niż TV4 i Puls i zamiast kolejnego taniego paradoku inwestuje w tym paśmie w produkcję reality-show na pewno odczuwalnie droższego od BB.

Widzom i Wielkiemu Bratu przerwa się przyda. Ale za 2 tygodnie moim zdaniem zamiast pożegnania powinniśmy powiedzieć "do zobaczenia".
Obrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Martyna dojrzała, podjęła temat za Malwinę i Wiktora, którzy nie potrafią o tym pogadać.
Arturess
Użytkownik
x 20

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Arturess »

Ediss pisze: 02 gru 2019, 15:01 To, że na wiosnę rusza "Paradise Hotel" nie oznacza, że nie będzie kolejnej edycji BB. Moim zdaniem to bardzo dobry ruch, że wiosną darują sobie BB trzeci raz z rzędu, a odpalają program z tego samego gatunku. Big Brother zapewne wróci jesienią 2020. Zresztą od początku powinien być emitowany raz w roku, co pokazały wyniki oglądalności szczególnie na początku tej edycji.

Kończąc poniekąd off-top, jestem pod wrażeniem że Siódemka podchodzi ambitniej do tematu niż TV4 i Puls i zamiast kolejnego taniego paradoku inwestuje w tym paśmie w produkcję reality-show na pewno odczuwalnie droższego od BB.

Widzom i Wielkiemu Bratu przerwa się przyda. Ale za 2 tygodnie moim zdaniem zamiast pożegnania powinniśmy powiedzieć "do zobaczenia".
Dom WB został wystawiony na sprzedaż,więc wątpię w kolejną edycję, nie sprzedawaliby domu gdyby były plany kolejnej edycji za jakiś czas. A wątpię w to by wynajmowali inny dom na kolejne edycje
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

balarion pisze: 02 gru 2019, 9:55
Mimi29 pisze: 02 gru 2019, 6:47 Gabi jest ładna ale nie przesadzajmy że to nie wiadomo co. Jakie wy kobiety znacie?
A ty co, zazdrosna, czy jaka? Co do wygladu Gabi, ja sie zgadzam z Karolem- jest to bardzo wysoka półka. Jednak widze pewne problemy na innej plaszczyznie- po prostu wydaje mi sie, ze bedac mieszkancem DWB, wtorowala by Sir. Waflowi. Zachowuje sie calkowicie nieprofesionalnie- bo jako prowadzaca nie powinna byc stronnicza, a jest I to bardzo. Bardzo podobnie jak jej poprzedniczka w 1szej edycji.
Juz po kilku Arenach zostala ostro pojechana w internecie za to I wnioskow zadnych- co srednio swiadczy.
Nie jestem w tym wieku by być zazdrosna o wygląd. Zresztą nie wydaje mi się bym była od niej brzydsza. Jednak uważam obiektywnie że trochę jej do ideału brakuje. Biustu np nie ma. Zapytalam też kilku znajomych facetów czy im się podoba to stwierdzili że jest raczej przeciętna. Dlatego tak ty stwierdziłam, bo też dla mnie to dziewczyna ładna ale nie piękna. Dodam że ja bardzo lubię. Chyba mogę wyrazić swoje zdanie?
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

Wiktor zachowuje się normalnie-koncentruje się na dziewczynie, której długo nie widział. Malwina przeżywa, bo czuje ,że z jej ''fagasem'' to już koniec, a jej przyjaciel z programu swoją uwagę poświęcił-szok i niedowierzanie- własnej partnerce, a rozpieszczona Malwinka przestała być w centrum jego uwagi.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Co ma do tego dom? Każda edycja jest w studiu. Jedynie w Polsce mieli w prawdziwym domu. Mogą zrobić studio, albo inny dom wynająć. Nie widzę problemu.
Millady
Obserwator
x 192
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

Jeszcze jedno. Jazda po Wiktorze, że wczoraj przy Ester olewał Malwinę. Skoro relacja była obustronna to czemu Malwina nie podchodziła do Wiktora i nie próbowała go traktować tak jak wcześniej?
Razem nakręcili gównianą relacje i razem nie potrafili się zachować w obliczu spotkania z Ester. Co jest, tak jak już pisałam, zrozumiałe. Wyjścia nie mieli jak tylko się odseparować. Na wyjaśnienia, że to tylko przyjaźń i nigdy między nimi nic więcej nie zaszło, przyjdzie czas. Musza opaść emocje bo tak na gorąco to takich spraw lepiej nie omawiać.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

bustram pisze: 02 gru 2019, 12:10 @Mimi29
Po prostu jak dla Karola jest seksowna to normalne, jak dla mnie to zboczenie :)

Gabi jest ponadprzeciętnie ładna jak na swój wiek - a że Karol jest w podobnym wieku to może mu się rzeczywiście szczególnie podobać. Ale gdybym ja miał żonę nie wypisywałbym takich rzeczy o innej kobiecie, bo wtedy wyszedłbym na... męski odpowiednik Ani.

Właśnie to mi się nie podoba, że robią z ciebie zboczenca. Czasami napiszesz może coś tam, coś tam jak mówiła Natan, ale mnie to osobiście nie razi.
Poza tym już widzę że ci którym się Gabi podoba nie myślą o seksie.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Ediss »

Arturess pisze: 02 gru 2019, 15:04
Ediss pisze: 02 gru 2019, 15:01 To, że na wiosnę rusza "Paradise Hotel" nie oznacza, że nie będzie kolejnej edycji BB. Moim zdaniem to bardzo dobry ruch, że wiosną darują sobie BB trzeci raz z rzędu, a odpalają program z tego samego gatunku. Big Brother zapewne wróci jesienią 2020. Zresztą od początku powinien być emitowany raz w roku, co pokazały wyniki oglądalności szczególnie na początku tej edycji.

Dom WB został wystawiony na sprzedaż,więc wątpię w kolejną edycję, nie sprzedawaliby domu gdyby były plany kolejnej edycji za jakiś czas. A wątpię w to by wynajmowali inny dom na kolejne edycje
Dom został wystawiony na sprzedaż jakiś czas temu, mniej więcej w połowie programu. Nie wierzę, żeby wtedy podjęto na tyle wiążącą decyzję o rezygnacji z BB, że na jej podstawie została podjęta decyzja o sprzedaży domu. Należy pamiętać, że od samego początku dom jest wynajmowany, nie został specjalnie wybudowany na potrzeby BB. Ba,pod potrzeby BB nie został nawet jakoś specjalnie zaadaptowany.
Kontynuacja BB zależy od wyników finansowych i planów kierownictwa stacji, a póki co jak widać nie rezygnują z chęci zrobienia z TVN7 kolejnego dużego kanału.
Obrazek
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Malwina zostanie w programie, Ester wyjdzie, Wiktor przyjaciel oleje Malwinę wiedząc że Ester podgląda :lol: Malwi bierze szklankę wody i leje mu w twarz, żeby nie było z słodko to jeszcze Wiktor zalicza policzek i kopa w j... :lol: na koniec Malwina ogłasza że opuszcza program ;)
Chętnie zobaczę taki scenariusz :lol: :lol: :lol:
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

No niestety, trzeba wypić to piwo, którego się nawarzyło Malwinko, albo je ... wylać :lol:
Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że ona jakoś nie widzi w tym swojej winy, i nie padło słowo przepraszam ...
Ja wam mówię, powtórzycie moje słowa, to jeszcze Malwinę trzeba będzie za wszystko przepraszać :lol:
No kabaret ...

A tak serio, to podziwiam Ester, że w całej tej sytuacji potrafi zachować klasę.
Nie wiem czy umiałabym zachować zimną krew 8)

I jeszcze jedno.
Zamiast zapomnieć na chwilę o całej sytuacji i pogadać z Ester tak ogólnie o życiu,
to wszyscy nosy na kwintę, a siekierę to swobodnie można w powietrzu powiesić.
Przecież można byłoby porozmawiać z nią na tyle ciekawych tematów.

LIVE
Ester gotuje obiad dla wszystkich.
Pomaga jej Kamil :D
Ostatnio zmieniony 02 gru 2019, 15:59 przez mina2019, łącznie zmieniany 1 raz.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Bo jakbyście słuchali, to sami się zastanawiali o co chodzi, czy mogą z nią otwarcie rozmawiać, czy mogą o coś pytać i tak dalej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”