[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2467

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ale, że tym tekstem Angela rozpęta taką wojenkę. Bartek i Iza poirytowany bardzo.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

To była jej zemsta za odpadnięcie, odchodzę to jeszcze zamieszam :lol: Zwyczajnie wbiła kij w mrowisko, cała Andżela ;D
oitnb61
Poster
x 76
x 679

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: oitnb61 »

Nie dziwię się. Teraz Igor mówił, że w czwartek Angela powiedziała mu że coś mu powie jak będzie wychodziła.
Tak się nie robi, bo namieszała i to ostro. Powinna jakaś karę pieniężna dostac.
Jak Iza już się zirytowana, a lubiła Angelę to coś w tym musi być.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2467

[TVN/TVN7] Big Brother

Ponoć 3 dni temu powiedziała, że powie na odchodne coś :) Także taki był plan.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1212

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Igor trochę stara się bronić Angelę. Niestety nie dają posłuchać całości rozmowy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2467

[TVN/TVN7] Big Brother

Angela myślała, że wyjdzie na superbohaterkę, a ekipa z nią związana uznała ją w sumie za niezrównoważoną :)
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Decybel też się odcięła od niej bardzo szybko a myślę, że wie więcej niż daje poznać. One we dwie miały i mają coś do Bartka ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2467

[TVN/TVN7] Big Brother

Bartek rozmawia z Justyną i mówi o Angeli: Ona jest chora.
Gurson
Obserwator
x 30
x 92

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Gurson »

Już dawno, dawno temu się nie udzielałem - no to jestem!

Kilka moich zdań na temat BB:

Moim zdaniem KUBA nie wyleciał za rasizm, rasizm był tylko przykrywką - czemu? Pamiętacie jak Radek mówił o nadwyżce uczestników, że jest ich za dużo, a do końca jest już mało tygodni? Musieli wyrzucić Kubusia, aby w miarę wyrównać szanse, zwłaszcza, że teraz jest Paweł w grze.

Przypuszczam, że para "duo-wege" nie zyskała sympatyków, o ile Justynka zyskała sporo sympatyków od początku, to myślę, że z chwilą wejścia do BB jej chłopaka - bardzo, ale to bardzo straciła. Patrząc się na mentalność polaków, uważam, że wielu odebrało to wejście chłopaka Justyny negatywnie, bo to przecież osoba bliska. Większa część widowni rozumie innych uczestników - głosowanie to ewidentnie pokazało.

Kolejne moje spostrzeżenie jest takie, iż chyba Paweł sam się już zorientował, że nie jest mile odbierany przez mieszkańców i chyba dociera do niego, że udział w "show" mógł Justynie zaszkodzić - sądzę, że przedwczesne wyjście to ucieczka, gdyż tym pokażę, że nie ma jaj. Bo oboje czują, że Justa może za tydzień opuścić dom - ja na jego miejscu zostałbym do czasu samoczynnej eliminacji w nominacjach.

Nie jestem zaskoczony nominacjami - uważam, że Decybel pokochali widzowie i to mówię całkiem serio! Dziewczyna została zaakceptowana przez widzów i myślę, że jej śmiech też. Jestem prawie pewien, że Zajączek zostanie, bo pokazuję, że jest pracowita, jest w kuchni - a widzowie na to patrzą, (przykład Radka). Polska wieś też myślę, że jest za nią i erotomani :) Dom bez Magdy i jej specyficznego wyrażania emocji już nie będzie taki sam. Przegranego w przyszłą niedzielę upatruje w osobie Justyny, bądź Kasi - w żadnym przypadku nie biorę Decybela pod uwagę.

Jeśli sprawdzi się scenariusz, że ktoś z wegan opuści program i drugie za nim pójdzie - to teoretycznie zwolni się miejsce. Na miejscu produkcji urządziłbym "twista" z dziką kartą - powrotem wyeliminowanej osoby z programu. Bo nie ma już sensu dawać kogoś nowego, za mało czasu.
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

Mnie się wydaje, że Andżela sama nie wie czemu tak powiedziała Igorowi. Chyba chciała namieszać na koniec.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1212

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

I trochę się jej udało, bo zaczęli jakieś dramy wyciągać :)
Pepunia
Obserwator
x 3
x 189

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia »

Zgadnijcie gdzie siedzi Madzia. Co mają do powiedzenia osoby, które uważają, że to tylko Oleh się do niej przytula? Gdzie ona od chyba wczoraj non stop szuka kontaktu z Olehem (nie mówię, że się do niego przytula, ale ewidentnie o swoim dystansie już zapomniała).

Myślę, że jak to faceci wyjaśnia sobie ale kwas zostaje. Kobiety będą do tego wracały. Bartek też.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
x 315
x 979

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Manieq »

Wizyta Andżeli w DDTVN, gdyby ktoś przegapił: https://dziendobry.tvn.pl/a/kto-dzis-op ... iego-brata
Mimo, że byłem za jej wylotem z domu, cholernie smutno patrzy się na nią w takim wydaniu.
POZDRAWIAM | MANIEQ
#WolneMedia
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 62
x 48

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Giovanni »

Mnie zastanawia jedno:Czy jakby tydzień temu odpadł nie Łukasz ale np Oleh czy produkcja by wstawiła Pawła do WB ?
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
noemi
Użytkownik
x 15
x 52

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: noemi »

Niepotrzebnie Justyna mówiła o Angeli dla Bartka, a ten poleciał do grupy i wszystko powiedział. Teraz Justyna najgorsza i na pewno kłamie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”