[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
kamilefverlund
Użytkownik
x 73
x 47

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilefverlund »

a tymczasem o około 23:30-30 bb4 Wiktor myślał, że Ewa wejdzie do 16tki na początku i że ja poznał, a Kamil zaskoczony... (według mnie udaje)... no tak, taki reality show...

i Malwinę też poznał... że gdzieś byli razem czy coś

Martyna o tym wiedziała, a ona sama "tylko" Mateusza.
kamil2505
VIP Expert
x 20
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Dzisiejsza "Arena" bardzo słaba.
Rozumiem, że nie ma dziś nominacji i czymś chcieli wypełnić program, ale zagrywka z wyjściem Sandry była mega słabym rozwiązaniem.

Jak to możliwe? Pytają internautów na instagramie czy Sandra powinna być w finale, a przecież widzowie, którzy głosowali smsowo zdecydowali - ma wyjść Malwina, potem był Kamil, a na końcu Sandra mając zaledwie 10% głosów. Głosy smsowe są mniej ważne od instagramowych? To po co głosować i wydawać kasę na smsy? Mało tego - po co wpuszczają uczestników w trakcie edycji skoro potem pytają czy powinni być w finale?

Do tego wczorajsza akcja z Kamilem. Przeszło to kompletnie bez echa. A czym to się rożniło od rozmowy Bartka z Wiktorem o nominacjach? Tamten musiał od razu wylecić. W tym przypadku nawet o tym nie wspomniano. Zapomnieli, że cześć widzów ma dostęp nie tylko do odcinków o 20:00 w Siódemce? Kamil powinien tak samo wylecieć jak Bartek przed tygodniem.

Niestety, ale ta edycja jest naprawdę kiepska. Nie wiem czy już nie dogoniła poziomem tych z Czwórki.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
kuba26
Użytkownik
x 20
x 66

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kuba26 »

Ja myślę, że Martyna tam zwariuje. Wiktor i Kamil jadą po wszystkich uczestnikach, a ona nie wie co ma mówić...
Ostatnio zmieniony 09 gru 2019, 0:44 przez kuba26, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

kamil2505 pisze: 09 gru 2019, 0:14 Jak to możliwe? Pytają internautów na instagramie czy Sandra powinna być w finale, a przecież widzowie, którzy głosowali smsowo zdecydowali - ma wyjść Malwina (...)
Głosy smsowe są mniej ważne od instagramowych?
To właśnie Instagram zadecydował, że Sandra ma wejść do programu (zajęła drugie miejsce, pierwsze Bartek), a nie widzowie głosujący SMS, którzy głosują WYŁĄCZNIE NA NOMINOWANYCH. Dla porównania Bartka wybrali mieszkańcy (podobnie jak internauci). Czy uważasz, że to też była "slaba" zagrywka produkcji, że dała głos komuś innemu? IG dał jej mandat uczestniczki, IG miał prawo go odebrać. 🙂

Byli mieszkańcy wpakowali Sandrę na minę, bo to raczej dzięki nim zawitała do ankiety, chociaż niektórzy z nich byli w programie krócej od niej - patrz: Ola :lol:
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

Moim zdaniem Kamil byłby już poza programem, gdyby nie pomoc produkcji. Skoro przegrywał z taką Ewą czy Sandrą to jednak jego popularność jest dużo mniejsza niż chcieliby jego zwolennicy. Ktoś powinien wypisać historię tych szczęśliwych ''przypadków'', które ratowały Kamila :lol: Nie rozumiem dlaczego wola widzów , którzy płacą za głosowanie smsami jest mniej ważna niż darmowe głosowanie internautów ? Tylko 10 % głosujących chciało odejścia Sandry. No, ale wtedy lecieć powinien Kamil więc produkcja zafundowała nam kolejną żenującą akcję.
K42200
Użytkownik
x 56
x 23

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: K42200 »

kamilefverlund pisze: 09 gru 2019, 0:06 a tymczasem o około 23:30-30 bb4 Wiktor myślał, że Ewa wejdzie do 16tki na początku i że ja poznał, a Kamil zaskoczony... (według mnie udaje)... no tak, taki reality show...

i Malwinę też poznał... że gdzieś byli razem czy coś

Martyna o tym wiedziała, a ona sama "tylko" Mateusza.
Podczas fazy castingowej kandydaci mają różne zadania w grupach, stąd też niektórzy mieli okazję poznać się już wcześniej - także w poprzedniej edycji była o tym mowa.
Co do dzisiejszej areny to rzeczywiście jest mi szkoda Sandry, bo publiczność zagłosowała inaczej, jednak w ostatnim czasie trochę odpuściłam oglądanie BB, stąd też nie zdążyłam się do niej jakoś bardzo przywiązać.

Bardzo lubię Martynę, jest taką fajną, swoją dziewczyną. Na pewno dogadałybyśmy się w świecie realnym.

Poza tym ogromne BRAWO dla Martyny i Sandry za ten piękny, choć trochę pod presją, gest! Ja na pewno bym się nie odważyła.

Kamila całkiem lubię, nie przeszkadza mi w żadnym stopniu i nie miałabym nic przeciwko, gdyby pokonał Martynę. Irytuje mnie jedynie Wiktor - nie przepadam za jego sposobem wypowiedzi, ciągłym przytakiwaniem rozmówcy, w środku edycji stawiałam go wysoko, jednak ciągłe obgadywanie reszty z Malwiną trochę zweryfikowało moje typy.

1. Martyna
2. Kamil
3. Wiktor
mina2019
Obserwator
x 115
x 204

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: mina2019 »

@kuba26 zgadzam się z tym, że Martyna nie wie co ma mówić, jak zwykle zresztą ...
I zgadzam się też z tym, co napisałeś w pierwszej wersji posta (ale to usunąłeś), że Martyna traci ...
Ona praktycznie przez cały program nie bardzo wiedziała co ma mówić.
To jest osoba, która doszła do finału wyłącznie dlatego, że była mdła, niezauważalna, stąd też brak nominacji.
Każdy z uczestników wolał nominować i usunąć osobę bardziej wyrazistą i konkretną.
Kamil jej trafnie powiedział, że przez cały czas szukała w programie atencji ...
Tak też ją tak odbieram, cały czas ja, ja, ja ...
Poniżej rozmowa

https://streamable.com/aak5b

Poza tym mnie również, jak co niektórych forumowiczów, też już nie bawi bywanie na forum, bo zrobiło się nieciekawie.
Czekam tylko na ostatnią arenę i na szczęście koniec tego cyrku :lol:
Kto wygra - jest mi to obojętne, byle nie Martyna ;D
Mimi29
Użytkownik
x 17
x 51

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mimi29 »

semperadastra pisze: 08 gru 2019, 23:03 Nie wyobrażam sobie tej edycji bez Kamila. Mozna go lubić, można go nie lubić. Ale nalezy mu oddać, że był motorem napędowym całej edycji... :)
Nie jestem przekonana. Po prostu okropnie był promowany a wyrazistych postaci było wiele.
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska »

Moje typy do wygranej
Wiktor
Kamil
Martyna
Hopeless
Użytkownik
x 2
x 10

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Hopeless »

Najbardziej mnie cieszy fakt, ze odpadla Malwina, to osoba ktora od poczatku byla dla mnie jedna z najslabszych uczestniczek tej edycji. Malwina wiecznie narzekala, obgadywala, zaminusowala u mnie tez tym iz nie znala zadnych faktow o wojnie w Wietnamie. Szkoda mi troche Sandry, bo dziewczyna wyrozniala sie pozytywnie na tle Martyny i Malwiny. Wolalbym widziec Sandre od poczatku edycji niz pare innych, nijakich uczestniczek. Moim faworytem na zwyciezce jest albo Martyna albo Wiktor, jest mi to obojetne ktore z nich, bardziej mi zalezy aby Kamil nie wygral, bo chce poczytac komentarze fanow Lemieszewskiego po przegranym finale. ;D
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

no pewnie ze bez Kamila byloby nydno bo wszyscy by zyli w zgodzie i nie było by kłótni a to jest jednak program TELEWIZYJNY i ludzie nie chcą oglądać sielanki. W prawdziwym życiu taki Kamil jakby się ciagle wszystkim stawiał to szybko zostałby wyeliminowany z towarzystwa a tutaj są zamknięci a ludzie chcą oglądać jak coś się dzieje a takie kłótnie są ciekawsze nawet od najciekawszego zadania tygodniowego.
Trochę to smutne że nie można być wyrazistą postacią bez kłótni. 8)
Yurishka
Użytkownik
x 100
x 37

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Yurishka »

Jak chciałabym, żeby było:
1. Wiktor 2. Kamil 3. Martyna (wolałabym Sandrę)

Jak myślę, że będzie:
1. Kamil 2. Martyna 3. Wiktor
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 634
x 3194

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Dominika19 pisze: 09 gru 2019, 0:54 Nie rozumiem dlaczego wola widzów , którzy płacą za głosowanie smsami jest mniej ważna niż darmowe głosowanie internautów ? Tylko 10 % głosujących chciało odejścia Sandry. No, ale wtedy lecieć powinien Kamil więc produkcja zafundowała nam kolejną żenującą akcję.
Nie bronię ani Kamila ani Sandry, jednak ustalmy fakty:
1. Z trójki nominowanych w ostatnim tygodniu to Malwina, a nie Kamil zebrała największą liczbę głosów SMS/decyduj.online, także nie widzę tu podstaw, by twierdzić, że teraz także jest chroniony przez produkcję;
2. Sandra została wskazana przez byłych mieszkańców Domu Wielkiego Brata jako ta, która nie zasłużyła na finał - co pokazano w "Arenie". Raczej to dzięki nim Sandra trafiła do ankiety IG.
3. Jeśli darmowe głosowanie na Instagramie nie jest ważne, Sandra nie powinna znaleźć się w programie. Napisałem już w poprzednim poście, że internauci spośród trójki proponowanych uczestników, najchętniej wskazali Bartka i Sandrę, Ewelina była na trzecim miejscu. Sandra weszła z automatu zaraz po tym, jak mieszkańcy na podstawie niemych wizytówek zaprosili do programu Bartka. Tu też widzowie nie mieli nic do powiedzenia 😉
4. Regulamin głosowania mówi, że głosy SMS/decyduj.online dotyczą nominacji i wyboru zwycięzcy, a nie dodatkowych twistów typu 'wilczy' czy 'złoty' bilet 🙂

PS. Już wczoraj po programie oddałem głos na Wiktora, także Kamil nie jest moim faworytem. Nawet zamiast Martyny, w finale bardziej widziałbym Sandrę 😉
martuska
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: martuska »

Kamil ma najwiekszy elektorat negatywny dlatego nie wygra Poza tym w pewnym sesie jako aktor i tak jest wygranyi najprawdopodobniej najwiecej skorzysta na tym programie
Moim faworytem jest Wiktor uwielbiam jego poczucie humoru i umiejetnosc obserwacji zachowan ludzkich uwazane przez niektorych jak obgadywanie
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

To nieprawda, że tylko Kamil robił show, bo było kilka wyrazistych osób - np. Dawid, Karolina, Gośka. Zaszkodziło proramowi to, że właśnie te osobowości zaczęły ze sobą ostro rywalizować ( przede wszystkim Kamil i Dawid ). Rozpoczął się konflikt nadmiernie podsycany przez produkcję, która zamiast skierować tę energię w kolejne zadania, wolała ich skłócać coraz bardziej i nie reagować na agresję. Jak się to skończyło - wiemy: wyrzucono wyrazistych, zrobiono z Kamila uciśnionego bohatera, a pozostawiono cienie w rodzaju Malwiny czy nijaką Martynę. Paradoksalnie Kamil tę edycję niby ciągnął, a tak naprawdę zdominował i zniszczył. Kibicuję Wiktorowi w dalszym ciągu, chociaż zawiódł mnie tym chorym związkiem z Malwiną. Od razu przeczuwałam, że się tym pogrąży. Niby pilnował, żeby nie przekroczyć granicy intymności pomiędzy nimi, ale to i tak było zbyt dużo. Ona była dość nachalna, ale on się też słabo opierał. Cenię go za dystans do siebie i świata, specyficzny humor, inteligencję i opanowanie. Martyna jest dla mnie nie do przyjęcia - mówi tylko o sobie i Rafale, bez przerwy powtarza te same historie, nudna do bólu. Ani inteligencji, ani uroku, tylko naiwność, która mnie akurat drażni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”