[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kaktus »

Imon pisze: 18 maja 2019, 14:28 oczywiście, że nie wiedziałam kto ma większe szanse przed ogłoszeniem % w programie o 20.
Nie wiem również, czy Magda Z. będzie nominowana w niedzielę - to są tylko moje spekulacje.
Ale czy to coś zmienia?
Oczywiście, że zmienia. Napisz wprost, że wyżej cenisz Magdę Z. od Radka, albo agituj za głosowaniem na Magdę Z. Proste. Wykażesz się kręgosłupem moralnym, o którego obecność tak apelujecie w stosunku do uczestników.
Imon pisze: 18 maja 2019, 14:28 Zachwycaj się dalej Radkiem, masz do tego pełne prawo.
Pozwól natomiast innym mieć swoje zdanie, nawet jeśli nie do końca się z nim zgadzasz
Czy ja napisałem w choć jednym poście, że komuś nie pozwalam mieć własnego zdania? Wręcz przeciwnie, polecam kilka postów wyżej.
Po pierwsze jestem tylko ciekawy motywacji stojących za głosowaniem na Radka, a pozostawieniem takiej Magdy Z., czy Kasi. Na razie z tą argumentacją jest bardzo, bardzo, bardzo słabo. Ale nie dziwię się, rozpatrując 60 dni ich pobytu w domu BB naprawdę ciężko znaleźć jakieś poważne argumenty za stawaniem Kasi, czy Magdy Z. ponad Radkiem. No chyba, że "ładnie śpiewa", albo "bo tak i już".
Po drugie zauważyłem jak wiele zwykłych kłamstw i mniejszych przekłamań na temat Radka tutaj krąży. Już jednego kolegę wyprostowałem, sam przyznał że napisał nieprawdę, chociaż dopiero jak mu dałem dowód w postaci filmiku, no ale zawsze coś. Łatwo jest oskarżać bez żadnych dowodów.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 14:45 przez Kaktus, łącznie zmieniany 1 raz.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

krista pisze: 18 maja 2019, 14:15 Ja również pomogę spełnić marzenie Kasi o POZOSTANIU w programie, a co mi tam, wyślę smski na Radzia, a NIECH chłopina spotka się z rodzinką i przyjaciółmi z programu ;)
@Obserwator88 Oczywiście nie pisałeś, obrońcą Radka jesteś z urzędu a Kaśka jest osobą która jak dla mnie może pomóc Radziowi być szczerym na zewnątrz, w programie zapomniał co to znaczy.
Dla mnie uczestnicy są obojętni, jednak przeszkadza mi zachowanie niektórych uczesników i tyle.
Obrońcą Randka jestem w Twoich fantazjach, nie wspomniałam o nim słowem, a ty nadal coś do mnie piszesz, to jest śmieszne. Napisałam jedynie, że wg mnie Kasia powinna odpaść już dawno temu, dziwi mnie, że tyle się utrzymała i wyrażam to swoje zdziwienie za każdym razem, gdy jest nominowana, więc nie tylko teraz.
zetmarek
Użytkownik
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek »

Obserwator88 pisze: 18 maja 2019, 14:05 [...] Jeśli zaś chodzi o Kasię, to uważam, że już dawno powinna odpaść, ponieważ nie dogaduje się z grupą, jest gdzieś z boku i niezbyt dobrze się tam czuje, co zauważają również inni uczestnicy, gdzie tu fantazje? […]
Czy nie dogadywanie się z grupą miałoby być samoistnym powodem do odpadnięcia? A w jakim mechanizmie? Moim skromnym zdaniem nie dogadywanie się z grupą w żaden sposób nie eliminuje zawodnika samo przez się, o ile tylko nie jest do tego stopnia psychicznie słaby, że ucieka na własne życzenie. W żaden też sposób nie eliminuje to zawodnika z grupy potencjalnych zwycięzców edycji. Choć jest jasne, że w obecnym stanie rzeczy Kasia nawet jeśli dotrze do finału, to go nie wygra.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

zetmarek pisze: 18 maja 2019, 14:46
Obserwator88 pisze: 18 maja 2019, 14:05 [...] Jeśli zaś chodzi o Kasię, to uważam, że już dawno powinna odpaść, ponieważ nie dogaduje się z grupą, jest gdzieś z boku i niezbyt dobrze się tam czuje, co zauważają również inni uczestnicy, gdzie tu fantazje? […]
Czy nie dogadywanie się z grupą miałoby być samoistnym powodem do odpadnięcia? A w jakim mechanizmie? Moim skromnym zdaniem nie dogadywanie się z grupą w żaden sposób nie eliminuje zawodnika samo przez się, o ile tylko nie jest do tego stopnia psychicznie słaby, że ucieka na własne życzenie. W żaden też sposób nie eliminuje to zawodnika z grupy potencjalnych zwycięzców edycji. Choć jest jasne, że w obecnym stanie rzeczy Kasia nawet jeśli dotrze do finału, to go nie wygra.

Jeśli nie dogaduje się z grupą, to nie wchodzi z jej uczestnikami w żadne interakcje, dyskusje. Po co więc oglądać jak Kasia samotnie robi sobie śniadanie, samotnie śpi, czy samotnie leży na chmurce? Jaki to ma sens? Jaką korzyść ma z tego ona i jaką z tego korzyść mają widzowie? Ja również potrafię przyznać, że czasem ma celne spostrzeżenia, jednak w moim odczuciu to za mało. Jej charakter jest trudny, nie potrafi zintegrować się z grupą. Takie osoby nie pasują do tego typu programów, gdzie trzeba żyć w stadzie.
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

Imon pisze: 18 maja 2019, 14:42
balarion pisze: 18 maja 2019, 14:36 Nazwanie Decybela po niecałej dobie jej w programie BLACHARĄ- szczyt chamstwa.
Kaśka może nie ubrała tego ładnie w słowa, mogła być troszkę delikatniejsza ale naprawdę zaimponowała mi dziewczyna.
Poznała się na Decybel praktycznie w pierwszym dniu. Dzięki za przypomnienie ;D ;D ;D
Intelekt, mądrość, ważenie słów, nie osądzanie osób na pierwszy rzut oka. Takie wspaniałe cechy wg Was samych znamionują Kasię i jej zwolenników w porównaniu z bandą troglodytów jakimi wg Was są prawie wszyscy pozostali uczestnicy. Po czym przyklaskiwanie Kasi, bo po jednym dniu oceniła nowego uczestnika i nazwała go "blacharą". No nic, można chyba tylko pogratulować.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
x 52
x 45

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Giovanni »

bustram pisze: 17 maja 2019, 21:43
Giovanni pisze: 17 maja 2019, 21:37 A jak ta walka Łukania z Olem ??
Była czy się dopiero odbędzie ?
Była już - we wcześniejszych wpisach ktoś wstawił linki do filmików na YouTube. Walczyli w napompowanych strojach i był remis ;)

edit: masz linki:
https://www.youtube.com/watch?v=y1Fjize ... e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=ymi-fpk ... e=youtu.be
Dzięki wielkie :)
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

Obserwator88 pisze: 18 maja 2019, 14:50
Jeśli nie dogaduje się z grupą, to nie wchodzi z jej uczestnikami w żadne interakcje, dyskusje. Po co więc oglądać jak Kasia samotnie robi sobie śniadanie, samotnie śpi, czy samotnie leży na chmurce? Jaki to ma sens? Jaką korzyść ma z tego ona i jaką z tego korzyść mają widzowie? Ja również potrafię przyznać, że czasem ma celne spostrzeżenia, jednak w moim odczuciu to za mało. Jej charakter jest trudny, nie potrafi zintegrować się z grupą. Takie osoby nie pasują do tego typu programów, gdzie trzeba żyć w stadzie.
Żeby ona chociaż coś ciekawego samotnie robiła, ale on a tylko przemieszcza się w kwadracie łóżko-lodówka-chmurka-toaleta, wpadając w konflikty o wszystko i ze wszystkimi, których spotka na swojej drodze. Wspaniały wybór! Pozwólcie jej dojść do finału.
kara
Użytkownik
x 90
x 99

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kara »

Kazdy patrzy na to co lubi, i kazdy z nich wnosi cos innego. Nie wiem czy Kasia jest inteligentniejsza od Radka, napewno maja jedna wspolna ceche oboje lubia jesc 😊
Kasia to by spala, jadla , plotkowala ...., no tak mozna w domu, tutaj niestety ma byc show.
Dla mnie Kasia nic specjalnego rowniez nie wnosi.
Takze widze mamy zwyciezce.. Izabella! Dobrze to rozegrala haha
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Kaktus pisze: 18 maja 2019, 14:53
balarion pisze: 18 maja 2019, 14:36 Nazwanie Decybela po niecałej dobie jej w programie BLACHARĄ- szczyt chamstwa.
Kaśka może nie ubrała tego ładnie w słowa, mogła być troszkę delikatniejsza ale naprawdę zaimponowała mi dziewczyna.
Poznała się na Decybel praktycznie w pierwszym dniu. Dzięki za przypomnienie ;D ;D ;D
Intelekt, mądrość, ważenie słów, nie osądzanie osób na pierwszy rzut oka. Takie wspaniałe cechy wg Was samych znamionują Kasię i jej zwolenników w porównaniu z bandą troglodytów jakimi wg Was są prawie wszyscy pozostali uczestnicy. Po czym przyklaskiwanie Kasi, bo po jednym dniu oceniła nowego uczestnika i nazwała go "blacharą". No nic, można chyba tylko pogratulować.

Tak, to jest niestety niesprawiedliwe, jednym się wybacza takie rzeczy i wychwala, innych od razu się skreśla. Podobnie jest z Madzią, ktoś tutaj napisał, że "wyrzucą ją z rodziny za Olecha przemocowca", nie biorąc pod uwagę, że ma przyjaciół z Warsaw shore, gdzie przemoc i przypadkowy seks wiodą prym. Zrobili z Madzi osobę, której nie przystoi zadawanie się z porywczymi ludźmi, podczas gdy ona sama z chęcią się takimi ludźmi otacza. Śmieszne.
shawu
Obserwator
x 8
x 209

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: shawu »

Wczoraj powiedziała Łukaszowi - próbowała raz dyskutować z Radkiem ale się nie dało. Dla dobra grupy odpuściła i się nie wdaje z nim w dyskusje. Mieszkają razem i chce zachować względny spokój. Jak broda odejdzie możemy zobaczyć prawdziwe oblicze wielu osób. Koleś wzbudza napięcie w mieszkańcach, czepia się o wszystko. Jego odejście będzie terapią szokową dla wszystkich, ale będzie tylko lepiej.
ps. nie zmienia to faktu że Kaśka jest leniwa :)
balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Mi za to reszta mieszkańców zaimponowała- mówiąc w pierwszym tygodniu, ze Kaśka tylko je, je i je. Rozszyfrowali ja szybko;)
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

tinsel pisze: 18 maja 2019, 14:34 (...)Także dla mnie to po raz kolejny było mało szczere ze strony Radka, ale to jest moje zdanie.
Masz prawo, chociaż całkowicie się z nim nie zgadzam. Jeżeli ta rozmowa Radka z Łukaszem, nie była szczeraz ze strony Radka, to nie wiem jak inaczej wyobrażasz sobie szczerą wypowiedź.
tinsel pisze: 18 maja 2019, 14:34 Oczywiście analogiczna była rozmowa Łukasz z Kasią w kuchni, która miała miejsce w tym samym czasie, tyle, że Kasia tam jasno wyraziła motywy swojego postępowania, które ja rozumiem.
Te motywy to? "Widziałam na filmiku" i "Justyna tak powiedziała", półsłówka bez żadnych konkretów.. Wspaniale! No bądźmy poważni, Kasia koniecznie chciała w kuchni przekabacić Łukasza, który rozważał otwarcie nowego rozdziału z Radkiem. Jej zabiegi były naprawdę tragicznie żałosne, wręcz obrzydliwe. Porównujesz to z reakcją Radka na rozmowę, który do Igora i Izy powiedział, że nie wyklucza po programie koleżeństwa z Łukaszem, no proszę Cię.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 15:05 przez Kaktus, łącznie zmieniany 1 raz.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Duża część tej dyskusji nie ma sensu, bo nie da się kogoś przekonać, żeby bardziej lubił w programie tego czy tamtego.

Ja już kiedyś tutaj pisałam, że dla mnie być może nawet Radek w życiu prywatnym okazałby się fajnym gościem, jednak w programie, gdzie znalazł się wśród takiej grupy, a nie innej postanowił płynąć z prądem i przez to dla mnie pokazał złe cechy swojego charakteru.

Kasię cenię za to, że potrafiła się w tej grupie jakoś odnaleźć, nawet gdy była w ewidentnej mniejszości, a jednocześnie nie zatraciła swojej osobowości. Nieraz była gotowa do konfrontacji z tymi pozornie silniejszymi np. z Igorem po tym jak obejrzała swój filmik w dniu szczerości, tylko oni nie byli na to gotowi.

Mnie martwi coś innego. Ja tam nie widzę osoby, której wygranej bym chciała, bo nie ma nikogo takiego fajnego i pozytywnego.

Edit: Motywy postępowania Kasi po wczorajszej rozmowie z Łukaszem (czyli że próbowała się z pewnymi osobami dogadać np. z Radkiem, ale po czasie zrezygnowała, widząc, że to i tak nic nie da i teraz ze względu na atmosferę w domu odpuszcza sobie pewne sytuacje) są dla mnie całkowicie zrozumiałe.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2019, 15:11 przez tinsel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 930
x 470

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

@Karol moze jakies porządki, bo to co sie tu dzisiaj wyprawia ,to nie da sie czytac. Co to ma byc, przedszkole???

PS. Radzio jest super, opdaść ma Kaśka :evil: :evil:
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Madzia oswaja właśnie Oleha z sytuacją jaką zastanie po wyjściu z domu WB. Leżakują sobie we 3 (ona, Łukanio, Oleh) :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”