[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE
ej skąd oni mają sok pomarańczowy i 7up ? przecież nie było tego na zakupach, czy coś pominąłem ?
rudzins

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rudzins »

Trzeciak pisze: 03 maja 2019, 21:53
rudzins pisze: 03 maja 2019, 21:35 @Trzeciak
Nie przesadzam, ale miło, że pytasz. Żeby nie było zdawkowo to napiszę o kilka wyrazów niż Ty, co niniejszym uczyniłem. Czy teraz już lepiej? Wolisz przerost formy nad treścią? Jak dokładnie odwrotnie. I choćbym sobie tu pisał i pisał to nie zmieni to faktu, że tak naprawdę istotny w tej całej mojej wypowiedzi był jeden, jedyny, jedniusieńki zwrot zapisany na samym początku, a mianowicie "nie przesadzam". Teraz już lepiej zrozumiałeś co mam na myśli panie niezdawkowy 8)
Po pierwsze - nie komentujemy uwag moderatorów pisanych czerwoną czcionką drogą publiczną, a po drugie - została wysłana skarga na Twoje posty przez innego użytkownika. Jak się okazało - uzasadniona.
Ojoj, czyżby pan ADMINISTRATOR, w mojej niezdawkowej wypowiedzi doszukał się komentarza do wpisu kolorem CZERWONYM?
No to żeby nie było zdawkowo to poproszę cytat z regulaminu tego zabraniający, poproszę też o fragment zabraniający "zdawkowych wypowiedzi" oraz termin precyzujący określenie "zdawkowy". Osobiście odbieram pana wpis jako szykanowanie mnie, być może nie spodobały się Panu ADMINISTRATOROWI moje wpisy krytykujące pewne osoby? A ja tymczasem śmigam pisać na ADMINISTRATORA skargę do adminów portalu, niestety będzie czarno ba białym bo tam kody html są wyłączone :)
Z poważaniem
Piotr :)

Update: Poszło
Ostatnio zmieniony 03 maja 2019, 22:13 przez rudzins, łącznie zmieniany 1 raz.
nicolaaaa22
Użytkownik
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nicolaaaa22 »

Madzia najlepsza:P niczego się nie boi. Lepsza od wszystkich. I dalej czeka na wyzwania. To jest baba:P a nie ta ze wsi co ino rycy, albo Angela co ino gada jak popadnie:p
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

Oni znowu wypalą te fajki w jeden wieczór xD
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

Magda decybel znowu powtarza: życie jest piękne i .. hop alko w gardzioł :twisted: Jak niektórym niewiele brakuje do szczęścia

Angela lubi chrapanie Magdy D.
rudzins

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rudzins »

Kotrabandę ktoś przerzucił przez płot :D
Spiderman0409 pisze: 03 maja 2019, 22:04 LIVE
ej skąd oni mają sok pomarańczowy i 7up ? przecież nie było tego na zakupach, czy coś pominąłem ?
o.-___-.o
Użytkownik
x 38

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: o.-___-.o »

Spiderman0409 pisze: 03 maja 2019, 20:46 większość mięs, które wzięli, mają terminy do jutra albo niedzieli. No ich chyba pogięło ... to mają byc zakupy na cały tydzień a nie weekend
Może to ma być lekcja o tym, żeby chorobliwie nie przywiązywać się do dat ważności, bo to powoduje niepotrzebne marnotrawstwo żywności?

Od strony praktycznej sprawa jest dość prosta, obróbka termiczna/zamrażarka i terminy nadane na nowo. Mają zamrażarkę btw? Muszą mieć skoro była mowa o lodach...
bustram pisze: 03 maja 2019, 21:22 Magda Zając posiada 200ha pola i hodowlę zwierząt. Wskażcie mi proszę rolnika z gospodarstwem na taką skalę, który idzie sobie na dwumiesięczne "wakacje" w czasie kiedy na wsi zaczyna się sezon ? W dodatku ona pracuje w wydziale kultury Starostwa Powiatowego
A co to za rolnik co pracuje na etat w urzędzie mając wielkie gospodarstwo? Gospodarstwo jest jej rodziny nie jej. W razie czego zatrudnią kogoś do pomocy (kogoś więcej) za kilkaset złotych, bo pewnie tyle efektywnie czasu ona wkładała w gospodarstwo. Czepianie się na siłę. Chociaż ciekawe, niech ją spytają, czy ma "Młodego Rolnika", bo to często jest mega-przekręt.
nieistotne1
Obserwator
x 383
x 267

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nieistotne1 »

Spiderman0409 pisze: 03 maja 2019, 22:04 LIVE
zostało im z pokazu barmańskiego Kuby.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

aaa, no tak, to by się zgadzało 8)
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: annawoj1104 »

Ale z Olkiem tez dziś było dobre w PM ,WS ile nie widział tej Stefani a on że 9 miesiecy, a WS ze ma ważna wiadomość od niej :lol: :lol:
Jaka to ważna wiadomosc moze być po 9 miesiacach ;) Lałam z tego też dziś.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Po 9 miesiącach by mogła ważna wiadomość być, ale to nie ten przypadek :lol: :lol: :lol:

Dziwię się tylko, że nikt z uczestników nie rozpatruje tego w kontekście, że z Olka niezły kombinator, co się miesza w zeznaniach.
nicolaaaa22
Użytkownik
x 19

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: nicolaaaa22 »

annawoj1104 pisze: 03 maja 2019, 22:34 Ale z Olkiem tez dziś było dobre w PM ,WS ile nie widział tej Stefani a on że 9 miesiecy, a WS ze ma ważna wiadomość od niej :lol: :lol:
Jaka to ważna wiadomosc moze być po 9 miesiacach ;) Lałam z tego też dziś.
Wcześniej, gadał, ze ktoś na niego czeka. Ze ma dziewczynę , a się okazało ze dawno z nią nie jest, tylko przyjaciele. Wazna osoba.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Oni wszyscy go mają za honorowego, więc no gdzie jakieś kłamstwa i intrygi ;)
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

LIVE
Igor chce do PZ , a wszyscy: a co Ty jeszcze chcesz, whisky, alkohol jest, fajki są ...
a Igorek popatrzył na Angelę...
chyba chce do secret roomu :evil: :evil:
..
jednak poszedł wnioskowac o muzę na imprezkę ;D
bustram
Activist
x 84
x 1535

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

Wzruszyłem się, łzy mi pociekły - piękna z nich para... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”