[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
shawu
Obserwator
x 8
x 209

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

@Kaktus przestań zaśmiecać forum nagminnym cytowaniem. Jak już musisz to używaj @ bez spacji nick
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kaktus »

shawu pisze: 18 maja 2019, 15:05 @Kaktus przestań zaśmiecać forum nagminnym cytowaniem. Jak już musisz to używaj @ bez spacji nick
Pozwolę sobie nie zastosowywać się do Twojej "rady". Kontekst wypowiedzi jest dla mnie ważny, a zbędne cytaty przycinam. Pozdrawiam.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

bobaas pisze: 18 maja 2019, 15:04 Madzia oswaja właśnie Oleha z sytuacją jaką zastanie po wyjściu z domu WB. Leżakują sobie we 3 (ona, Łukanio, Oleh) :lol:
Coś nie pykło. Oleh już foch, ahahahah
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Obserwator88 »

bobaas pisze: 18 maja 2019, 15:04 Madzia oswaja właśnie Oleha z sytuacją jaką zastanie po wyjściu z domu WB. Leżakują sobie we 3 (ona, Łukanio, Oleh) :lol:
Dużo ludzi jedzie po Olechu, że "przemocowiec", że uwodziciel, a po wkroczeniu w świat Madzi, to chyba on wyszedłby na tego grzeczniejszego XD Musiałby się zmierzyć z balangami do rana, całuskowaniem z kim popadnie, ze wspólnym spaniem po kilka osób w jednym łóżku i ze znajomymi Madzi z Warsaw shore, którzy nie stronią od bójek. Chyba szybko miałby dosyć świata, w którym dziewczyna nie umie wybrać pomiędzy przyjaciółmi a związkiem. Madzia się jeszcze nie wyszalała i podejrzewam, że nie wyszaleje się do momentu, w którym nie będzie już mogła chirurgicznie powstrzymać oznak starzenia się i głupio jej będzie chodzić na imprezy dla młodzików z balkonikiem.
Kaktus
Użytkownik
x 18
x 46

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Kaktus »

Czy poza zadaniem z piosenką wielkanocną ktoś potrafi wskazać zadanie, przy którym Kasia się nie buntowała?
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bobaas »

Obserwator88 pisze: 18 maja 2019, 15:11
Dużo ludzi jedzie po Olechu, że "przemocowiec", że uwodziciel, a po wkroczeniu w świat Madzi, to chyba on wyszedłby na tego grzeczniejszego XD Musiałby się zmierzyć z balangami do rana, całuskowaniem z kim popadnie, ze wspólnym spaniem po kilka osób w jednym łóżku i ze znajomymi Madzi z Warsaw shore, którzy nie stronią od bójek. Chyba szybko miałby dosyć świata, w którym dziewczyna nie umie wybrać pomiędzy przyjaciółmi a związkiem. Madzia się jeszcze nie wyszalała i podejrzewam, że nie wyszaleje się do momentu, w którym nie będzie już mogła chirurgicznie powstrzymać oznak starzenia się i głupio jej będzie chodzić na imprezy dla młodzików z balkonikiem.
Madzia się zna z ludźmi z Warsaw Shore, co nie oznacza, że spędza z nimi czas. Przyjaźni się ze Spikerem, a on akurat oprócz imprezowania jak Madzia nie robi tam nic więcej.
Barteg
Obserwator
x 1851
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Barteg »

Widzę, że wielu osobom nudzi się przy sobocie, a przebijanie się przez ostatnie strony forum było naprawdę męczące, polecam zakończenie tej dyskusji, szczególnie, że celem części osób nie jest wymiana opinii, tylko usilne głoszenie swojego zdania i nie reagowanie przy tym na kontrargumenty.
@MB89 pisanie o chorobie mamy Kasi praktycznie w każdym poście to zwykły spam, to że napiszesz o czymś więcej niż raz nie sprawi, że stanie się to bardziej prawdziwe, istotne czy o co tam Ci chodzi.
Awatar użytkownika
Imon
Junior
x 547
x 652

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Imon »

W pokoju telewizyjnym była rozmowa o imprezie. Rozmawiali: Decybel, Radzio, Igor i Bartek. Radzio powiedział, że Decybel i Igor wyglądali w nocy jakby byli jednym ciałem, na co Decybel zareagowała dając Radziowi tajemne znaki ręką, żeby się zamknął
MB89
Obserwator
x 246
x 147

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Barteg pisze: 18 maja 2019, 15:18 Widzę, że wielu osobom nudzi się przy sobocie, a przebijanie się przez ostatnie strony forum było naprawdę męczące, polecam zakończenie tej dyskusji, szczególnie, że celem części osób nie jest wymiana opinii, tylko usilne głoszenie swojego zdania i nie reagowanie przy tym na kontrargumenty.
@MB89 pisanie o chorobie mamy Kasi praktycznie w każdym poście to zwykły spam, to że napiszesz o czymś więcej niż raz nie sprawi, że stanie się to bardziej prawdziwe, istotne czy o co tam Ci chodzi.
Inni również określają tych samych określeń na temat innych. A ja tylko piszę jak to odczuwam, jak się ma rodzica chorego to siedzi się w domu, a nie występuje w takim programie jakim jest BIG BROTHER!!!!
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

bobaas pisze: 18 maja 2019, 15:17
Madzia się zna z ludźmi z Warsaw Shore, co nie oznacza, że spędza z nimi czas. Przyjaźni się ze Spikerem, a on akurat oprócz imprezowania jak Madzia nie robi tam nic więcej.

Nie spędza z nimi czasu? To jak wytłumaczysz to, że była gościem w programie Warsaw shore i na swoim instagramie ma zdjęcie, na którym całuje (albo prawie całuje się) z jedną z uczestniczek tamtejszego programu? :lol: W dodatku ktoś tutaj dzisiaj wspomniał, że być może Madzia boi się, że na jaw wyjdzie jej "romans" z Eweliną.
ewunia
Użytkownik
x 100
x 59

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: ewunia »

Chyba wie ze Igor ma jej po kokarde . mysle , ze jej to powiedzial.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Niestety Magda Z. prawdopodobnie jak Angela niedługo zacznie żałować swojego zachowania. A na samym początku, przy okazji zadania "szkoła" chciała się niby hamować przez wzgląd na swoją córkę. Szkoda, bo widać było w programie nie raz, że jest osobą, która ceni wartości rodzinne. I historię też ma dość smutną.
MB89
Obserwator
x 246
x 147

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MB89 »

Dla mnie osoba która występuje w takim programie jak WARSAW SHORE raczej nie może być poukładana i moralna.
Obserwator88
Użytkownik
x 16
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

@ewunia kilka stron temu zadałam Ci pytanie, widzę jednak, że brak odpowiedzi :lol:
zetmarek
Użytkownik
x 50
x 103

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: zetmarek »

Nie oglądałem tego cały czas, przestałem po około trzech pierwszych tygodniach. Wtedy Kasia była dla mnie potencjalnym uczestnikiem finału i chciałem żeby ta pato-Weganka odpadła. Potem przestałem to oglądać. Aż przeczytałem przypadkowo, że Weganka odpadła i że ominęła mnie ta drama ze Szczawłem, spodziewałem się, że Kasi też już nie ma, a tu masz - jeszcze jest.

Gdyby finał miał być 5-osobowy, obstawiłbym Kasię jako pewnego uczestnika. Jeśli ma być 3-osobowy, to nie wiem, ale też dałbym jej ponad 50%, czyli przy kursie 2:1 bym obstawił. Nie sądzę też, że Madzia wygra (choć powinna być finalistką), mimo że teraz są chyba takie nastroje. Tego bym przy 2:1 nie obstawił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”