[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saba397 »

Tak to jest jak edycję zaczyna się trzynastego pechową liczbą. Wczoraj dodatkowo był piątek trzynastego więc koniec dnia mieli zapachowo :D
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: sweetwhisky007 »

przeciez Kaśka ma większą buzię od Goski i taki gruby głos. Ja tam nie mam problemu z ich odroznieniem.
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: typeO »

Wszystko się jutro okaże. Mimo wszystko oddam głos na Wikiego. On by był dla stacji wygodnym zwycięzcą. Nie rozumiem tej polityki niszczenia go przez ostatnie tygodnie. Niby Kamil ma psychofanów, ale jest nieprzewidywalny - może im wykręcić jakiś numer. Z kolei bezbarwna Martyna to żadna reklama stacji. Ona sama sobie z sobą nie radzi, a co dopiero ze zwycięstwem. Nie rozumiem argumentu, że jej by się wygrana najbardziej przydała. Co to jest - akcja charytatywna? Chyba nie oto chodzi w konkursie. To będzie największe nieporozumienie, jeśli Martyna wygra. Okaże się, że wystarczy być nikim i to zapewnia sukces. Proponuję następną edycję samych Martynek - będzie naturalnie, bez gierek, tylko kto to będzie oglądał.
Dominika19
Użytkownik
x 611
x 224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dominika19 »

Naprawdę Martyna na 1 miejscu byłaby żenującym zwieńczeniem edycji. Z drugiej strony dowodem ,że dzięki głosowaniom negatywnym w ciągu edycji prześlizgują się osoby , które nie budzą kontrowersji, ale nie mają też realnego poparcia ludzi.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 994
x 386

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Dejmian »

Wielka Siostra dzisiaj bardzo rozmowna na streamie. Powiedziała mieszkańcom, że cieszy się, że wreszcie, po 3 miesiącach finaliści wyjdą z domu. :D
11 lat na forum! :)
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Martyna zwyciężczyni o której sie zapomina pię minut po finale, i tak własnie moze być zapomnieć o tej edycji i tej zwyciężczyni jak najszybciej ;)

Tymczasem Madzia dla Pudla mówi ze ma dość sporu na linii Milex Oleh i że została w to wmieszana... Jakoś nie zaprzeczyła że Oleh uderzył tego Milexa, czyli coś na rzeczy faktycznie było. Szkoda mi jej.
https://www.pudelek.pl/magda-wojcik-kom ... 961260673a
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kati33 »

sweetwhisky007 pisze: 14 gru 2019, 0:30 jaka ta Ewa jest flegmatyczna, zupełne przeciwieństwo Kamila, widać wystarczy mu ładna buzia 😉
Tez jestem zdziwiona , ze Kamil sie nia interesuje. Dzisiaj ogladalam powtorke Top Model i ona tez chciala zostac modelka. Nie pokazali jednak jej wystepu, bo pewnie nie byla dla jury interesujaca.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 932
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Siostra już na luzaku :lol: :lol:
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 145
x 334

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: semperadastra »

Za to Marlena jest w związku z Łukaszem !!! :)
[ Spoiler ]
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
PrzyczajonaSurykatka
Użytkownik
x 109
x 393

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: PrzyczajonaSurykatka »

Prawie w ogóle już nie śledzę BB, bo mam wrażenie, że od dłuższego czasu nie ma już w tym programie "reality" - zostało tylko "show", w dodatku dość kiepskie. Więc chyba nie powinnam zabierać głosu w dyskusji, ALE... ;)

Nadal najbardziej kibicuję Wiktorowi, bo - mimo paru słabszych momentów - w ostatecznym rozrachunku jest fajnym, ciekawym i bystrym gościem z dużą dozą poczucia humoru, więc byłby godnym zwycięzcą. O Kamilu się rozwodzić nie będę, bo swoje zdanie na jego temat już tu wyrażałam, i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Nie wydaje mi się, żeby jego postawa i zachowanie przez te 3 miesiące zasługiwały na nagrodę w postaci pierwszego miejsca, ale jeśli "widowcy" akurat kogoś takiego pragną wynieść na piedestał, to niech mają - już mi się w kwestii Kamila (i właściwie całego programu) włączył solidny whateveryzm. Co do Martyny - może i nie jest materiałem na gwiazdę TVN, ale nic strasznego by się nie stało, gdyby to ona zgarnęła kasę - Kamil i Wiktor już i tak swoje w tym programie ugrali: ten pierwszy ma swoją sektę wiernych kamilian, a po programie może dostanie wymarzoną rolę w "Na wspólnej", zaś ten drugi pewnie poprowadzi jakiś program modowy z Sablewską. ;)

P.S. Ktoś tu wcześniej pisał, że Ewa zupełnie nie pasuje do Kamila, ale według mnie jest zgoła inaczej - Kamil to taki typ faceta, który ma potrzebę wiecznej atencji i bycia w centrum zainteresowania, dlatego jego dziewczyna musi go traktować jak pępek świata, komplementować, robić do niego maślane oczka i chodzić za nim jak wierny piesek. A trzeba przyznać, że Ewa perfekcyjnie się wpasowała do tej roli usłużnej adoratorki (czy faktycznie jej na nim zależy, czy tylko jest łasa na "fejm", to już inna kwestia). A tak przy okazji - dlaczego pąkla Kamila wystylizowała się nagle na klona tego znajomka Madzi, Milexa? Ciuchy chyba zresztą też podkradła od Magdy Wójcik... 🙃
"Never put in writing something you wouldn't say out loud."
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Coś się dzieje teraz. Kazali mieszkańcom dokonać jakiegoś wyboru, muszą siedzieć w pokoju telewizyjnym.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Na nudy puścili im pierwszy odcinek.
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 »

Wielki Brat dał mieszkańcom jeszcze chwilę na podjęcie jakiejś decyzji. Ciekawe jakiej.
Tymczasem finaliści oglądają odc.1
Ostatnio zmieniony 14 gru 2019, 19:12 przez Saba397, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to kolejność Karoliny z tego odcinka, która byłą by jakimś twistem i wpływ na trójkę.
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Tak ostatni będą pierwszymi ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”