[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
zetmarek
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:39
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetmarek »

Oleh wydaje mi się najbardziej bezbarwny, to taki właśnie ślizgacz. Bartek prawie tak samo, pomijam te jego prostackie ekscesy poalkoholowe, bo ileż się tym można fascynować. Status Izy wg mnie jest nieco inny. Ona nie jest bezbarwna, ma w sobie coś w rodzaju mądrości i zdystansowania, co jest zapewne skorelowane z wiekiem. Faktycznie o osobowości klasy choćby zbliżonej do Manueli można sobie pomarzyć i finał nie zapowiada się ciekawie.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Na obecną chwilę jeszcze nie mam osoby która powinna wygrać ten program, czegoś mi tam brakuje, po odpadnięciu Radzia może tam się sporo zmienić i wtedy może, ale pewna nie jestem, coś się zmieni w pozytywnym znaczeniu co pokaże faktycznie jaki kto jest. Facet blokuje niektórych uczestników, miły jest tylko wtedy jak ma w tym jakiś cel.

Oleh to ogromne nieporozumienie, od początku programu tylko "jest" i nic więcej, rola "ślizgacza", "kombinatora" i "amanta" to wszystko co pokazał w programie.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Najgorsze co by mogło być dla programu to w finale Kaśka i Łukasz. To był by dowód na to, ze ludzie doceniają kompletne nieróbstwo, brak jakichkolwiek ambicji, knucie, obgadywanie, szczucie na innych, wywyższanie się i płacz na pokaz. Jeśli za te wartości wyżej wymienione osoby miałyby być docenione, to koniec świata:) choć jak już dziś Kaśka odpadnie- to sytuacja będzie opanowana, oby.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Niestety, patrząc w taki sposób to wszystkich uczestników dysklifikuje :)
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

krista pisze: 19 maja 2019, 14:07 Niestety, patrząc w taki sposób to wszystkich uczestników dysklifikuje :)
Masz racje, na każdego coś się znajdzie. Tylko ja np nienawidzę w ludziach takiego zachowania jak wywyższanie- a to tylko slodziakow wyróżnia.
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

No tak Lukania trzeba zostawic, poniewaz on wnosi tyle do programu ze spi rano, popoludniem, wieczorem i w nocy, takze uwielbiam to ogladac buhaha buhaha

A stwierdzenia Madzi ze jak Radek i Bartek juz chca isc do domu, poniewaz tesknia za rodzina. To jest naprawde idiotyczne myslenie OMG. Wiadomo ze sie teskni za dziecmi , zona , czy kobieta wiec to chyba szczere i normalne stwierdzenie. Kazdy bedac tam juz 2 miesiace chce dojsc do finalu, a ze teskni i mysli jak tam synowi poszlo na koniec roku to chyba normalne. To ze Madzia obawia sie wyjscia, niewiadomo czemu , to ze nie czeka na nia maz dzieci czy nawet facet , to raczej kwestia doboru jej towarzystwa i wiecznego balangowania, widac jakie ma priorytety.
Agata_BB_2019
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2019, 19:28
x 339
x 33

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Agata_BB_2019 »

Jeżeli to offtop, to skasuję, ale Żaba z opowieści Bartka wygląda tak:

(~0:21)
https://www.youtube.com/watch?v=kj6Bxy2Prg0

:D :D :D
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

tinsel pisze: 19 maja 2019, 13:02 Szczerze mówiąc, jak słyszę 100 raz, że Madzia się boi wyjścia z programu, bo nie wie czy na zewnątrz ma jeszcze rodzinę i znajomych, czy już się wszyscy od niej odwrócili to mi ręce opadają...
Ja proponuje by została od razu do końca kolejnej edycji :lol:
kara
Użytkownik
Posty: 187
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:46
x 90
x 100

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kara »

wiatriwoda pisze: 19 maja 2019, 13:14 Gdyby Madzia troche tylko pomyślała, to powinna dać do zrozumienia Olehowi by nie głosował na Łukasza, ale ona tego nie zrobi, a on chętnie na niego zagłosuje.
Nie rozumiem czemu Olek mial by nominowac np Igora, czy Radka , a nie nominowac Lukasz hmmmmm, to bylo by wtedy strasznie falszywe. Przeciez od poczatku bardziej lubi tamta grupe niz Lukasza. To ze Madzia uwielbia Lukasza to nie znaczy ze on tez ma uwielbiac . Wystarczy ze dla niej akceptuje to czego nie lubi jak np. Robienia dram , mazania sie jak dzidzia, wiecznego umeczenia i spania.......
Ja tez znam geji i czasem ich zachowanie mnie poprostu irytuje, podobnie jak niektorych dziewczyn, ktore zachowuja sie jak rozkapryszone 6 latki ale jak sie zwroci uwage innej orientacji to odrazu homofob OMG
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tylko z powodu tego, że skoro jest tak oddany Madzi i jak mówi wszystko dla niej, to czemu ma nominować najbliższego przyjaciela swojej wielkiej miłości.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Właśnie, on chce dla niej jak najlepiej a Madzia się czuję najlepiej jak jest Łukasz, ahahah
MB89

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Barteg pisze: 19 maja 2019, 13:24 Z mojego punktu widzenia eliminacja Radka jest absolutnie kluczowa. Po pierwsze pod kątem zmian w grupie jakie zajdą po jego odejściu i których jestem bardzo ciekaw i które tak jak napisał @bobaas są bardzo potrzebne, a odpadnięcie Kasi na grupę niestety nie wpłynie. Po drugie eliminacja Radka, sprawia, że siły trochę się wyrównają, Kasia i Łukasz pewnie i tak dostaną wtedy po 3-4 głosy, ale jest szansa, że z nimi nominowana będzie Magda Z, którą spokojnje są w stanie pokonać, a wtedy przy siedmiu osobach sprawa staje się otwarta i wszystko jest możliwe, a nawet jeśli mieliby odpaść wtedy na etapie 7, a potem 6 osób to i tak sprawia, że będą prawie do końca, na czym osobiście bardzo mi zależy. Do tej pory zdarzyło mi się okazyjnie wysłać jakiegoś sms-a, ale dzisiaj na Radka poleci ich na pewno kilka, do czego i Was zachęcam :)
Spokojnie, ja wysłałem już wczoraj 10 smsów na Kasię. Dziewczyna ma chorą matkę i planowany wyjazd do USA, niech dziewczyna jeszcze nacieszy się ''chorą'' matką przed wyjazdem do Stanów. Dzisiaj również wyślę jeszcze z 10 smsów, nie pozwolę na to aby gimbaza opanowała te forum tak jak to robi na profilu fejsbukowym!!!
zetmarek
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:39
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetmarek »

Ja sądzę, że dla losów tej edycji najlepsza byłaby taka kolejność odpadania:
1. Radek.
2. Oleh.
3. Bartek.
4. Decybel.
5. Madzia.
6. Łukasz.
Zakładam tu, że po wyeliminowaniu Radka, Kaśka będzie w stanie się lepiej pokazać niż to obecnie wygląda. A zakładam tak, bo od początku jest moim czarnym koniem tej edycji.
walek_tomasz
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2019, 8:50
x 8
x 9

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: walek_tomasz »

Oglądnąłem kawałki z piątkowej imprezy, jestem załamany bartkiem. Ćpun i alkoholik, powinien jak najszybciej wylecieć z programu i udać się na leczenie. Ludzie, większość z was kibicuje żeby odpadł gość którego jedyną wadą jest to że gotuje i sprząta a w programie chcecie trzymać takiego degenerata?? Ogarnijcie się. To jest prawdziwa patologia a nie zachowanie Magdy Z. Szczytem waszego debilizmu jest oskarżanie Radka i to że rozpija bartka. Człowiek, który przyznał sie że jest alkoholkiem i ćpunem jeżeli sięga po alkohol to wyłącznie jego wina i jego słabego charakteru. Jeśli taki człowiek ma wygrać program według was to współczuję, naprawdę.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

MB89 pisze: 19 maja 2019, 14:31
Barteg pisze: 19 maja 2019, 13:24 Z mojego punktu widzenia eliminacja Radka jest absolutnie kluczowa. Po pierwsze pod kątem zmian w grupie jakie zajdą po jego odejściu i których jestem bardzo ciekaw i które tak jak napisał @bobaas są bardzo potrzebne, a odpadnięcie Kasi na grupę niestety nie wpłynie. Po drugie eliminacja Radka, sprawia, że siły trochę się wyrównają, Kasia i Łukasz pewnie i tak dostaną wtedy po 3-4 głosy, ale jest szansa, że z nimi nominowana będzie Magda Z, którą spokojnje są w stanie pokonać, a wtedy przy siedmiu osobach sprawa staje się otwarta i wszystko jest możliwe, a nawet jeśli mieliby odpaść wtedy na etapie 7, a potem 6 osób to i tak sprawia, że będą prawie do końca, na czym osobiście bardzo mi zależy. Do tej pory zdarzyło mi się okazyjnie wysłać jakiegoś sms-a, ale dzisiaj na Radka poleci ich na pewno kilka, do czego i Was zachęcam :)
Spokojnie, ja wysłałem już wczoraj 10 smsów na Kasię. Dziewczyna ma chorą matkę i planowany wyjazd do USA, niech dziewczyna jeszcze nacieszy się ''chorą'' matką przed wyjazdem do Stanów. Dzisiaj również wyślę jeszcze z 10 smsów, nie pozwolę na to aby gimbaza opanowała te forum tak jak to robi na profilu fejsbukowym!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To dopiero "gimbaza" :lol: :lol: :lol:

Dystans, nie każdego można lubić ale to już raczej obsesja :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości