[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

@oitnb61 no przecież to nie na serio

A dziś jest Barbary, jest w końcu Baska nie :lol:
bustram
Activist
x 84
x 1538

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

W I edycji miało to sens, bo większość z nich naprawdę lubiła się i byli rzeczywiście stęsknieni. Tutaj natomiast mamy do czynienia z kilkoma osobami w domu między którymi brak chemii z tak naturalnym jak truskawki zimą Kamilem na czele oraz grupą osób na zewnątrz tworzących nieprzyjemną atmosferę: Natan, Ewa, Mateusz, Gocha, Kacha itd. Chcą ich wpuścić po to, aby atmosfera (której i tak brak) całkiem siadła ? Moim zdaniem powinna wejść na koniec Madzia, aby poczuli zapach finału - potem finał i zapomnieć o tej wybitnie nieudanej edycji.
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

magdalienkaaa pisze: 04 gru 2019, 13:50
sweetwhisky007 pisze: 04 gru 2019, 13:07 Jak dla mnie Wiktor jest zwycięzcą.
Martyna fajna ale nudna.
Kamil strasznie sztuczny.
Wiktor w ostatnich dniach bardzo u mnie stracił, przez chwilę nawet chciałam, żeby wygrała Martyna, ale teraz jednak chyba znowu jestem za nim, chociaż cała ta sytuacja z Esther i Malwiną niestety mu bardzo zaszkodziła i najpewniej wygra właśnie Martyna albo Kamil.
ale dlaczego stracił? Co takiego niby zrobił? Ester to w koncu jego dziewczyna, są już ze sobą pare lat... widziałaś jaka zazdrosna była, płakała... to Malwina powinna się wstydzić, do zajętego faceta tak się przytulać. Wiktor poprostu zrozumiał swój błąd i głupio mu było, za dużo Malwinie pozwolił a o tym fagasie Malwiiny nie wspomnę, tylko mu współczuć 😅 Malwina widać że niezła kokietka

ja dalej wolę Wiktora od sztucznego aktora Kamila i sympatycznej ale nudnej Martyny
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Przypominam o ankietach:

Kto ma opuścić dom Wielkiego Brata w tym tygodniu?
viewtopic.php?f=100&t=12128
(prowadzi Kamil - 55 proc.)

Kto powinien zostać zwycięzcą BB, gdyby finał odbył się dziś?
viewtopic.php?f=100&t=12144
(prowadzi Wiktor - 53 proc.)
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Byli uczestnicy są pod domem BB 😅 coś się będzie działo jednak.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Jeżeli bombki są wyliczone to jeszcze potrwa zanim je skończą ;) WB kazał im się streszczać, ale wolno to idzie :P
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Natan, Natan, Natan... 🙂

Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 145
x 334

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

krista pisze: 04 gru 2019, 11:59 I fakt, Martyna z programu wyjdzie z kasą, Kamil z podniesioną głową i z klasą, a Wiktor ze swoim złotym biletem i podkulonym ogonem zaskoczony dlaczego nie wygrał :lol:
Martyna fajna ale nudna.
Zastanawiam się co Wy macie w głowach, że takie rzeczy piszecie. Martyna wygra ??? Martyna fajna ??? Chciałbym przeczytac JEDEN argument za tym. Trudno jest pojąc, co obecnie ludzie mają w głowach, że coś takiego piszą. I serio smutne to jest i tragiczne, a nie śmieszne... :o :o :o
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

semperadastra pisze: 04 gru 2019, 15:55
krista pisze: 04 gru 2019, 11:59 I fakt, Martyna z programu wyjdzie z kasą, Kamil z podniesioną głową i z klasą, a Wiktor ze swoim złotym biletem i podkulonym ogonem zaskoczony dlaczego nie wygrał :lol:
Martyna fajna ale nudna.
Zastanawiam się co Wy macie w głowach, że takie rzeczy piszecie. Martyna wygra ??? Martyna fajna ??? Chciałbym przeczytac JEDEN argument za tym. Trudno jest pojąc, co obecnie ludzie mają w głowach, że coś takiego piszą. I serio smutne to jest i tragiczne, a nie śmieszne... :o :o :o
Martyna jest fajna skromna dziewczyna, która nie udaje niczego. Ani swojego zachowania, ani swoich uczuć. Potrafi być zabawna. Proste i logiczne.

A Ty co nasz w głowie mówiąc, że to Kamil ma wygrać?
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Ale co jest takie smutne, że ktoś lubi Martynę i życzy jej zwycięstwa? Ja jakąś wielką fanką Martyny nie jestem, ale tak się składa, że Martyna jest aktualnie w TOP 3, a w finale może się wiele zdarzyć ;)

Tak samo mogę napisać, że nie wiem jak można lubić słabego aktorzynę Kamila i smutne to jest, że taki nędzny prowokator ma w ogóle jakiś fanów. Tylko po co?
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 932
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Martyna fajna ale nudna.
ciekawe co Ty masz w głowie pisząc takie teksty :angry:
Czy wszyscy mają lubić tą samą osobę co Ty ????? :angry:
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Przecież dla niego to Kamil jest bogiem i zachowuje się jak jego fanatyk, na co macie dowód. Ja bym bardzo życzyła wygranej Martynie, a nawet Sandrze. I szczerze wierzę, że Malwina będzie w finale, a Kamil nie.
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

Dla mnie też Martyna nie jest fajna. Brakuje jej osobowości , intelektualnie to już w ogóle dramat. Jest w niej jakaś ociężałość, te wolne kojarzenie czy leniwe snucie się po domu. Nie znam w realu osób ,które by jej kibicowały.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 932
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Podobnie, jak wiosną, można nagrać wiadomość dla wybranego mieszkańca.

krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Martyna fajna ale nudna.
Nie napisałam że Martyna fajna, nawet nie była i nie jest moją faworytką. Czytasz wszystko czy tylko posty do których można się doczepić :( nie okazuj w ten sposób co ty masz w głowie bo raczej logicznie nie myślisz. Napisałam jak realnie widzę finalistów, a czy chcę żeby tak było, raczej nie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”