[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
MB89
Obserwator
x 287
x 158

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Pupilkiem jest Wiktorek Dyktatorek i to on ma już wygrany ten program. Produkcja już ustaliła swoją kolejność ma wygrać znajomy Mai Sablewskiej, ulubienicy Miszczaka.
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

MB89 pisze: 02 gru 2019, 19:11 Pupilkiem jest Wiktorek Dyktatorek i to on ma już wygrany ten program. Produkcja już ustaliła swoją kolejność ma wygrać znajomy Mai Sablewskiej, ulubienicy Miszczaka.
Każdy ogląda program i może samemu zawyrokować, komu produkcja wiele razy pomagała np. dokładając nominowanych, aranżując akcje prowokujące do wyjścia wygrywającą z ulubieńcem uczestniczkę lub odpowiednio montując odcinki.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 932
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

MB89 pisze: 02 gru 2019, 19:11 Pupilkiem jest Wiktorek Dyktatorek i to on ma już wygrany ten program. Produkcja już ustaliła swoją kolejność ma wygrać znajomy Mai Sablewskiej, ulubienicy Miszczaka.
Weź już się nie kompromituj. Większych głupot nie słyszałem.
A jak Kamil był nominowany tyle razy, za każdym razem prowadził prawie cały tydzien w głosowaniu i nagle w niedziele w cudowny sposób odchodziła osoba, która była na drugim miejscu, to było ok?
To jest dopiero ustawka ... :lol: :lol: :lol:
erzuli
Użytkownik
x 240
x 58

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: erzuli »

Miałam się nie udzielać na forum ale ta Malwina jest strasznie straszna ona wyśmiewa się z każdego i nawet z dziewczyny swojego przyjaciela jak sama mówi Wiktora. Teraz do Sandry tekst rzuciła: ciekawe jak oni się całują... Sandra na to co? ona wstała i tak pochyliła się żeby pokazać tą różnice wzrostu i mówi no ciekawe jak oni się całują... albo faktycznie biedna szukała w Wiktorze ojca swoich dzieci i teraz nie przeżywa tak jak mówi że co o niej myśli jej chłopak i bliscy tylko żal jej tyłek ściska...
MB89
Obserwator
x 287
x 158

[TVN/TVN7] Big Brother

Oczywiście, a dziewczyna Wiktora przyjechała od tak, aby pozwiedzać dom Wielkiego Brata, może jeszcze nie widziała takiego budynku. Do Kamila jeszcze nikt z rodziny nie przyjechał, a do Wiktorka najpierw braciszek a potem dziewczyna i kto tu jest promowany. Kamil jest tylko ich mięsem armatnim do wysyłania SMSów i zbierania kasy. Odpadnie przed FINAŁem, bo teraz pójdzie Malwinka.
MB89
Obserwator
x 287
x 158

[TVN/TVN7] Big Brother

Spiderman0409 pisze: 02 gru 2019, 19:17
Weź już się nie kompromituj. Większych głupot nie słyszałem.
A jak Kamil był nominowany tyle razy, za każdym razem prowadził prawie cały tydzien w głosowaniu i nagle w niedziele w cudowny sposób odchodziła osoba, która była na drugim miejscu, to było ok?
To jest dopiero ustawka ... :lol: :lol: :lol:
Ja się kompromituję. Dostrzegam pewne fakty. Kamil jest tam po to aby zbierać kasę dla TVNu.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 932
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

taaa..... a świstak siedzi i zawija w te sreberka... :lol: :lol: :lol:
MB89
Obserwator
x 287
x 158

[TVN/TVN7] Big Brother

Spiderman0409 pisze: 02 gru 2019, 19:26 taaa..... a świstak siedzi i zawija w te sreberka... :lol: :lol: :lol:
Jak ty tego nie dostrzegasz, to trudno, co zrobię. Zobaczysz na koniec!!!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

MB89 pisze: 02 gru 2019, 19:21 Do Kamila jeszcze nikt z rodziny nie przyjechał, a do Wiktorka najpierw braciszek a potem dziewczyna i kto tu jest promowany.
Do Kamila przyszła za to jego przyjaciółka z życia prywatnego - Ewa 😉 Nawet mieszkała z nim przez kilka tygodni programu.
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

erzuli - zgoda, ale wina jest obustronna, Malwina dała się wkręcić, poza tym wygodnie jej było przy Wiktorze i bezpiecznie, ale to on jej nawijał makaron na uszy dniami i nocami(czego nie widzieliśmy. Stanowili doskonały team w obgadywaniu, nawet mama zauroczona-przysłała dwa serniki i podziękowania za opiekę. Miała może poszarpane życie, ulubienicą moją nigdy nie była, ale bądźmy obiektywni dał jej wiele powodów, aby "Baśka" (miała fajny biust) poczuła się TĄ Baśką. Twierdził, że to tylko przyjaźń , ale, przyjaciel nie powiedziałby "gdyby nie Darek, to by wjechał, jak w zegarek" (o ile pamiętam). Broni się teraz tak, jak potrafi - foch + obgadywanie konkurentki. 8)
MB89
Obserwator
x 287
x 158

[TVN/TVN7] Big Brother

Karol pisze: 02 gru 2019, 19:37
MB89 pisze: 02 gru 2019, 19:21 Do Kamila jeszcze nikt z rodziny nie przyjechał, a do Wiktorka najpierw braciszek a potem dziewczyna i kto tu jest promowany.
Do Kamila przyszła za to jego przyjaciółka z życia prywatnego - Ewa 😉 Nawet mieszkała z nim przez kilka tygodni programu.
Owszem, i mi się to nie podobało. Ale do niego przyszła tylko Ewa, a do Wiktora jeszcze przyszedł brat, owszem był w pokoju zadania ale to zaliczyć.

BIG BROTHERa nie można już nawet obstawiać w STSie! A szkoda bo bym wygrał, obstawiając Wiktora który miał kurs 2.75
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 145
x 334

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Martynka śmieje się kretyńsko na wieść, że ludziom utrudnia się otrzymanie wizy, bo mogą przyjechać, a potem nie chcieć wracać do swojego kraju... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Też podzielacie jej zdanie, że to powód do idiotycznego śmiechu ??? :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
abc
Obserwator
x 904
x 268

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: abc »

Spiderman0409 - wszędzie wietrzysz spisek?, ile wysłałeś sms-ów, aby ten Kamil w końcu odpadł?, bo ja wiem ile wysłałem, aby został. 8)
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 932
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

ABC, to MB89 wietrzy spisek , a nie ja !! To dla niego wygrana Wiktora biletu i wejście dziewczyny jest ustawką !
Ja nie wierzę akurat w takie rzeczy...
U mnie to był sarkazm, szkoda , ze nie skumałeś...
MB89
Obserwator
x 287
x 158

[TVN/TVN7] Big Brother

Spiderman0409 pisze: 02 gru 2019, 19:52 ABC, to MB89 wietrzy spisek , a nie ja !! To dla niego wygrana Wiktora biletu i wejście dziewczyny jest ustawką !
Ja nie wierzę akurat w takie rzeczy...
U mnie to był sarkazm, szkoda , ze nie skumałeś...
Ja wietrzę spisek, jak tylko piszę jak będzie 15 grudnia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”