[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

Wiadomo przeciez , ze Ania mowila o tym , ze spotyka rodzine w swoich snach. Wystarczy uważnie posluchac to co mowila w PZ. Malwina z kolei analizujac swoje zachowanie w domu, wyciąga wnioski, że być moze facet ją zostawił/ zostawi.


.
Wyniki z insta, prawie bez zmian od wczoraj:
TAK
Kamil 56 %
Wiktor 55 %
Martyna 39 %
Malwina 33 %
Ostatnio zmieniony 01 gru 2019, 9:20 przez Spiderman0409, łącznie zmieniany 1 raz.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Nie trzeba wróża Macieja, żeby stwierdzić, że facet Malwiny ją raczej zostawi. Ona zawsze podkreśla jaki jest zazdrosny, że Azjaci tacy są i dla nich ważna jest rodzina i honor, więc chyba zdaje sobie sprawę, że lekko przesadziła z "przyjaźnią" do Wiktora. Sajgonka pewnie też oczy przeciera. Gdyby faktycznie spotykali się z rodzinami - co uważam za absurd - to nie robiliby tylu głupstw, jak np. Mateusz czy Ania.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Dzieki za wyjasnienie. W takim razie to zbyt rozsadna Malwina nie jest. Nie dosc ze poszla do takiego programu to na dodatek zachowywala sie prowokujaco. No chyba ze taki miala sposob na rozpad zwiazku :rolleyes:
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Malwina teraz najbardziej się martwi o swoją przyszłość finansową, bo razem ze swoim facetem prowadziła bar karaoke. Ma też jakieś powiązania finansowe z jego bratem i dlatego się niepokoi o swoje losy po programie. Niestety sama jest sobie winna - skoro wiedziała jak jest, to nie rozumiem jej zachowania w programie.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

typeO - wiesz jak jest- natury nie oszukasz ;) Przez tyle dni Malwinka musiala pokazac swoja prawdziwa twarz.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Poza tym myślę, że ona się naprawdę zadurzyła w Wiktorze i liczy na coś więcej po programie.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Serio 56 tylko dla Kamila? No to szok i to przy organizowaniu "wielkich akcji" na niektórych stronach... "Bierzcie głosujecie z telefonów babci cioć kuzynów", plus "ja mam 7 kont" albo " piszemy do Radzia i innych zeby poprali Kamila" i mamy póki co 1% więcej :P
Nawet jak urośnie do 2% różnicy, no sukces jak... :lol:
A może będzie remis i dwa bilety?
A pozostała czwórka głosowanie o pozostałe dwa miejsca w finale?

Dla mnie te akcje z tymi złotymi biletami-to głupota-już chyba w kazdym programie TVNu jest złoty bilet czy przycisk czy cos tam co daje jakaś przewage-po co?

Nie , nie głosowałam i chyba nie będę
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

Aniu , a moze jednak? :D zaglosuj na Wiktora C:-)
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Się zobaczy!

A co do Areny-przez finał Rolnika do końca nie dotrwam, ale cos czuję że wyjdzie Sandra, ten brak procentów przez dwa już dni nie jest przypadkowy. Pewnie Ani maleje i tym sposobem nie chcą mobilizować jej antyfanów, nie widzą to nie głosują ;) No chyba zę się mylę i dziś w podsumowaniu tygodniowym na TVN pokażą te procenty ;)
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Ale cisza :lol: wszyscy śpią czy głosują :huh: :lol:
Głosowanie to już jakaś zbiorowa obsesja, i tak bilet dostanie kto ma dostać. Sprawdzian przed finałem ;)

Wiktor udowodnił mi, że nie myliłam się co do niego, stracił u mnie jeszcze więcej. Ostatnie dni pokazały że idealnie spasowali się z Malwiną.
Malwinie życzę, żeby karnie wyleciała, to co sobą zaprezentowała w programie to dno i wodorosty, i nie zdziwi mnie jak w realu ma taki właśnie sposób na życie.
Martyna pokazała swoją prawdziwą twarz, zazdrosna, plująca jadem żmijka.
Sandra, która uważa że kobiety zawsze mają rację, słabiutko.
Anka, tu wiadomo i nie ma co więcej pisać.
Bartek, oby był dobrym strażakiem, jedno słowo"porażka".
Kamil, bez zmian, jaki wszedł taki wyjdzie...żadnych zmian nie widzę, można go lubić albo nie.

Myślicie że ratują Ankę żeby wygrała program :huh: To by dopiero była sensacja :lol:
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

krista pisze: 01 gru 2019, 11:47 Malwinie życzę, żeby karnie wyleciała, to co sobą zaprezentowała w programie to dno i wodorosty, i nie zdziwi mnie jak w realu ma taki właśnie sposób na życie.
Pewnie tak, zresztą dziwi mnie że jak była nominowana to miała tak mało %, patrzac jak negatywne komentarze ma w internetach. Serio za nią nikt nie zateskni (może trochę Wiktor), jak była wtedy zamknięta w SR i myśleli że wyleciała, to szybko o niej zapomnieli... :)
krista pisze: 01 gru 2019, 11:47 Martyna pokazała swoją prawdziwą twarz, zazdrosna, plująca jadem żmijka.
Brawo. Ale była taka od początku, ja takie coś widzę od razu. Może jednak powinienem pójść studiować psychologię ??? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
krista pisze: 01 gru 2019, 11:47 Kamil, bez zmian, jaki wszedł taki wyjdzie...żadnych zmian nie widzę, można go lubić albo nie.
Biorąc pod uwagę jak rozgrywa wszystkich dookoła, plus jeszcze inteligencja i zdolność do obalania masek pozostałych, raczej da się lubić... :)
krista pisze: 01 gru 2019, 11:47 Myślicie że ratują Ankę żeby wygrała program :huh: To by dopiero była sensacja :lol:
Coś moze być na rzeczy, ale... po co ??? Jeszcze bardziej chcą żeby została znienawidzona przez widownię ??? Oczywiste, że Sandra z Martynką razem nie mają tylu głosów, co ona jedna... :lol: :lol: :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

oitnb61 pisze: 01 gru 2019, 8:56 Co za chora akcja z tym złotym biletem... To jest BB, a nie Mam Talent. Doskonale wiedzą, że Kamil będzie na tak.
Kamil z Wiktorem raczej i tak mają pewny finał 🙂
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Kacper.m pisze: 30 lis 2019, 14:03
kamil2505 pisze: 30 lis 2019, 0:26 Tak w ogóle to strona w wersji angielskiej na Wikipedii jest według mnie dokładniej prowadzona niż polskiej:
polska: https://pl.wikipedia.org/wiki/Big_Brother_(Polska)
angielska: https://en.wikipedia.org/wiki/Big_Broth ... _season_6)
To możesz się zalogować na Wikipedii i rozszerzać artykuł, zamiast tylko narzekać.
Gdzie tu widzisz narzekanie? Ja widzę tylko porównanie.
kamil2505 pisze: 30 lis 2019, 0:26 Mnie najbardziej zaskakuje poziom wiedzy ogólnej uczestników. Niektóre pytania są tak banalne, a oni nie znają odpowiedzi. Dobrze, że "Big Brother" nie jest tak popularny jak 18 lat temu, bo jeszcze byliby zaproszeni do odcinka specjalnego "Milionerów" i nic by dla fundacji nie wygrali.
Nie tak dawno pisałem o ich ewentualnym występie w "Milionerach", a w wczorajszym odcinku uczestnicy grali w tę grę. I o ile jedna z drużyn kompletnie się nie popisała odpadając już przy pierwszym pytaniu - tak druga grupa "wygrała" milion. Tak przynajmniej pokazano w odcinku o 20:00 wczoraj. Więc może z ich wiedzą nie jest aż tak źle. :)


A ta akcja z "złotym biletem" to jaki żart chyba. Ogólnie to trudno jest mi zrozumieć tak ogromne poparcie dla Kamila i Wiktora. Najprawdopodobniej to niestety jeden z nich wygra ten program...
2008-2023
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Przede wszystkim głosowanie internetowo, a jeszcze w kluczowym momencie i w związku z wytypowaniem finalisty jest niewłaściwe, bo jak wiemy internauci mają masę możliwości na nabijanie głosów, w sztuczny sposób, głosowanie smsami jest choc trochę bardziej sprawiedliwe, Dlatego tydzień temu mogli wszystkich nominować i osobą z najlepszym wynikiem miała by złoty bilet, i tak by wygrał pewnie Kamil, ale było by to bardziej fair. I w ogóle było by to ciekawsze, że wszyscy by się obawiali odpadki.
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Dobry sposób na sprawdzenie, jak może wyglądać końcowe głosowanie sms na uczestników, kogo zostawić a kogo spokojnie można wywalić. Jak widać determinacja ludzi na zewnątrz jest ogromna :lol:

Anka dalej szaleje, przeglądam stream z nocy, powiedziała że "Kamil jej przypomina żyda bo przecież złodziej" :huh: no i koniec, przerwali podgląd :angry:
00:16 na 2 kamera, co ta kobieta ma w głowie, przypadek dla "specjalisty".
Ostatnio zmieniony 01 gru 2019, 13:31 przez krista, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości