[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Na molo panowie rozważali kto może odpaść:
Oleh - Kasia albo Blondyn (tutaj już wiemy, że Blondyn na 99,9 % nie odpadnie),
Igor - Kasia,
Radek - Magda Z. albo ja (podobno Radek ma przeczucie, że może odpaść, nie wiem czy tylko tak mówi, czy rzeczywiście tak jest, ale dużo się nie pomylił, bo jest w strefie zagrożenia).

Też chciałabym zmiany układu sił, bo wówczas może być ciekawie. I nominacje też mogą być ciekawsze, bo Kasia, Madzia i Łukasz na bank nie zagłosują na Łukasza, Oleh też może na niego nie zagłosować (ja bym na jego miejscu bała się to zrobić) i wówczas Łukanio może być bezpieczny.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Dlaczego Oleh miałby nie głosować na Łukania? Przecież wścieka się na niego za czas spędzany z Madzią, a czuje się anonimowy podczas nominacji.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Wyjście Radka byłoby szokiem dla mieszkańców i myślę, że na tym etapie to jest temu programowi potrzebne. Został niecały miesiąc do końca. Ta machina musi ruszyć. Pora na to by Olehy i Izy tego programu się ocknęły i zaczęły grać swoją grę. Odejście Kasi nic nie zmieni. Będzie tak jak jest albo i gorzej. Znowu dojdzie do triumfalnego celebrowania eliminacji hejtowanej przez nich uczestniczki w sposób patusom dobrze znany. To ich jeszcze bardziej utwierdzi w tym, że są zajebiści i takie zachowanie jest przez widzów doceniane. Co nie jest takie oczywiste, ale oni tam tego nie wiedzą. Jak odejdzie Kasia to program zostanie zdominowany przez gang palaczy. Najpierw nominują Łukasza z Bartkiem/Decybelem/Madzią i tak do skutku aż na ostatniej prostej zostanie Radzio, Igor, Iza, Oleh, Madzia.
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 12:37 przez bobaas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2019, 14:02
x 9
x 79

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bee »

bustram pisze: 19 maja 2019, 1:01 Oglądalność dzisiejszego wydania BigBrother Nocą+:

23.55 - 109621 osób
00.00 - 65765 osób
00.05 - 23321 osób
00.10 - 5065 osób
00.15 - 1216 osób
00.20 - 213 osób
00.25 - 32 osoby
00.30 - 9 uczestników i realizatorzy z Endemolu

;D ;D ;D
Tu podajesz statystyki ze streemu live ? Skąd takie staty można pobrać/zobaczyć ?
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Do dziś nie mogę rozkminić dlaczego Oleh nominował Madzię. Nie widzę w tym żadnej logiki.
bobaas
Junior
Posty: 1214
Rejestracja: 03 kwie 2019, 18:56
x 288
x 668

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bobaas »

Jak to? :D Bo rodziło się uczucie a "miał" dziewczyne na zewnątrz i chciał się przed tym obronić. Przecież Ohme to tłumaczyła dawno temu :) Ona tam scenariusz pisała, więc wie co mówi :lol:
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Dlaczego myślę, że Oleh może nie zagłosować na Łukasza? Jest ryzyko, że Łukasz mógłby zebrać głosy podobnie jak Kasia ostatnio, wszystkie oprócz "gangu słodziaków" i wówczas jego "dziewczyna" się dowie, że zagłosował na jej "best friend" i będzie drama. To oczywiście biorąc pod uwagę, że będzie chciał zagrać jakoś strategicznie. Może też bezmyślnie dać Łukasza i Kasię, jako przeciwny obóz i tyle.
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

Zwiastun jak zwiastun - dalej pewnie będą same nominki i eliminacje No chyba że Szulim coś opowie o ok. 18:56-18:59
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Szczerze mówiąc, jak słyszę 100 raz, że Madzia się boi wyjścia z programu, bo nie wie czy na zewnątrz ma jeszcze rodzinę i znajomych, czy już się wszyscy od niej odwrócili to mi ręce opadają...
krista
Junior
Posty: 986
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:02
x 167
x 390

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krista »

Rozgrywka między niektórymi uczestnikami już się zaczęła, myślicie dlaczego Igor teraz dyskredytuje Zającównę i nominuje osoby z największym poparciem, Oleh jest taki milusi dla wszystkich, Radzio niby w żartach wytyka głupoty i również odstrzał najbardziej lubianej Madzi, Iza to już nie ma co nawet pisać, wie dokładnie że jak zostanie z z osobami których nie nominuje to z nimi ma ogromnąszansę na wygraną. Nie sugerują się w nominacjach faktycznie jakimiś przewinieniami uczestników tylko tym kto im zagraża, finalnie mogą wygrać tylko z osobami które są w zachowaniu gorsi od nich. Zając jest nominowany przez osoby którym faktycznie przeszkadza jej sposób bycia, Igorowi to nie przeszkadza więc psuje jej reputację na swój "niby" żartobliwy sposób. Te osoby ewidentnie dobrze przemyśłały swój udział w programie, słowa Igora dokładnie pamiętam "nominować najsilniejszych" , plan realizuje od początku programu co widać.

Madzia niby wszystkiego się boi, ale nic nie robi żeby zapobiegać takim scenariuszom, wchodzi w coś i dopiero póżniej przeżywa jaki może to mieć skutek.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Gdyby Madzia troche tylko pomyślała, to powinna dać do zrozumienia Olehowi by nie głosował na Łukasza, ale ona tego nie zrobi, a on chętnie na niego zagłosuje.
Barteg
Obserwator
Posty: 312
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:07
x 1829
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Barteg »

Z mojego punktu widzenia eliminacja Radka jest absolutnie kluczowa. Po pierwsze pod kątem zmian w grupie jakie zajdą po jego odejściu i których jestem bardzo ciekaw i które tak jak napisał @bobaas są bardzo potrzebne, a odpadnięcie Kasi na grupę niestety nie wpłynie. Po drugie eliminacja Radka, sprawia, że siły trochę się wyrównają, Kasia i Łukasz pewnie i tak dostaną wtedy po 3-4 głosy, ale jest szansa, że z nimi nominowana będzie Magda Z, którą spokojnje są w stanie pokonać, a wtedy przy siedmiu osobach sprawa staje się otwarta i wszystko jest możliwe, a nawet jeśli mieliby odpaść wtedy na etapie 7, a potem 6 osób to i tak sprawia, że będą prawie do końca, na czym osobiście bardzo mi zależy. Do tej pory zdarzyło mi się okazyjnie wysłać jakiegoś sms-a, ale dzisiaj na Radka poleci ich na pewno kilka, do czego i Was zachęcam :)
ewunia
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:07
x 100
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewunia »

Radziu do domu = bedzie sie dzialo a mina jego bezcenna/
abc
Obserwator
Posty: 305
Rejestracja: 15 maja 2019, 21:30
x 903
x 260

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: abc »

Barteg pisze: 19 maja 2019, 13:24 Z mojego punktu widzenia eliminacja Radka jest absolutnie kluczowa. Po pierwsze pod kątem zmian w grupie jakie zajdą po jego odejściu i których jestem bardzo ciekaw i które tak jak napisał @bobaas są bardzo potrzebne, a odpadnięcie Kasi na grupę niestety nie wpłynie. Po drugie eliminacja Radka, sprawia, że siły trochę się wyrównają, Kasia i Łukasz pewnie i tak dostaną wtedy po 3-4 głosy, ale jest szansa, że z nimi nominowana będzie Magda Z, którą spokojnje są w stanie pokonać, a wtedy przy siedmiu osobach sprawa staje się otwarta i wszystko jest możliwe, a nawet jeśli mieliby odpaść wtedy na etapie 7, a potem 6 osób to i tak sprawia, że będą prawie do końca, na czym osobiście bardzo mi zależy. Do tej pory zdarzyło mi się okazyjnie wysłać jakiegoś sms-a, ale dzisiaj na Radka poleci ich na pewno kilka, do czego i Was zachęcam :)
Zdecydowanie jestem tego samego zdania, wyzwoli to niektórych, będących pod jego wpływem, a rolę decydenta i cenzora - miał od samego początku. Odejście Kasi nic nie zmieni, jedynie Radzia wzmocni, bo nie wiadomo, czy taka sytuacja się powtórzy. Smartfony w dłoń :) :) :)
findmyskyy
Obserwator
Posty: 499
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:18
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: findmyskyy »

Według mnie już dawno nie powinno tam być takich osób jak Oleh, Bartek, Iza... Finał zapowiada się nudno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości