[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Dejmian pisze: 28 kwie 2019, 21:50
Gurson pisze: 28 kwie 2019, 21:49 Zwróciliście uwagę, że Iza zwana "Ciotką" ma dość spore poparcie od widzów?
Nie dziwi mnie to. Obrała najprostszą strategię. Cicha, bezkonfliktowa i tak sobie dojdzie pewnie daleko.
Głosuje sie przeciwko danej osobie, jakby zestawili ja tylko z Madzią czy Bartkiem to by i mogła nawet 90% dostać. A tak głosowali Na Kasie Łukasza bo to irytujące postacie według ludzi, a Iza jest cieniem, tak jak mówie ma szanse na odpadkę wtedy gdy bedzie sama z inna osobą lubianą dodatkowo nominowana.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

viewtopic.php?f=100&t=11482

Ankietę czas zacząć 🙂
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Moje refleksje po dzisiejszym odcinku.

1. Rozumiem, że to z chłopakiem Juszes to ma być wędka, którą ściągną trochę "nadprogramowych" widzów z Areny na środek tygodnia. W sumie niezły pomysł. Nieszczególnie uczciwy w stosunku do reszty uczestników, ale moim zdaniem ten formacie właśnie chodzi o wystawienie uczestników na różne próby...

2. Co do immunitetu dla Decybel... Szczerze nie wiem, co nimi powodowało? Chyba zwykła sympatia, chęć ocalenia ewentualnego sojusznika, a może jakaś solidarność świeżaków? Jedno jest pewne. Na krótką metę bardzo sobie zaszkodzili. Część głosów, by pewnie została oddana na nią i któryś z nich może by uniknął nominacji. Może nawet obydwoje i wówczas nominowani byłyby tylko Juszes i Kasia.

3. Nominacje. Juszes i Kaśka są teraz w ewidentnej mniejszości. I właściwie są pewniakami, co tydzień, jeśli chodzi o nominacje. Igor i Radek tak szybko nie odpuszczą. Nie wiem właściwie na ile wejście chłopaka Juszes może coś zmienić. Musiałby mieć chyba strategie wyoutowania Oleha i zrzucenia na niego gniewu grupy. Innej możliwości za bardzo nie widzę. W przeciwnym razie za tydzień może dojść do nominacji: Juszes-Paweł, czemu bym się w sumie nie dziwił.

4. Odejście Łukasza. Cóż, prędzej, czy później musiało do tego dojść. Chcę wierzyć, że odpadł nie tylko z powodu homofobii, ale głównie przez swoje dramy, intrygowanie, lenistwo i brudasowość. Myślę, że naprawdę się mocno pogrążył w ostatnich tygodniach od czasu odejścia Maćka. Dla mnie to trochę przypadek Marchwi, która też raczej przegrała z Brodą na własne życzenie, zrażając do siebie ludzi swoim dziwacznym zachowaniem.
qmate
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 0:09
x 158
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qmate »

Ludzie, piszecie że wejście chłopaka Justyny jest niesprawiedliwe i będziecie głosować na Justynę.
A głosowanie za odpadnięciem Justyny będzie sprawiedliwe? Przecież ona nie miała wpływu na to, że jej chłopak się tam pojawi.
BartekBBfan
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 27 mar 2019, 0:14
x 78
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartekBBfan »

SuzannaM pisze: 28 kwie 2019, 21:52 Obecnie nie mam nic przeciwko Justynie, ale za niesprawiedliwą akcję z wprowadzeniem jej chłopaka dostanie ode mnie ze 30 głosów. Mam nadzieję, że odpadnie.
Ej zaraz. Ale czy to ze jej facet wchodzi to jej wina? Narzekacie na to, ze nominacje niektórych uczestników są bezpodstawne. Tak samo jak głosy SMS takich widzów jak ty. Głosuje się na tych ludzi, na których ma się powod a sam napisałeś ze nie masz nic przeciwko niej. Ale oczywiście, lepiej trzymać Kubę idiotę który nawet do siebie nie ma szacunku a wielkiemu bratu zrobił mega jazdę. Brawo :)
SuzannaM
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:47
x 71
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SuzannaM »

tamianka pisze: 28 kwie 2019, 21:55
SuzannaM pisze: 28 kwie 2019, 21:52 Obecnie nie mam nic przeciwko Justynie, ale za niesprawiedliwą akcję z wprowadzeniem jej chłopaka dostanie ode mnie ze 30 głosów. Mam nadzieję, że odpadnie.
trochę bez sensu, to nie jej wina i nie ma na to wpływu, więc karanie jej za to jest dziwne?
To forma wyrażenia tego, że nie zgadzam się na takie niesprawiedliwe ruchy. Justyna ma teraz nad nimi wszystkimi przewagę, bo będzie mieć najbliższą osobę obok i tak nie powinno być!
MaciekRS
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 17 wrz 2017, 16:13
x 91
x 28

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciekRS »

Uff, nareszcie Łukasz odpadł.
Zawiodłem się mocno na Ohme że wyskoczyła z homofobią. Łukasz odpadł przez swoje zachowanie rozwydrzonego dziesięciolatka i nie miało to nic wspólnego z jego seksualnością.
ditt
Użytkownik
Posty: 100
Rejestracja: 08 lip 2018, 20:20
x 671
x 141

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ditt »

Radek wcześniej 5 razy nominował Łukasza i jestem pewien, że gdyby dzisiaj Łukasz został, Radek nominowałby go po raz szósty.
To, że dzisiaj Radek nominował Kasię i Justynę, w ogóle mnie nie dziwi - on dużo lepiej dogaduje się prostactwem typu Igor, Kuba, Magda Z., niż z inteligencją (Kasia, Justyna, Łukasz) - bo po prostu ciągnie swój do swego. :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Reakcje na wyniki:

Kuba - udaje, że go nie rusza nominacja.
Radek - megaszczęśliwy, że zero. Zaskoczony wyraźnie.
Andżela - udaje, że jej nie rusza nominacja. Sądziła, że więcej dostanie niż 4.
Igor - wyraźnie zirytowany nominacją dla Andżeli. Niezbyt go ruszyło zero.
Oleh - nie ruszyły go dwie nominki.
Madzia - żartuje sobie z tej jednej nominki.
Kasia - spodziewała się i żartobliwie to potraktowała.
Iza - szok totalny, że zero zupełnie się nie spodziewała.
Bartek - niby żartuje, ale zaniepokoił się dwiema nominkami moim zdaniem.
Juszes - spokojnie to przyjęła. Wie, że przejęła przygotowane głosy na Łukasza.
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »


damianus pisze:Dzisiaj prowadzący jak zwykle najgorsi. Jeden nie zna imion, druga gada o tym że Łukasz odpadł przez homofobie, trzecia robi pokazówki z bananami.
No Ohme się nie popisała. Myślałam, ze jest mądrzejsza...

Majk87 pisze:
Gurson pisze: 28 kwie 2019, 21:49 Zwróciliście uwagę, że Iza zwana "Ciotką" ma dość spore poparcie od widzów?
Widać głosujący nie głosują na ludzi którzy wzbudzają nijakie słabe emocje. (Iza, Oleh)
Montaż w tv też swoje robi.
Gdyby pokazali w odcinku Oleha tak jak widzą go na playerze to myślę, że miałby więcej procent.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
Oleh
[ Spoiler ]
SuzannaM
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:47
x 71
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SuzannaM »

BartekBBfan pisze: 28 kwie 2019, 22:00
SuzannaM pisze: 28 kwie 2019, 21:52 Obecnie nie mam nic przeciwko Justynie, ale za niesprawiedliwą akcję z wprowadzeniem jej chłopaka dostanie ode mnie ze 30 głosów. Mam nadzieję, że odpadnie.
Ej zaraz. Ale czy to ze jej facet wchodzi to jej wina? Narzekacie na to, ze nominacje niektórych uczestników są bezpodstawne. Tak samo jak głosy SMS takich widzów jak ty. Głosuje się na tych ludzi, na których ma się powod a sam napisałeś ze nie masz nic przeciwko niej. Ale oczywiście, lepiej trzymać Kubę idiotę który nawet do siebie nie ma szacunku a wielkiemu bratu zrobił mega jazdę. Brawo :)
Czemu zwracasz się do mnie w związku z narzekaniem na powody nominacji podczas, gdy nigdzie na to nie narzekałam? Z łaski swojej kieruj to do osób, których to dotyczy.
Kuba również mnie irytuje, ale on przynajmniej jest tam na sprawiedliwszych warunkach niż Justyna.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

ditt pisze: 28 kwie 2019, 22:03 Radek wcześniej 5 razy nominował Łukasza i jestem pewien, że gdyby dzisiaj Łukasz został, Radek nominowałby go po raz szósty.
To, że dzisiaj Radek nominował Kasię i Justynę, w ogóle mnie nie dziwi - on dużo lepiej dogaduje się prostactwem typu Igor, Kuba, Magda Z., niż z inteligencją (Kasia, Justyna, Łukasz) - bo po prostu ciągnie swój do swego. :)
Kaśka inteligencja :lol: :lol: :lol:
Syfiarz, nierób, żarłok, każdego tylko obgaduje, knuje non stop intrygi i matkę umierająca zostawiła- to jest inteligencja, leże i kwicze :lol: :lol:
BartekBBfan
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 27 mar 2019, 0:14
x 78
x 259

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BartekBBfan »

O f*ck jestem w tak ciężkim szoku!!
[ Spoiler ]
Jak tak ku*** można? Osobiście teraz wysyłam skargę czy jakiegoś maila do TVN7 i do ekipy BB. Ktoś się dołącza?
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Uczestnicy nasłuchują czy ktoś nowy nie idzie :lol:

Zawiedziona jestem bardzo tym, że Oleh został. Madzia niestety na za dużo im pozwala.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości