[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: oitnb61 »

Haha zwalili winę na Martynę i Sandrę, bo zamiast od razu polecieć do Malwiny, to się malowały. One teraz to przeżywają i w sumie mają dość.
Teraz w dupie mają Malwinę, która płacze i mają rację. Wczoraj dużo z nią siedziały i prosiły, żeby nie wychodziła.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

@oitnb61 Gdyby z was, ktoś robił złodzieja przez cały czas przed tłumem ludzi, to zapewne byście mu piątkę przybili.
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

krista pisze: 04 gru 2019, 0:32 @oitnb61 Gdyby z was, ktoś robił złodzieja przez cały czas przed tłumem ludzi, to zapewne byście mu piątkę przybili.
Cooo?

Kamil jaki żałosny teraz haha. Co za typek.
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

balarion pisze: 04 gru 2019, 0:21 @lukiluki ja mam tak, ze jak ktos wczesniej narobi chamstwa bez skrupulow, to nie potrafie patrzyc z litoscia. Ile ona dziadostwa Kamilowi narobila przez caly prograam... szkoda gadac. Az nie chce wymieniac.
No, ale tak obiektywnie rzecz biorąc, to najwięcej chamstwa bez skrupułów narobił innym Kamil ;) W końcu taką przyjął taktykę i sam uważa, że na tym polega ten program. Także to działa w dwie strony.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

oitnb61 pisze: 04 gru 2019, 0:57
krista pisze: 04 gru 2019, 0:32 @oitnb61 Gdyby z was, ktoś robił złodzieja przez cały czas przed tłumem ludzi, to zapewne byście mu piątkę przybili.
Cooo?

Kamil jaki żałosny teraz haha. Co za typek.
Nawiązałam do tej wypowiedzi:-"Haha co takiego biednemu Kamilkowi zrobiła? Cisnęła mu? I bardzo dobrze, to samo Kamil ciągle ubliżał Malwinie, a za plecami innych głaskał ją po głowie. Ja pierdziele...
lukiluki
Obserwator
x 223
x 284

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: lukiluki »

Malwina do Kamila, cam 1, ok. 00:18
Malwina: Po prostu u mnie jest inna mentalność. Jak wychodzę ze znajomymi nawet, zawsze na siebie uważamy. I tyle.
Kamil: Ale ja też uważam na znajomych, jak chcą pić, to piją. A później się opiekujemy nimi i tyle. Ciągniesz za
nogi, albo za włosy i do domu. I mamy taką mentalność ze znajomymi.
Nosz kuźwa, czy ten gościu nie mógł być taki przez cały program? Tylko dopiero jak się napije?
Akurat ze znajomymi mamy identyczne podejście. Baw się, jak chcesz, my cię i tak odholujemy do domu.
Jak się skompromitujesz, to tylko przy nas, a co się dzieje na wakacjach, zostaje na wakacjach.
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

Tak mi się właśnie zdawało że Wiktor kogoś mi przypomina :lol: :lol: :lol:
|
Screen Shot 04-12-19 001.JPG
|
Screen Shot 04-12-19 004.JPG
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3409

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

balarion pisze: 03 gru 2019, 23:58 oczywiscie, ze tak. Z reszta one wszytskie 3 do jednego wora. Kariera po programie jak u reszty: Mateusz oficjalnie zboczencem, Kleszcz bez dziewczyny, Anke z tej organizacji wywalili itd. Cos Pieknego :D :D
No tak. Bo przecież "Big Brothera" ogląda 10 milionów widzów, jego niesforni uczestnicy idąc ulicą są wytykani na ulicy palcami, a kobiety zwyczajnie uciekają przed Sławiną. :)

Co do Vasilisa, to nie bardzo rozumiem. Cieszyłoby Cię gdyby się rozstał z laską? A co Cię to obchodzi? :)
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

mina2019 pisze: 03 gru 2019, 22:05 Wiesz co @Agata_BB_2019, według mnie to może ze 2-3 osoby wiedzą gdzie są, a reszta ewidentnie pomyliła programy :lol:
Może zróbmy taką ankietę na forum - do jakiego programu powinni się zgłosić uczestnicy aktualnej edycji BB :lol:
Ja mam swoje typy :evil:
Wiktor mógł iść do Top Model. Nadawałby się
Malwina nigdzie no ani talentu ani figury modelki
Kamil do Mam Talent.
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

e tam, jak fagas zostawi Malwinie to sobie znajdzie jakiegos dziadka. Przeciez mowila ze lubi właśnie takich, miala takiego 65 latka i musiała go 4 godziny stawiać bo był impotentem ale takich luuubi. Pamietam jak to opowiadała fuuuu dobrze że jej dzieci nie znają polskiego... (chyba)
Millady
Obserwator
x 194
x 192

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Millady »

To z tym dziadkiem i Malwina to nie była wkrętka?
Tak mi świta, że ona dostała zadanie od WB żeby wkręcić mieszkańców w taka historie. Z reszta w tamtych dniach każdy miał w coś mieszkańców wkręcić.
„Czemu to widzisz drzazgę w oku brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?”
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Karol pisze: 04 gru 2019, 4:52 Co do Vasilisa, to nie bardzo rozumiem. Cieszyłoby Cię gdyby się rozstał z laską? A co Cię to obchodzi? :)
Cieszy mnie, ze istnieje sprawiedliwosc. A za swoj "pokaz" charakteru przez 2mies nie zasluzyl na nic innego. Moze ten nagly upadek na ziemie sprawi, ze wreszcie przyjda jakies refleksje, a nie ciagle pajacowanie w internecie, ze jest fajnie. Jest jeszcze mlody, moze wyjsc na ludzi- tylko jak glowy nie zmusi do myslenia, to nic z tego nie bedzie.
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

z ty dziadkiem to byla prawda, zadanie miala ze by się z nikim nie zgadzać, albo z Wiktorem mieli wkręcać ze sa razem
wir0s
Użytkownik
x 16
x 25

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wir0s »

Malwina - ameba która w loży szyderców w parze z Wiktorem tworzą idealny duet, który komentuje wszystko i wszystkich i ma prawo to robić, wara jak ktoś podważy ich słowa, oni nadają na tych samych falach, więc widzą wszystko po swojemu. Niestety ale bez Wiktoria, ona nie istnieje w tym programie i zastanawiające jest, jak taka osoba przeszła kastingi.

Wiktor - facet który na początku programu do ponad miesiąca był moim faworytem, lecz potem obgadując za plecami innych w swojej loży stracił wiele, uważam go za dobrze rozgrywającego człowieka, nie mającego swojego zdania, nawet jak myśli inaczej, to nie powie nic złego bo wie, że mogło by to mu zaszkodzić.

Kamil - osoba którą czasami można nienawidzić, ale dzięki jego zagrywkom, poznaliśmy twarze wielu uczestników. Potrafi wkurzyć i jest w tym dobry, ale będąc sobą (bardzo rzadko) pokazuje prawdziwego siebie i czy nam się podoba czy nie, robi ten program swoją rolą, jaką by nie przybrał danego dnia.

Martyna - jest sobą, jako jedyna w tym programie, niestety i to ona powinna wygrać ten program.

pomijam Sandrę bo dla mnie to rezerwowa i tyle.
Yurishka
Użytkownik
x 100
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Yurishka »

To z tym 65-latkiem nie było prawdą. To był wkręt. Nawet potem powiedziała, że tak naprawdę jej najstarszy partner miał 30+ lat. Ale najlepiej powatrzać ploty o nielubianym uczestniku, bo pasują do narracji niektórych tutaj. Nie przepadam za Malwiną i to od początku, ale nie będę jej przez to obrażać. To samo było z Madzią, kiedy gadała Olehowi, że była facetem i potem wiele osób powtarzało to jako prawdę i to z wielkim oburzeniem. Ręce opadają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”